

Hoekstra en Van Eck Amsterdam Noord
Jóuw lokale makelaar in Amsterdam-NoordOverzicht
8,9
39 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hoekstra en Van Eck Amsterdam Noord. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Financieel advies
Taxaties
Verhuur
Aanhuur
Specialisaties
Woningfotografie, Monument, Nieuwbouw, Expat makelaar
Certificaten
KFD,
NWWI,
Adfiz,
SEH,
WFT
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Rani SantokhiCommercieel Medewerker
Brit HummenCommercieel Medewerker
Duco WiardaNVM Assistent-makelaar
Bernard A. MelchersNVM Register Makelaar- Remco FogetNVM Makelaar
Oscar SmitVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 39 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 48% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Prima contact, direct, open en eerlijk. Enige feedback die ik zou kunnen geven waren de foto’s die op funda moesten via een zogenaamde “professionele” fotograaf vanuit daar. Mijn vrouw heeft zelf betere foto’s gemaakt en via jullie erop gezet. Zonde van het geld voor de fotografe in kwestie. Verder erg tevreden! 😊
Een verkoper
•7,5
prima goed contact heb meerdere huizen in mijn leven verkocht en makelaars gehad maar deze was prima en heert verstand van zaken
Een verkoper
•10,0
We zijn door Jeffrey Bon, van Hoekstra en van Eck uiterst professioneel en deskundig geholpen in het positioneren van onze woning op de woningmarkt. Dankzij zijn deskundig advies is het ons gelukt onze woning binnen kort tijdsbestek te verkopen, door de juiste vraagprijs, een professionele presentatie (styling en fotografie) en het kiezen van de juiste doelgroep en verkoopkanalen (waaronder Funda). Heel erg veel dank!
Kantoorgegevens
1023 BD Amsterdam
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media