UNIEKE KANS, KOM BINNEN KIJKEN IN HET KLOOSTER AD FONTES!
Op vrijdag 11 juli 2025 openen de deuren van het Klooster Ad Fontes. Neem een kijkje in het laatste beschikbare appartement uit dit unieke plan! Op vrijdag 11 juli, tussen 16:00 uur en 17:30 uur zijn de deuren aan de Kloosterstraat 10 E in Ootmarsum geopend om een kijkje te nemen. Onze makelaar is aanwezig om al uw vragen te beantwoorden.
Comfortabel en karakteristiek wonen in het hart van Ootmarsum
Kloosterstraat 10E – Uniek appartement van maar liefst 100 m² met afwerkingsvrijheid in het stijlvolle gerestaureerde Klooster Ad Fontes.
Bent u op zoek naar een royaal appartement waar u zelf de afwerking naar wens kunt realiseren? Dan is Kloosterstraat 10E in Ootmarsum precies wat u zoekt. Gelegen op de begane grond van het voormalig Klooster Ad Fontes, biedt dit appartement een unieke mix van historische charme en modern wooncomfort. De plafondafwerking wordt vóór oplevering uitgevoerd en het appartement is snel beschikbaar. Ideaal voor wie op korte termijn een nieuw thuis zoekt met ruimte voor eigen keuzes in afwerking!
Met twee zonnige terrassen, een eigen parkeerplaats én een (fietsen)berging, woont u hier rustig & comfortabel en toch midden in het sfeervolle centrum van Ootmarsum. Alle dagelijkse voorzieningen zijn op loopafstand bereikbaar.
Indeling en sfeer
Wat direct opvalt bij binnenkomst zijn de hoge plafonds en grote raampartijen, die zorgen voor een lichte en ruimtelijke beleving. De grote ramen bieden bovendien een prachtig uitzicht op de kloostertuin. In overleg met de verkoper kan de afwerking van het plafond naar wens worden afgestemd; dit is inbegrepen in de overeengekomen prijs
Het appartement beschikt over:
- Een ruime zonnige woonkamer met open keuken van waaruit toegang tot de terrassen
- Twee royale slaapkamers met ruimte voor inbouwkasten
- Badkamer met inloopdouche, wastafel en tweede toilet, naar eigen wens in te vullen en af te bouwen, de aansluitingen liggen er al
- Entree/hal met apart gastentoilet
- Een praktische berging/technische ruimte met wasmachineaansluiting
Keuken en leefruimte
De lichte woonkamer biedt volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Er is op dit moment nog géén keuken geplaatst, wat de ideale kans biedt om deze volledig naar eigen smaak en stijl in te richten. Alle voorbereidingen voor aansluitingen zijn aanwezig, zodat u eenvoudig een keuken kunt plaatsen.
Buitenruimtes
Start uw dag met een kop koffie in de ochtendzon op het terras aan de oostzijde en sluit 's middags ontspannen af met een goed boek of een glas wijn in de (avond)zon op het zuidterras.
Gebouw en locatie
Het Klooster maakt deel uit van het beschermde stadsgezicht van Ootmarsum. In 2022 is het volledig gerenoveerd tot een stijlvol appartementengebouw met behoud van het historische karakter.
Aan de voorzijde van het gebouw beschikt u over een privéparkeerplaats en is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig.
Bijzonderheden:
- Genoemde prijs is een vraagprijs
- Bouwjaar appartement 2025
- Woonoppervlakte 100 m²
- Inhoud 461 m³
- Twee slaapkamers
- Twee zonnige terrassen (zuid- en west ligging)
- Energiezuinig label A
- Af te bouwen naar eigen smaak, plafond afwerking zit verwerkt in de overeengekomen prijs.
- Aansluitingen voor keuken en badkamer aanwezig
- Aansluiting t.b.v. screens aanwezig
- Volledig geïsoleerd, HR++ glas, aluminium kozijnen
- Privéparkeerplaats
- VvE-bijdrage: € 186,94 per maand
- Gelegen in beschermd stadsgezicht, centrumlocatie
- Aanvaarding: op korte termijn!