Bargereed 1068851 RB TzummarumTzummarum Zuid
€ 325.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 716 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Rust, ruimte & relaxen!
Aan het begin van het park ‘De Friese Wadden’ vind je deze sfeervolle, vrijstaande en zeer complete recreatiewoning op een mooi royaal kavel van maar liefst 716 m². De woning is uitstekend onderhouden en beschikt over drie slaapkamers op de verdieping. Fraai aangelegde tuin met diverse terrasjes, prachtige vergezichten over de landerijen en volledig omheind door groen. Vanuit het woning stap je via de tuindeuren zo het terras op, voor 's ochtends een kop koffie in de zon en 's avonds lekker ontspannen in je luie stoel met uitzicht op het prachtige Friese landschap.
Je kunt je op dit adres (nog) niet inschrijven bij de gemeente, maar wel 365 dagen ongestoord hier recreëren. De regering is doende met plannen om een inschrijving in de nabije toekomst toe te staan. Deze woning leent zich daar uitstekend voor.
Recreatiepark 'De Friese Wadden' ligt centraal ten opzichte van diverse bezienswaardigheden, waaronder het Unesco Werelderfgoed-gebied de “Wadden en de Waddenzee”. De pittoreske havenstad Harlingen (de ideale uitvalsbasis voor een trip naar Vlieland of Terschelling), de oude academiestad Franeker en de provinciehoofdstad Leeuwarden, liggen binnen een rijafstand van 20 minuten. Dankzij de nabijheid van de A31 en de A7 is zelfs de Randstad snel bereikbaar. Tzummarum heeft een regelmatige busverbinding met de omliggende dorpen en steden.
Het park zelf biedt diverse faciliteiten: een openlucht zwembad met een extra kinderbad is uitsluitend voor de parkbewoners, een tennisbaan, een ruim opgezette speeltuin, een cafetaria en uiteraard een receptie van het park. De plaatselijke fietswinkel biedt verhuur aan van (elektrische) fietsen om heerlijk te rijden langs de vele fietsroutes in de Waadhoeke. Tzummarum is een vriendelijk, prachtig dorpje met ook diverse faciliteiten.
Indeling begane grond:
Je komt binnen via de hal met uitgebreide meterkast (3 fasen voor 12 zonnepanelen en inductiekookplaat) en een hangend toilet met fonteintje. Direct daarnaast vind je de badkamer verwarmd met infrarood, recentelijk voorzien van een ligbad met platte bodem en een regendouche, nieuw wastafelmeubel en plaats voor de wasmachine. De lichte, ruime living is een heerlijke plek om te zijn, met dubbele tuindeuren naar buiten, prachtige markiezen (in 2024) op de zuidkant en een fantastische 5 KW Contura speksteenkachel (geplaatst januari 2025). Een nieuwe houtopslag voor 2 m3 hout bevindt zich naast de woning. Door deze Zweedse speksteenkachel hoeft de CV-installatie daardoor hoofdzakelijk nog slechts te worden gebruikt voor het warmwater. De open keuken is een echte eyecatcher en van alle gemakken voorzien: een vaatwasser, koel-diepvriescombinatie, inductiekookplaat, oven, magnetron en zelfs een wijnkoelkast. Alles wat je nodig hebt voor een geslaagde culinaire avond! Aan de zijkant van het huis is nog een bijkeuken met de CV-ketel en extra opbergruimte.
1e verdieping:
Via de overloop kom je bij drie ruime slaapkamers. Op elke kamer is makkelijk plek voor een tweepersoonsbed, dus volop ruimte voor 6 personen!
Bijzonderheden:
- Duurzaam; energielabel A, volledig geïsoleerd, centrale verwarming en 12 zonnepanelen waardoor praktisch geen elektrakosten ontstaan.
- de woning heeft een mechanische afzuiginstallatie
- een dubbele parkeerhaven op eigen terrein met een laadpaal voor de auto, fraai aangelegde tuin met veel privacy, fijne terrasjes voor diverse zitjes en een nieuwe (2023) ruime houten tuinberging
- Verhuur via het park is mogelijk, maar zelf verhuren via een zelf gekozen organisatie zoals bijvoorbeeld Belvilla of Novasol kan ook, een ideale manier om meer rendement uit uw spaargeld te halen en toch ook zelf te genieten van deze prachtige woning op een toplocatie.
- Parkkosten bedragen ca. € 900,- per jaar
- Overname van het meubilair kan in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2007
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 716 m²
- Inhoud
- 365 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE combi (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TZUMMARUM F 1162
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 621 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- TZUMMARUM F 1308
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 95 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Landelijk gelegen, open ligging, vrij uitzicht en in recreatiepark
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
3.680x
Bekeken
90x
Bewaard
7-7-2025
Op Funda
Buurt

Tzummarum Zuid
Tzummarum- Inwoners
- 610
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.441
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





