Hofje van Gratie 182926 RD Krimpen aan den IJsselLansingh-Zuid
€ 970.000 k.k.
- 228 m²wonen
- 476 m²perceel
- 6slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerVilla met garage en fantastisch vrij uitzicht over water en park!
Open Huis
- Dinsdag 30 december van 13:00 tot 14:00
Omschrijving
Dinsdag 30 december tussen 13.00 - 14.00 uur is er een Open Huis bij de woning. Je bent van harte welkom om deze woning zonder afspraak te komen bezichtigen!
Vrijstaande villa met grote aanpandige garage | 228m2 woonoppervlakte | 6 slaapkamers | 476m2 eigen grond | energielabel A | fantastisch vrij uitzicht over water en park | living met veel lichtinval en tuincontact | tuin en terras aan het water | riant dakterras van ca. 21m2 | badkamer op de begane grond | rustig gelegen aan doodlopend hofje in de geliefde, kindvriendelijke wijk Lansingh-Zuid.
De woning en omgeving
Wonen in alle rust, maar toch in een levendige, jonge wijk met alles binnen handbereik? Aan het Hofje van Gratie 18 in Krimpen aan den IJssel vind je precies die fijne balans. Deze vrijstaande villa ligt aan een doodlopend hofje in Lansingh-Zuid, een populaire en kindvriendelijke woonwijk met veel groen, ruimte en voorzieningen dichtbij.
Wat deze plek extra bijzonder maakt, is het fantastische vrije uitzicht over het water en het park. Of je nu binnen zit of in de tuin, het uitzicht verveelt nooit. Het perceel van 476m2 eigen grond biedt volop mogelijkheden: speelruimte voor de kinderen, een fijne loungeplek aan het water of juist een tuin vol groen en bloemen, hier kun je alle kanten op.
De woning is in 2000 in eigen opdracht gebouwd. Je merkt aan alles dat er goed is nagedacht over de indeling, het licht en de ruimte. De afwerking is grotendeels nog in originele staat, maar met een goede basis en volop potentie om het helemaal naar je eigen smaak te maken.
Lansingh-Zuid is geliefd onder gezinnen en dat is niet voor niets. Scholen, speeltuinen en het zwembad liggen allemaal op loopafstand. Even boodschappen doen? Dat kan makkelijk bij het winkelcentrum Crimpenhof of winkelcentrum De Korf. En voor een wandeling, fietstocht of rondje golf hoef je ook niet ver: natuurgebied Krimpenerhout met de surfplas ligt praktisch om de hoek.
Kortom: een fijne gezinswoning op een unieke plek; waar je in alle rust kunt wonen.
Indeling
Begane grond: via de voortuin kom je bij de voordeur van de woning. Je stapt binnen in de ruime hal met direct links de trap naar de eerste verdieping. Aan je rechterhand vind je de meterkast, de volledig betegelde badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel, designradiator en daarnaast een separate toiletruimte met vrij hangend wandcloset. Loop je rechtdoor dan kom je in de royale living van circa 50 m². Wat meteen opvalt, is het vele daglicht dankzij de grote raampartijen, de openslaande deuren naar de tuin en de schuifpui richting het terras aan het water. Hier leef je binnen én buiten tegelijk.
De open keuken is praktisch ingericht en voorzien van een 5-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, koel-/vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met de aansluitingen voor wasmachine en droger, de opstelling van de cv-ketel en een deur naar de tuin. Vanuit de keuken loop je ook zo door naar de grote aanpandige garage van circa 31m2. Deze beschikt over een elektrische garagedeur, een loopdeur naar buiten en twee lichtkoepels, ideaal als klus- of hobbyruimte of gewoon als extra berging.
De vloer op de begane grond is van beton, afgewerkt met plavuizen en voorzien van vloerverwarming in de hal, woonkamer en keuken.
Eerste verdieping: met de vaste trap bereik je de overloop. Hier vind je vier slaapkamers. Twee slaapkamers van circa 11m2 en twee van circa 18 m2. De grootste kamers beschikken over een vaste schuifkastenwand, ideaal voor extra opbergruimte.
Verder is er een aparte toiletruimte met wastafelmeubel (inclusief close-in boiler) en een ruime bergkast.
Ook op deze verdieping is de vloer van beton, afgewerkt met vloerbedekking in de slaapkamers en linoleum op de overloop.
Tweede verdieping: op de bovenste verdieping zijn nog eens twee royale slaapkamers, elk met een dakraam en een prachtig uitzicht over het water. Ook is er nog bergruimte achter de knieschotten. Op de overloop vind je een extra bergkast én de deur naar het riante dakterras van circa 7,63 meter breed en 2,70 meter diep op het zuidoosten. Een heerlijke plek om in alle rust van de zon te genieten.
De tweede verdieping heeft eveneens een betonnen vloer, afgewerkt met vloerbedekking.
Tuin
De villa is gelegen op een mooi breed perceel van circa 33 meter en wordt rondom omgeven door een verzorgde tuin. Aan de voorzijde is er meer dan voldoende ruimte om meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren. Via de zijkant van de woning loop je zo naar het achtergelegen terras aan het water, een heerlijke plek waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen.
De tuin biedt voor ieder wat wils: van een zonnig onderheid terras met elektrische zonwering tot groene borders, bomen, kunstgras en sierbeplanting. Dankzij de royale breedte en vrije ligging is er altijd wel een fijne plek in de zon of juist de schaduw te vinden. Aan de waterzijde geniet je van een prachtig vrij uitzicht, perfect om tot rust te komen of gezellig met vrienden en familie te vertoeven.
Algemeen
Bouwjaar 2000
Inhoud 760m3
De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van dubbel glas.
De woning wordt verwarmd door middel van een cv met deels vloerverwarming en deels radiatoren (merk: Nefit, bouwjaar 2021). Deze cv levert ook het warme water in de woning.
Energielabel: A.
Oplevering in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 1.025.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 970.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.254
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 228 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 476 m²
- Inhoud
- 760 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL A 8593
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 476 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde houten garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
7.177x
Bekeken
76x
Bewaard
3-7-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





