Borgweg 629914 PH ZeerijpZeerijp
€ 375.000 k.k.
- 111 m²wonen
- 920 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Borgweg 62, Zeerijp.
Sfeervol en landelijk wonen in het dorp Zeerijp op een ruim perceel van maar liefst 920 m².
Aan de doorgaande weg in Zeerijp staat dit sfeervolle woonhuis. De woning oorspronkelijk gebouwd ca. 1900 is rond de jaren '80 aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor de woning beduidend meer leefruimte kreeg en tevens hierdoor levensloop bestendig werd met de slaapkamer en de badgelegenheid op de begane grond. Achter de woning is in 2019 een berging aangebouwd van maar liefst 25 m², verder zijn er vrijstaande overkappingen annex houtopslag en een vrijstaand houten tuinhuis. De diepe achtertuin is besloten en biedt veel privacy door de groene haag partijen, bossingels en de aanwezige fruitbomen. Daarnaast zijn er in de tuin leuke zitjes en landelijke doorkijkjes gecreëerd over het omliggend landelijk wierden landschap.
Het dorp Zeerijp is een rustig gelegen noord Groninger dorp gelegen in het marenlandschap van "Fivelingo". Het actieve dorp heeft een basisschool en verenigingsleven waaronder de plaatselijke voetbalclub "De Fivel" en het actieve dorpshuis. Tegenover het dorpshuis staat het meest kenmerkende gebouw van het dorp is de veertiende eeuwse Romano Gotische Jacobskerk met haar vrijstaande kerktoren. Verder voorzieningen zijn te vinden in het nabijgelegen dorp Loppersum met een gevarieerd winkelaanbod, de weekmarkt en de nieuwe Albert Heijn. Vanuit dit dorp is er ook een goede treinverbinding naar de stad Groningen.
De woning heeft de volgende indeling:
Begane grond, entree, hal, woonkamer met een grenen vloer authentieke schouw en een balkenplafond, royale sfeervolle woonkeuken met een plavuizen vloer en eveneens een balkenplafond en een schouw. Vervolgens de achterhal met het toilet en de separate badkamer met een ligbad, douchecabine en een wastafelmeubel. Verder een inloopkast met opstelplaats voor het witgoed en aansluitend een ruime slaapkamer met een laminaatvloer.
Eerste verdieping, kleine overloop, twee slaapkamers en een inloopkast.
INFO:
- de keuken is in 2024 vervangen en is voorzien van een stoomoven, combimagnetron, inductie kookplaat, koel/vries combinatie en een afzuigkap.
- de woning heeft gedeeltelijk vloerisolatie, muur en dakisolatie.
- de woning is voorzien van HR ++ beglazing.
- het geheel wordt verwarmd middels een hoog rendement combiketel.
- de woning heeft 19 zonnepanelen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.378
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 111 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 32 m²
- Perceel
- 920 m²
- Inhoud
- 416 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, lease)
Kadastrale gegevens
- 'T ZANDT G 779
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 836 m²
- Eigendomssituatie
- Beklemrecht
- 'T ZANDT G 1229
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 84 m²
- Eigendomssituatie
- Beklemrecht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 585 m² (39,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Populariteit
8.521x
Bekeken
117x
Bewaard
24-10-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





