Zadkinerade 1062907 MB Capelle aan den IJsselKunstenaarsbuurt
€ 300.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Starters opgelet!! Hier tref je een sfeervol en zeer aantrekkelijk 3 kamer appartement (ca. 72 m2), op een zeer centrale locatie naast NS Station Capelle-Schollevaar en het vernieuwde en overdekte winkelcentrum Picasso Passage met alle gemakken van dien.
De locatie van deze woning is ideaal. Zo is deze woning goed bereikbaar via de snelwegen A20, A16 en A13, pal naast NS Station Capelle Schollevaar, en vlakbij Shoppingmall Alexandrium I, II en III met zeer divers winkelaanbod. Winkelcentrum Picasso Passage bevindt zich om de hoek, waar je terecht kunt voor alle dagelijkse boodschappen (Albert Heijn, Lidl, en Kruidvat enz)
Deze woning is intern voorzien van een ruime en lichte woonkamer met een laminaatvloer, nette wand- en plafondafwerking. De half open moderne keuken in hoekopstelling is voorzien van koelvries-combinatie, oven, inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Daarbij is er een extra aanrechtblok die blijft staan en een zeer praktische bergingkast aan de keuken met wasmachine aansluiting. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een zonnig balkon, gesitueerd op het zuidwesten!
Verder tref je 2 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met een douchecabine, wastafelmeubel, designradiator. Het toilet is apart en bevindt zich in de hal.
Tot slot krijg je de beschikking over een gedeelde, afgesloten fietsenberging. Deze bevindt zich op de begane grond. Het complex heeft verder een afgesloten ontvangsthal met liftinstallatie, aparte ruimte met brievenbussen en een intercom.
Ook niet onbelangrijk: De Vereniging van Eigenaars is actief en financieel gezond.
Kortom: dit is dé woning die jij zoekt!!
Benieuwd? Kom gerust kijken en bel Woongoed Makelaars voor een afspraak op 010-258 09 19!
WIL JE ALVAST EVEN BINNENKIJKEN? GA NAAR ONZE WEBSITE VOOR DE RONDLEIDING!
Indeling, voor de maatvoering verwijzen we je graag naar de plattegrond in de brochure.
Indeling:
Begane grond:
Afgesloten ontvangsthal met brievenbussen, intercom en liftinstallatie. Gedeelde afgesloten fietsenberging.
Zesde verdieping:
Galerij. Woningentree; hal met meterkast, toilet, ruime en lichte woonkamer met fraaie laminaatvloer en toegang tot het balkon, half open keuken met een keukenblok in hoekopstelling, vaste kast, 2 ruime slaapkamers, beide met een laminaatvloer en een moderne badkamer.
Bijzonderheden:
- Keurig onderhouden 3-kamerappartement;
- Centrale ligging t.o.v. winkelcentrum Picasso Passage;
- Centrale ligging t.o.v. NS treinstation “Capelle Schollevaar”;
- Moderne keuken, badkamer en toilet;
- 2 Ruime slaapkamers;
- Groot zonnig balkon, gesitueerd op het zuidwesten;
- Actieve Vereniging van Eigenaren.
- Bijdrage V.v.E. €271,68 per maand;
- Totale woonoppervlakte ca. 72 m2;
- Totale inhoud ca 200 m3;
- Balkon 8 m2;
- Berging 6 m2;
- Energielabel C;
- Bouwjaar 1983;
- Eigen grond;
- Kan spoedig.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule Meetinstructie
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woongoed Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren jou je eigen NVM aankoopmakelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige woning.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 300.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.167
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1983
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 200 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 6e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 4352
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 4352
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
618x
Bekeken
26x
Bewaard
6-3-2026
Op Funda
Buurt

Kunstenaarsbuurt
Capelle aan den IJssel- Inwoners
- 1.400
- Gezin met kinderen
- 19%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.231
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



