Koestraat 2-A4731 SK OudenboschVerspreide huizen ten zuiden van Oudenbosch
- 141 m²
- 11.522 m²
- 3
€ 895.000 k.k.
BlikvangerVeel ruimte voor het houden van paarden op een mooie locatie.
Omschrijving
Een vrijstaande semibungalow met een vrijstaande schuur, overige bijgebouwen en cultuurgrond op een perceel van 11.522 m². Het betreft een voormalig agrarisch bedrijf en de agrarische bestemming heeft het perceel nog steeds. Het object ligt in het buitengebied aan de rand van Oudenbosch. De rust en ruimte van het buitengebied worden hier gecombineerd met voorzieningen zoals openbaar vervoer, scholen, winkels en sportaccommodaties in de nabije omgeving. Zeer geschikt voor het houden van paarden of een agrarische neventak.
Oudenbosch is gunstig gelegen en goed bereikbaar, ook via openbaar vervoer. Er zijn vele voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur, toerisme en recreatie. Dit in combinatie met een groene omgeving van bossen en polders, zorgt voor een prima plek om te wonen.
Verder heeft Oudenbosch een prachtig religieus erfgoed waaraan een nieuwe invulling wordt gegeven, de plannen zijn gemaakt en in uitvoering. Alle gebouwen en buitenruimten binnen het religieus erfgoed gaan een prachtige uitstraling en invulling krijgen.
Begane grond
Entree, hal waarin meterkast, toilet en trap naar de verdieping. Verder toegang tot de slaap- en badkamer en woonkamer en keuken.
De woonkamer is van het type doorzon, dus veel lichtinval. Een schuifpui biedt tot de tuin en een schouw met inzethaard maakt deze ruimte compleet.
De eetkeuken is voorzien van een nette inrichting met afzuigkap, gaskookplaat, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Ook vanaf hier is er zicht op de tuin.
De bijkeuken is praktisch gelegen naast de keuken. Hier is ook de achter entree.
De badkamer is voorzien van een ligbad, aparte douche en wastafel in een meubel.
De slaapkamer is naast de badkamer.
Eerste verdieping
Overloop vanwaar toegang tot twee slaapkamers en een bergruimte.
De slaapkamer aan de linkerzijde heeft kasten in de schuine dakkanten en een wastafel. Ook is hier een luik naar de zolder.
De bergruimte is voorzien van een dakvenster. Hier bevindt zich de combiketel.
De slaapkamer aan de rechterzijde is ook voorzien van kasten in de schuine dakkanten.
Zolder
Op de zolder nog meer bergruimte.
Bijgebouwen
De schuur (circa 135 m²) is in 1986 gebouwd. Voorzien van een betontegel vloer, opgetrokken in spouwmuren en met golfplaten gedekt. Aan de voorzijde een overheaddeur en een garagedeur en verder deuren aan zij- en achterkant. Ook in de schuur een toilet en een ruime zolder.
Een tunnel is in gebruik als verblijf voor Alpaca's.
Tuin
Rondom de woning is een siertuin aangelegd met terrassen plantenborders en gazon. De achtertuin ligt op het westen en biedt uitzicht op de achtergelegen landerijen.
De oprit is voorzien van klinkerbestrating.
De cultuurgrond is goede zandgrond die kan worden beregend met de aanwezige beregeningsinstallatie.
Algemeen
De woning is in 1992 traditioneel gebouwd met een betonnen begane grond en verdiepingsvloer, houten kapconstructie met dakpannen gedekt. Rondom voorzien van hardhouten ramen en kozijnen met dubbelglas en volledig geïsoleerd. Verder zijn er zonnepanelen aangebracht.
De bestemming is Agrarisch waardoor het gehele perceel bouwvlak is. Een wijziging van de bestemming in Wonen moet volgens onderstaand citaat uit het bestemmingsplan mogelijk zijn.
3.7.12
Wijzigen naar Wonen
Burgemeester en wethouders zijn bevoegd deze bestemming te wijzigen in de bestemming ‘Wonen’ voor zover het de voormalige agrarische bedrijfswoning betreft, met in achtneming van de volgende regels:
a Wijziging is uitsluitend toegestaan ter plaatse van het bouwvlak.
b Het agrarisch bedrijf ter plaatse is beëindigd en agrarisch hergebruik is niet langer mogelijk.
c Het bouwvlak wordt verwijderd en het bestemmingsvlak ‘Wonen’ bestaat uit de voormalige agrarische bedrijfswoning met bijhorende bijgebouwen, tuinen, erven en verhardingen.
d De woning mag geen onevenredige beperking opleveren voor de bedrijfsvoering/bedrijfsontwikkeling van omliggende (agrarische) bedrijven.
e De woning dient aanvaardbaar te zijn uit een oogpunt van een milieu hygiënisch verantwoord woon- en leefklimaat.
f De wijziging gaat gepaard met een aantoonbare en uitvoerbare fysieke verbetering van de aanwezige of potentiële kwaliteiten van bodem, water, natuur, landschap en/of cultuurhistorische en/of van extensieve recreatieve mogelijkheden van het plangebied.
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 895.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.348
- Aangeboden sinds
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1992
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Externe bergruimte
- 137 m²
- Perceel
- 11.522 m²
- Inhoud
- 503 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OUDENBOSCH F 243
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 917 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- OUDENBOSCH F 244
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 4.615 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- OUDENBOSCH F 240
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 5.990 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 4 auto's
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
2.690x
Bekeken
62x
Bewaard
24-4-2025
Op Funda