Nieuwe Hescheweg 435342 EC OssOranjebuurt I en Ruivert
€ 1.075.000 k.k.
- 284 m²wonen
- 1.372 m²perceel
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerVrijstaande villa | Levensloopbestendig | Zwembad | Garage
Omschrijving
Vrijstaande VILLA op een geliefde locatie, royaal van opzet en omringd door een groene, vrij gelegen tuin met ZWEMBAD.
Een woning met karakter en volop leefruimte, waar binnen en buiten op een natuurlijke manier in elkaar overlopen. Met onder meer twee sfeervolle woonkamers (verbonden middels ENSUITE deuren), een EETKAMER met SERRE, een ruime WOONKEUKEN en een multifunctionele ruimte op de begane grond, in combinatie met de GARAGE, biedt deze woning alle mogelijkheden voor comfortabel en flexibel wonen.
Op de verdieping vindt u maar liefst VIJF slaapkamers, waaronder een royale master bedroom met toegang tot de BADKAMER en het BALKON. Daarnaast zijn er een TWEEDE badkamer, een separate wasruimte en een LIFTinstallatie, wat de woning ook geschikt maakt voor LEVENSLOOPBESTENDIG wonen.
De fraai aangelegde tuin met zwembad vormt een belangrijk onderdeel van het geheel en biedt volop privacy, ruimte en mogelijkheden om van het buitenleven te genieten.
De woning is gelegen aan de Nieuwe Hescheweg, een geliefde woonstraat in Oss. U woont hier centraal, met voorzieningen, het centrum en natuur op korte afstand.
BIJZONDERHEDEN
• Vrijstaande VILLA
• Gelegen aan een geliefde woonstraat in Oss
• Nabij buitengebied, uitvalswegen en het centrum
• LEVENSLOOPBESTENDIG wonen
• Twee royale livings, verbonden middels ENSUITE deuren
• EETKAMER met SERRE
• WOONKEUKEN met bijkeuken
• LIFTinstallatie en inpandige BERGING in aanbouw
• Kantoor/MULTIFUNCTIONELE ruimte op de begane grond (evt. slaapkamer)
• Inpandige GARAGE
• VIJF slaapkamers
• TWEE badkamers en separate witgoedruimte
• Royaal en volledig omheind perceel met AUTOMATISCHE toegangspoort (op
afstand bedienbaar)
• ZWEMBAD met technische ruimte (voorzien van toilet en buitendouche)
• OVERKAPPING met lichtkoepels en groot TERRAS met zonneluifel
• Tuin voorzien van SPROEI INSTALLATIE met eigen grondwaterpomp
• ACHTEROM via poort aan de zijkant van het perceel
• Parkeren op eigen terrein voor meerdere auto’s (OPRIT)
• Houten kozijnen met DUBBELE beglazing, schilderwerk buitenzijde 2024
• Elektrische ZONNELUIFELS rondom
• ALARMINSTALLATIE
• BEVEILIGINGSCAMERA’S met opslagcapaciteit
• GEVELISOLATIE (nageïsoleerd ca. 2000)
• DAKISOLATIE (ca. 20 jaar geleden)
• Cv-ketel Nefit (2021)
• Energielabel C (geldig tot 26-02-2036)
Via de entree aan de zijkant komt u de woning binnen. Vanuit hier ontvouwt het huis zich op een prettige manier, met directe toegang tot de verschillende leefruimtes, de garage, het kantoor en de tuin.
De living ligt aan de achterzijde en is volledig gericht op de tuin. Grote raampartijen en een brede schuifpui zorgen voor een fijne lichtinval en een directe verbinding met buiten. Hier ervaart u rust, ruimte en een groen uitzicht.
Aansluitend bevindt zich een tweede leefruimte, gescheiden door ENSUITE deuren. Deze kamer heeft een eigen sfeer, met een haard en eveneens een schuifpui naar de tuin. De ruimtes staan mooi met elkaar in verbinding, maar zijn ook uitstekend afzonderlijk te gebruiken. Ideaal voor bijvoorbeeld een aparte tv-kamer, speelruimte of een rustige zitplek.
Samen vormen deze ruimtes een royaal en flexibel geheel, waarbij u eenvoudig meerdere zithoeken creëert en de tuin als vanzelf onderdeel wordt van het dagelijks leven.
Aan de voorzijde ligt de EETKAMER, een volwaardige ruimte waar u met gemak een grote eettafel plaatst. Aansluitend bevindt zich de SERRE, met rondom raampartijen en vrij zicht over de voortuin. Een fijne plek voor een kop koffie in de ochtend of juist een rustige leeshoek.
Vanuit de eetkamer bereikt u de WOONKEUKEN. Deze is ruim opgezet en biedt volop mogelijkheden om hier een eigentijdse leefkeuken te realiseren. Er is ruimte voor een eettafel, maar ook de huidige indeling met de eetkamer ernaast werkt prettig.
De doorgeefverbinding zorgt voor een speels detail, maar juist hier ligt ook een mooie kans om de woning verder te openen. Door de keuken en eetkamer meer met elkaar te verbinden, ontstaat een royale, lichte leefruimte waar koken, tafelen en samenzijn naadloos in elkaar overlopen.
Een ingreep die deze plek kan transformeren tot het kloppend hart van de woning.
Aansluitend ligt de BIJKEUKEN, praktisch in gebruik en ideaal voor extra opslag. Vanuit hier bereikt u het tussenportaal met toegang tot het TOILET, dat ook vanuit de living toegankelijk is.
Daarnaast beschikt de woning over een aanbouw aan de zijkant met LIFTinstallatie en een inpandige BERGING met directe toegang tot de tuin. Dit maakt de woning comfortabel en bovendien TOEKOMSTBESTENDIG.
Aan de zijkant van de woning bevinden zich de inpandige GARAGE en een MULTIFUNCTIONELE ruimte. Deze ruimte is momenteel in gebruik als KANTOOR, met veel daglicht en een directe toegang naar de tuin.
Hierdoor is dit deel van de woning uitermate geschikt voor wie wonen en werken wil combineren, maar ook eenvoudig te gebruiken als SLAAPKAMER op de begane grond. Dankzij de aanwezige voorzieningen biedt dit bovendien uitstekende mogelijkheden voor LEVENSLOOPBESTENDIG wonen.
In combinatie met de garage biedt dit volop mogelijkheden om het geheel naar eigen wens in te richten, bijvoorbeeld als praktijkruimte, hobbyruimte of volledig gelijkvloers woonprogramma.
Op de eerste verdieping geeft de lange overloop toegang tot maar liefst VIJF slaapkamers.
De MASTER bedroom ligt aan de achterzijde en is royaal van formaat. Vanuit hier heeft u toegang tot het balkon, de badkamer én de aanbouw met lift en tweede sanitaire ruimte, wat zorgt voor een prettig en comfortabel geheel.
Aan de voorzijde bevinden zich DRIE slaapkamers van vergelijkbaar formaat. Deze kamers zijn praktisch ingedeeld en voorzien van een inbouwkast en een eigen WASTAFEL. Ideaal als kinder-, logeer- of werkkamer.
De VIJFDE slaapkamer ligt eveneens aan de achterzijde en is iets compacter, maar beschikt over dezelfde praktische voorzieningen en heeft ook toegang tot het balkon.
Het BALKON strekt zich uit over bijna de volle breedte van de achterzijde en biedt een beschutte plek met een mooi uitzicht over de tuin en het zwembad.
De badkamer is centraal gelegen en bereikbaar vanaf zowel de overloop als de hoofdslaapkamer.
De indeling is compleet met een ligbad, douche, toilet, bidet, dubbel wastafelmeubel en een inbouwkast.
Daarnaast is er in de aanbouw bij de lift een TWEEDE badkamer aanwezig, voorzien van een toilet en wastafel. Deze is eenvoudig bereikbaar vanuit de hoofdslaapkamer en is mede ingericht met het oog op LEVENSLOOPBESTENDIG wonen, wat zorgt voor extra comfort en flexibiliteit.
Op deze verdieping vindt u tevens een separate ruimte voor het witgoed.
De tuin is zonder twijfel een van de grote pluspunten van deze woning.
De achtertuin is royaal, groen en vrij gelegen, met volwassen beplanting en een groot gazon. Dankzij de aanwezige SPROEI INSTALLATIE met eigen grondwaterpomp blijft het groen eenvoudig in optimale conditie en met de robotmaaier wordt het gazon moeiteloos strak onderhouden, wat bijdraagt aan het verzorgde geheel.
Het ZWEMBAD vormt een centraal element in de tuin en geeft het geheel een extra dimensie. De praktische technische ruimte met TOILET en BUITENDOUCHE maakt het gebruik extra comfortabel, terwijl het onderhoud van het zwembad wordt vereenvoudigd door de aanwezige elektrische zwembadstofzuiger.
Het OVERDEKTE TERRAS met lichtkoepels zorgt ervoor dat u ook bij minder weer comfortabel buiten zit, terwijl het zonnescherm op zonnige dagen juist voor aangename schaduw zorgt.
De tuin is tevens bereikbaar via een ACHTEROM en op eigen terrein is er volop ruimte om meerdere auto’s te parkeren.
Het perceel is volledig OMHEIND en voorzien van een automatisch afsluitbare toegangspoort (op afstand bedienbaar), wat zorgt voor extra privacy en een gevoel van geborgenheid.
Voor meer foto's, download de BROCHURE!
Bent u enthousiast geworden na het lezen van deze brochure en het bekijken van de foto’s? Neem dan snel contact met ons op, we plannen graag een bezichtiging voor u in!
Deze brochure is met de grootste zorg samengesteld. Toch kunnen er in de tekst type- of drukfouten, onvolledigheden of onjuistheden voorkomen. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en kunnen in de praktijk iets afwijken. Wij raden geïnteresseerden dan ook aan om zelf een zorgvuldige inspectie van de woning uit te voeren. De uiteindelijke beoordeling en verantwoordelijkheid ligt bij de koper.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.075.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.785
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 284 m²
- Overige inpandige ruimte
- 22 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 1.372 m²
- Inhoud
- 1.162 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Lift, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en zwembad
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OSS F 941
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.372 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 950 m² (38,00 meter diep en 25,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Garage
- Soort garage
- Inpandig en parkeerplaats
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Populariteit
4.387x
Bekeken
46x
Bewaard
30-3-2026
Op Funda
Buurt

Oranjebuurt I en Ruivert
Oss- Inwoners
- 995
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.024
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



