Welkom aan de J.P. Coenstraat 123, een karakteristiek benedenhuis vol charme in het geliefde Lombok.
Hier woon je in een prachtig pand uit 1919, dat met veel oog voor detail netjes is verbouwd. Authentieke elementen en een moderne, stijlvolle afwerking komen hier samen. Denk aan plafonds van ruim drie meter met sierlijke ornamenten en rozetten, een warme houten plankenvloer, een stoere keuken met een gestripte bakstenen muur en een eigen tuin op het oosten. Dit is een heerlijke plek voor wie op zoek is naar een instapklaar appartement met karakter, op een toplocatie in Utrecht.
De woning ligt in een gezellige straat in Lombok, een van de meest populaire wijken van Utrecht. De buurt staat bekend om haar levendige en diverse karakter, met koffiebars, speciaalzaken en restaurants op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Kanaalstraat, en binnen enkele minuten fietsen sta je op Utrecht Centraal of in de historische binnenstad. Het Molenpark ligt om de hoek, en ook de Muntkade en de Leidsche Rijn zijn vlakbij. Zo geniet je hier van zowel de dynamiek van de stad als de rust van een fijne woonomgeving.
De woning
Achter de karakteristieke blauwe voordeur met bovenlicht kom je in de lange entreehal, met een stijlvolle lambrisering en een apart toilet met sfeervolle cementtegels. Bij binnenkomst valt direct de prettige sfeer op: de hoge plafonds, de houten vloer en de mooie lichtinval maken de ruimtes open en royaal.
De keuken ligt aan de voorzijde van de woning en is een echte eyecatcher. Het is een moderne keuken in donkerblauw, met een inbouwoven en voldoende werk- en opbergruimte, tegen een stoere gestripte bakstenen muur. Het grote raam aan de straatzijde zorgt voor veel daglicht.
Vanuit de keuken loop je door naar de woonkamer, die het hart van de woning vormt. Het is een ruime en lichte leefruimte met een plafondhoogte van 3,05 meter, sierlijke plafondornamenten en een rozet. Er is volop plek voor een lange eettafel en een gezellige zithoek. Via de openslaande deuren aan de achterzijde stap je zo de tuin in.
De badkamer is modern en sfeervol afgewerkt, met een regendouche, een vintage houten wastafelmeubel met opzetkom en een vloer van cementtegels. Hier is ook de aansluiting voor de wasmachine en droger.
De slaapkamer ligt aan de rustige achterzijde van de woning. Er is ruimte voor een groot bed, en een fraaie inbouwkast over de volle breedte biedt veel opbergruimte. De schuifdeur geeft de kamer een eigentijdse uitstraling.
De tuin op het oosten ligt beschut achter de woning. Het is een sfeervolle, besloten plek met klinkers en een houten schutting. Hier begin je de dag met een kop koffie in de ochtendzon.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1919
• Energielabel D
• Woonoppervlak 64 m²
• Benedenwoning
• Netjes verbouwd met behoud van authentieke details
• Plafondhoogte 3,05 meter met ornamenten en rozetten
• Moderne keuken
• Badkamer met regendouche
• Slaapkamer met inbouwkast
• Eigen tuin op het oosten
• Gelegen in de populaire wijk Lombok
• Nabij Utrecht Centraal, winkels, horeca en parken
In de koopovereenkomst worden een ouderdoms- & asbestclausule opgenomen.
Bel ons voor een afspraak op 0302368484!
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Karaktervol pand uit 1919
Benedenwoning uit 1919 met hoge plafonds en details.
Stijlvolle keuken en living
Moderne donkerblauwe keuken en lichte woonkamer met ornamenten.
Eigen tuin op het oosten
Beschutte tuin met klinkers en houten schutting in ochtendzon.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 450.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 7.031
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 30,00 per maand
Bouw
Soort appartement
Benedenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1919
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
64 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
1 m²
Inhoud
272 m³
Indeling
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie
Gelegen op
Begane grond
Energie
Energielabel
D
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Kombi Kompakt HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)