3 high-end gerenoveerde appartementen met Energielabel A
Open Huis
Vrijdag 6 november van 16:00 tot 19:00
Omschrijving
OP VRIJDAG 6 NOVEMBER BENT U TUSSEN 16.00 UUR EN 19.00 UUR VAN HARTE WELKOM OM ALLE WONINGEN IN HET COMPLEX, TE KOMEN BEKIJKEN ONDER HET GENOT VAN EEN HAPJE & DRANKJE EN DE BEATS VAN DE DJ!
Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de herontwikkeling van deze voormalige apotheek naar drie zeer luxe appartementen, ieder met een fijne buitenruimte. De appartementen zijn allemaal voorzien van een zeer luxe keuken, ontworpen door Bolleboom Exclusieve Keukens en voorzien van een kookeiland en luxe (Bosch) inbouwapparatuur. Alle woningen hebben twee ruime slaapkamers, een moderne badkamer en toilet met messing badkamerbeslag. Onder de sfeervolle eikenhouten vloeren is vloerverwarming aangebracht door het gehele appartement. Als klap op de vuurpijl zijn de woningen uitgevoerd met een professioneel lichtplan van Sanne Lighting Design en worden de woningen inclusief alle verlichting geleverd. De woningen zijn bij de verbouwing optimaal geïsoleerd en beschikken over energielabel A.
De locatie:
Het complex is zeer centraal gelegen in de populaire wijk Voorburg Noord en schuin tegenover het gezellige terras van 'Blend One'. Op de fiets bereikt u in 10 minuten het centrum van Den Haag en in slechts 5 minuten fietsen staat u in het historisch centrum van Voorburg met diverse speciaalzaken en veel leuke restaurants. Daarnaast bevindt het uitgebreide winkelcentrum 'De Julianabaan' met een gevarieerd winkelaanbod en twee grote supermarkten zich op nog geen kilometer afstand. Met de auto is de woning uitstekend te bereiken, de op- en afritten naar de snelweg bevinden zich op ca. 500 meter afstand. Ook de bereikbaarheid met het openbaar vervoer is optimaal aangezien NS-Station Den Haag Laan van Nieuw Oost-Indië, met directe verbindingen richting Amsterdam en Rotterdam, op circa 5 minuten loopafstand is gelegen.
De woningen:
* Koningin Wilhelminalaan 471-C, parterrewoning met tuin rondom, GBO 77 m², koopsom € 550.000 k.k.
* Van Arembergelaan 2A, woning op de eerste verdieping met ruim balkon, GBO 72 m², koopsom € 480.000 k.k.
* Van Arembergelaan 2B, woning op de tweede verdieping met enorm dakterras, GBO 76 m², koopsom € 530.000 k.k.
Voorts het weten waard;
- Bouwjaar 1921, algehele renovatie 2026;
- Ingemeten conform NVM-meetinstructie;
- Alle buitenwanden voorzien van PIR-isolatie;
- Daken en vloeren voorzien van Kingspan-isolatie;
- Geheel voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing;
- Saus- en schilderwerk door LAB-Paint en Farrow & Ball;
- Nieuwe c.v.-ketels en mechanische ventilatie;
- Energielabel A;
- Actieve VVE in oprichting, zal professioneel worden beheerd;
- Beoogde bijdrage VVE € 150 per woning per maand;
- Collectieve opstalverzekering en onderhoudsplan zullen bij overdracht aanwezig zijn;
- Gelegen op eigen grond;
- Oplevering in overleg, kan spoedig;
Deze presentatie is met zorg samengesteld, wij aanvaarden echter geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie. Aan deze prestentatie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend, informatie is vrijblijvend en niet bindend.
Wij wijzen er tevens op dat u als koper ook een onderzoekplicht heeft naar alle zaken die u van belang acht. Er wordt derhalve geadviseerd om u te laten begeleiden door ter zake deskundige adviseur, bijvoorbeeld een (NVM-)aankoopmakelaar die u kan bijstaan in het aankoopproces. Indien u ervoor kiest om u niet te laten bijstaan door een ter zake kundig adviseur of aankoopmakelaar, dan gaan wij ervan uit dat u zich volgens de wet deskundig genoeg acht om alle van belang zijnde zaken geheel zelfstandig te kunnen beoordelen. De voorwaarden van de NVM zijn op deze verkoop van toepassing.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Zeer luxe afwerking
Ontworpen keuken met kookeiland, luxe apparatuur, lichtplan en eiken vloeren met vloerverwarming.
Drie fijne buitenruimtes
Parterrewoning met tuin, appartement met balkon en topwoning met groot dakterras.
Goed geïsoleerd energielabel A
PIR- en Kingspan-isolatie, HR++ glas en nieuwe installaties zorgen voor energielabel A.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 480.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 6.667
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 150,00 per maand
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
72 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
6 m²
Inhoud
234 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)