Verkocht
Bachlaan 313706 BB ZeistMooi Zeist
€ 525.000 k.k.
- 110 m²wonen
- 122 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 mei 2025
- Verkoopdatum
- 20 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op een uitstekende locatie in Zeist bevindt zich deze fijne woning met een ruime woonkamer, moderne keuken, drie slaapkamers en een mooie badkamer. Daarnaast is het heerlijk vertoeven in de ruime achtertuin, welke direct grenst aan het “Beukenlaantje”.
De woning is gelegen op een geliefde locatie in de rustige, maar centraal gelegen Componistenwijk (Mooi-Zeist). Het centrum van Zeist ligt op fietsafstand en op twee minuten afstand ligt een fijn winkelcentrum. Hierdoor zijn alle voorzieningen als winkels, horecagelegenheden, supermarkt, scholen en sportfaciliteiten in de buurt. Ook de uitvalswegen zijn nabij, waardoor je binnen korte tijd in Utrecht bent. Het openbaar vervoer naar Utrecht en omstreken ligt op loopafstand en natuurlijk is Utrecht ook goed per fiets te bereiken.
Indeling
Begane grond
In de hal bevindt zich de meterkast (vernieuwd in 2019), toilet en de trapopgang. De woonkamer is een heerlijke open ruimte. Het grote raam aan de achterzijde geeft een ruimtelijk gevoel en via de achterdeur loop je zo de ruime tuin in. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en er is ook nog een handige trappenkast aanwezig. Via de andere kant van de woonkamer, bereik je de in 2019 geplaatste keuken. Hier kan je heerlijk koken en bakken op de inductie-kookplaat. Verder is er een oven, een vaatwasser en een koel-vriescombinatie aanwezig. Ook heeft de keuken een stenen aanrechtblad en voldoende opbergruimte. De keuken is verder voorzien van een hardstenen vloer.
Eerste verdieping
De twee (slaap)kamers zijn beide groot genoeg om als slaapkamer in te richten. Er kan natuurlijk ook gekozen worden om één van de (slaap)kamers in te richten als thuiswerkplek. De grootste slaapkamer (voorheen 2 slaapkamers, maar indien gewenst eenvoudig terug te brengen naar de oorspronkelijke situatie), is voorzien van een mooi grote dakkapel met screens Op deze verdieping bevindt zich ook de badkamer, welke in 2024 is geplaatst. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en een radiator. De gehele eerste verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is verrassend ruim door de geplaatste dakkapel. Op de overloop bevindt zich de wasmachineaansluiting. Verder is hier de derde slaapkamer te vinden en is er ook nog een aparte berging aanwezig, welke eventueel ook gebruikt kan worden als thuiswerkplek. De zolderverdieping is voorzien van een laminaat vloer. Vanuit de overloop is ook de vliering te bereiken middels een vlizotrap. Handig voor extra opbergruimte.
Buitenruimte
Via de woonkamer, bereik je de mooi aangelegde tuin. Hier kan je genieten van de zon (of juist van de schaduw) op de diverse plekken in de tuin. Ook is hier een overkapping en een berging aanwezig. Aan de voorkant is de toegang tot de woning via de netjes aangelegde voortuin. Aan de achterzijde van de woning liggen er zes zonnepanelen op het dak. Het geheel resulteert in een energielabel A!
Ben je op zoek naar een mooie woning in de geliefde Componistenwijk in Zeist? Dan is het bezichtigen van deze woning absoluut de moeite waard.
Bijzonderheden
- Mooie woning, gelegen op een uitstekende locatie in Zeist
- Bouwjaar 1986;
- Drie slaapkamers;
- Energielabel A;
- Voorzien van zonnepanelen;
- Volledig dubbel glas;
- Moderne keuken uit 2019;
- Zeer mooie badkamer uit 2024;
- 2 Velux dakramen op zolder (2021):
- Ramen zijn voorzien van horren;
- Rustige ligging op een fijne locatie in de Componistenwijk (Mooi-Zeist);
- Heerlijke tuin op het Zuiden met overkapping, grenzend aan het “Beukenlaantje”;
- Het centrum van Zeist en alle voorzieningen op fiets-/loopafstand;
- Van de woning is een meetrapport aanwezig, gebaseerd op de NEN 2580 meetinstructie. De vermelde oppervlakten en inhoud zijn gebaseerd op dit meetrapport.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.773
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1986
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 110 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 122 m²
- Inhoud
- 391 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder met een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEIST N 4620
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 122 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.135x
Bekeken
84x
Bewaard
28-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




