Verhuurd
Beestenmarkt 23811 JA AmersfoortBeestenmarkt
€ 1.150 /mnd
- 67 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Verhuurgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 maart 2026
- Verhuurdatum
- 17 maart 2026
- Looptijd
- 14 dagen
Omschrijving
LET OP TIJDELIJK BESCHIKBAAR voor 6 maanden wegens buitenland en niet inschrijven bij GBA.
VOLLEDIG GEMEUBILEERD 2,5-kamer appartement ligt op de begane grond en heeft hierdoor een tuin met een royaal terras. Door de ligging op het zuidoosten geniet je zowel in de ochtend als in de middag van de zon.
Je woont in hartje Amersfoort maar zonder de hectiek voor de deur, wie wil dat niet! Om het nog mooier te maken is er tevens de mogelijkheid je auto vlak voor de deur te parkeren. Ben je enthousiast over de inrichting, die kan zelfs ook achterblijven! Wat wil je nog meer? Nieuwsgierig? Kijken mag!
De Beestenmarkt is een intiem complex, rustig gelegen met voor stadse begrippen veel groen. Wie hier woont heeft het historisch stadshart als beste buur. De winkels, openbaar vervoer, restaurants en supermarkten zijn op loopafstand. Ook voor een avondje uit kan de auto thuisblijven.
Dan de woning zelf.
Centrale hal met intercominstallatie. Vanuit het portaal komt u in de hal van het appartement. De woonkamer is bijzonder licht door 3 grote ramen aan de tuinzijde. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de tuin. Het binnenterrein is een afgesloten gebied en alleen toegankelijk voor bewoners. De halfopen keuken grenst aan de woonkamer. De opstelling van de HR-ketel is in een praktische bergkast. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de slaapkamer van 15,5 m2. De badkamer is voorzien van een wastafel, douche en wasmachineaansluiting. Het toilet is separaat.
Kortom een prettig tijdelijke huurwoning op een bijzonder leuke locatie in het centrum van Amersfoort.
ALGEMENE INFORMATIE:
– Beschikbaar vanaf 6 maart 2026 t/m 6 september 2026;
- Inschrijven op het adres is niet mogelijk, eigenaar is reizen en vrijwilligers werk doen in het buitenland;
– De woning is volledig gemeubileerd;
– € 150,- maandelijks vast bedrag t.b.v. g/w/e/tv/internet;
– Eigen parkeerplaats bespreekbaar tegen meerprijs;
– Niet rokend en geen huisdieren genieten de voorkeur;
– Geen woningdelers, studenten of vrienden;
– Waarborgsom ter hoogte van een maand huur incl. parkeren;
– Gunning eigenaar.
Wij kunnen vooraf vrijblijvend en AVG-proof gegevens opvragen om te beoordelen of je daadwerkelijk in aanmerking komt voor de woning.
Indien je niet in aanmerking komt hebben wij de gelegenheid om de bezichtigingsafspraak te annuleren.
Voorrangsregeling bestaande huurders van Govaert.
Waar mogelijk geven wij bestaande huurders van Govaert voorrang bij de huur van deze woning. Dit te allen tijde in overleg met onze opdrachtgever. Door deze voorrangsregeling bevordert Govaert de doorstroom in de huidige woningmarkt.
Voor het inplannen van een bezichtiging kun je telefonisch contact opnemen met ons kantoor. Kom kijken, de makelaars van Govaert laten het graag aan je zien!
Wanneer je overweegt om je eigen woning te verkopen of wanneer je benieuwd bent naar de actuele waarde, maak dan een afspraak met ons voor een vrijblijvend verkoopadvies of een kosteloze waardebepaling. Govaert Makelaardij heeft het huis op de juiste plek!
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar komt de straatnaam vandaan?
Wegens toenemend plaatsgebrek voor de runderhandel aan de Varkensmarkt en voor paarden aan de Kamp werden deze markten in respectievelijk 1655 en 1662 overgebracht naar een gedeelte van het Sint-Janskerkhof, dat vanaf dat moment de naam Beestenmarkt kreeg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste huurprijs
- € 1.150 per maand (geen servicekosten)
- Waarborgsom
- € 1.300 eenmalig
- Huurovereenkomst
- Tijdelijke verhuur
- Status
- Verhuurd
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 1983
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 29 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 195 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche en ligbad
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 29 m² (3,50 meter diep en 8,30 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.095x
Bekeken
53x
Bewaard
3-3-2026
Op Funda
Buurt

Beestenmarkt
Amersfoort- Inwoners
- 1.040
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.642
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




