Verhuurd

Oudezijds Voorburgwal 101-A1012 EM AmsterdamBurgwallen-Oost

€ 12.000 /mnd
Kaart
  • 365 m²
  • 107 m²
  • 10
  • A

Verhuurgeschiedenis

Aangeboden sinds
19 januari 2026
Verhuurdatum
29 januari 2026
Looptijd
10 dagen

Omschrijving

Nieuw Amsterdams Huys te huur! Aan de charmante Oudezijds Voorburgwal, in een prachtig rijksmonument uit 1679, ligt dit lichte en sfeervolle pand. Het pand is grotendeels in 2022 vernieuwbouwd (alles geverfd in 2025) en combineert authentieke details zoals hoge plafonds met ornamenten en een marmeren entree met modern wooncomfort. Heel pand bestaat uit vijf wooneenheden met elk twee slaapkamers. Ideaal om als bedrijf aan te huren voor bv je personeel. Totaal is ca 350m2 conform NEN2580. Totaal zijn er 10 slaapkamers. De verdeling is als volgt: Nr A (souterrain) is 75m2 groot met 2 slaapkamers en een patio. Nr B (bel-etage) is 67m2 groot met 2 slaapkamers. Nr C (tweede etage) is 85m2 groot met 2 slaapkamers. Nr D (tweede etage) is 70m2 groot met 2 slaapkamers. Nr E (derde&vierde) is 57m2 groot met 2 slaapkamers. Mocht u interesse hebben, dan vernemen wij dat graag. NEN-clausule: De gebruiksoppervlakte is vastgesteld conform de NEN 2580-norm. Afwijkingen in de maatvoering kunnen voorkomen. Koper is in de gelegenheid gesteld de maten zelf te (laten) controleren. Verschillen geven geen recht op aanpassing van de koopsom of enige andere vorm van compensatie. Disclaimer: Deze informatie is met zorg samengesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft een eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem/haar van belang zijn.

Kenmerken

Overdracht

Laatste huurprijs
€ 12.000 per maand (geen servicekosten)
Waarborgsom
€ 24.000 eenmalig

Bouwjaar
1679

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
365 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
12 m²
Perceel
107 m²
Inhoud
1.350 m³

Indeling

Aantal kamers
15 kamers (10 slaapkamers)
Aantal woonlagen
1 woonlaag

Kadastrale gegevens

AMSTERDAM G 8169
Kadastrale kaart
Oppervlakte
107 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Tuin
Patio/atrium
Patio/atrium
9 m² (3,00 meter diep en 3,00 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het noorden

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Populariteit

616x

Bekeken

2x

Bewaard

19-1-2026

Op Funda

Buurt

Burgwallen-Oost

Amsterdam
Inwoners
1.715
Gezin met kinderen
7%
Gem. vraagprijs / m²
€ 8.129

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.