Nieuw
Hadidkade 1562132 GX HoofddorpHoofddorp Hyde Park
€ 2.310 /mnd
- 70 m²wonen
- 2slaapkamers
- A+energielabel
Omschrijving
Modern en luxe afgewerkt 3-kamer appartement (ca. 70 m²) met ruim terras aan de binnentuin, gelegen op de begane grond van het recent opgeleverde nieuwbouwcomplex aan de Hadidkade in Hoofddorp.
Deze stijlvolle woning maakt deel uit van een modern wooncomplex met lift, gezamenlijke binnentuin en parkeergarage. Dankzij de centrale ligging bevinden het centrum van Hoofddorp en winkelcentrum Polderplein zich op korte afstand. De hoogwaardige afwerking, praktische indeling en moderne uitstraling maken dit appartement ideaal voor huurders die op zoek zijn naar comfort, gemak en kwaliteit.
Indeling
Via de representatieve gezamenlijke entree bereik je de woning op de begane grond.
Bij binnenkomst kom je in de hal die toegang biedt tot alle vertrekken. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet de woonkamer van veel natuurlijk licht en een prettige, ruimtelijke sfeer. De moderne keuken is uitgevoerd met hoogwaardige materialen en voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur.
Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot het ruime terras van circa 11 m², gelegen aan de rustige gezamenlijke binnentuin. Een heerlijke plek om buiten te zitten, te ontspannen of te genieten van een maaltijd in de buitenlucht.
De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers die volop mogelijkheden bieden voor een comfortabele hoofdslaapkamer, logeerkamer of thuiswerkplek. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel, handdoekradiator en toilet. Daarnaast beschikt de woning over een separaat toilet.
Deze recent opgeleverde nieuwbouwwoning is volledig gelijkvloers en afgewerkt met kwalitatief hoogwaardige materialen en producten. Het moderne karakter van het complex, gecombineerd met de luxe afwerking, zorgt voor een bijzonder comfortabele woonervaring.
Bijzonderheden:
- Huurprijs: € 2.310,- per maand
- Servicekosten: € 75,- per maand
- Parkeerplaats in de parkeergarage beschikbaar tegen een meerprijs van € 200,- per maand
- Startdatum: per direct beschikbaar
- Borg: 2 maanden huur
- Type contract: Model A, onbepaalde tijd met een minimale huurperiode van 12 maanden
- Energielabel A+
- Recent opgeleverd nieuwbouwcomplex
- Gelegen op de begane grond
- Volledig gelijkvloers
- Lift aanwezig
- Gemeenschappelijke binnentuin
- Terras van circa 11 m² aan de binnentuin
Bereikbaarheid
De woning is uitstekend bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Het centrum van Hoofddorp en winkelcentrum Polderplein bevinden zich op korte afstand en bieden een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, cafés en dagelijkse voorzieningen. Daarnaast zijn Schiphol, Amsterdam, Haarlem en diverse uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar.
Protocol toewijzing huurwoningen aan kandidaat-huurders:
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Huurprijs
- € 2.310 per maand (exclusief servicekosten à 75 per maand)
- Waarborgsom
- € 4.620 eenmalig
- Huurovereenkomst
- Onbepaalde tijd
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2026
- Specifiek
- Gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 70 m²
- Inhoud
- 189 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg en aan water
- Tuin
- Achtertuin
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en parkeergarage
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
16-6-2026
Op Funda
Buurt

Hoofddorp Hyde Park
Hoofddorp- Inwoners
- 650
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.007
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




