Groningerstraatweg 1938922 GE LeeuwardenBloemenbuurt

€ 90 /mnd
Kaart

Omschrijving

TE HUUR: Diverse garageboxen/ opslagboxen op diverse locaties in Leeuwarden. -9 boxen aan de Dulf (ca. 3 x 6 m) € 100,= per maand -38 boxen aan de Jokse (ca. 3 x 6 m) € 100,= per maand -15 boxen aan het Dragoonsplein (ca. 3,5 x 6,25 m) € 120,= per maand -13 boxen aan de Groningerstraatweg 193 (ca. 2,45 x 5,75 m) € 90,= per maand -13 boxen aan de Groningerstraatweg 195 (ca. 2,45 x 6,25m) € 95,= per maand Omschrijving: Het betreft een huurcontract voor een jaar, daarna per maand opzegbaar met een opzegtermijn van twee maanden. Soms zijn er op het moment van aanvraag even geen boxen vrij voor verhuur. Er komen echter wel regelmatig boxen vrij. Vraag daarom naar een inschrijfformulier voor de boxen die we verhuren. Hierop kun je je persoonlijke gegevens invullen en de box waarvoor je in aanmerking wil komen. Als je dit formulier ingevuld en ondertekend samen met een kopie van je legitimatiebewijs aan ons terug mailt zetten we je gratis op de wachtlijst. Zodra er een box vrij komt dan sturen we je een berichtje. De verhuur van parkeerruimte voor voertuigen (en lig-/bergplaatsen voor vaartuigen) is als hoofdregel belast met BTW. Deze hoofdregel vervalt als het gebruik als parkeerruimte tussen partijen is uitgesloten. Onder voertuigen vallen niet alleen auto’s en motoren, maar ook bijvoorbeeld aanhangwagens of caravans. De huur van opslagboxen kan dus voor alleen opslag ook zonder BTW.

Kenmerken

Overdracht

Oorspronkelijke huurprijs
€ 85 per maand (geen servicekosten)
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Huurprijs
€ 90 per maand (geen servicekosten)
Waarborgsom
€ 180 eenmalig

Afmetingen
18 m² (0,06 meter diep en 0,03 meter breed)

Populariteit

3.695x

Bekeken

35x

Bewaard

6-8-2024

Op Funda

Buurt

Bloemenbuurt

Leeuwarden
Inwoners
1.345
Gezin met kinderen
19%
Gem. vraagprijs / m²
€ 2.659

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.