Gerdesstraat 146701 AK WageningenBinnenstad

€ 1.475 /mnd
Kaart
  • 58 m²
  • 1
  • A

Omschrijving

Te huur – Volledig gemeubileerd appartement (58 m²) – Centrum Wageningen – All-in Instapklaar en volledig gemeubileerd 2-kamerappartement met balkon, gelegen in het levendige centrum van Wageningen. Ideaal voor expats, onderzoekers, tijdelijke medewerkers of studenten van Wageningen University & Research. Alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich op loopafstand: busstation, supermarkten, winkels, horeca en het historische Hotel De Wereld aan het 5 Mei Plein. Wageningen University & Research ligt op circa 2,5 km. Het appartement is compleet ingericht en direct te betrekken. U hoeft alleen uw koffer mee te nemen. Indeling Woonkamer met zit- en eethoek Open keuken met complete inventaris 1 slaapkamer (geschikt voor 2 personen) Badkamer met douche Separaat toilet Balkon Wasmachine aanwezig Inventaris & comfort Het appartement wordt volledig gemeubileerd en instapklaar opgeleverd, inclusief: Bed, matrassen, dekbedden en linnenpakket Handdoeken en keukentextiel Complete keukeninventaris (servies, bestek, glaswerk, pannen) Senseo koffiemachine, waterkoker en diverse keukenapparatuur Schoonmaak- en huishoudelijke basisartikelen Internet (WiFi) Een gedetailleerde inventarislijst is beschikbaar op aanvraag. Huurvoorwaarden Huurprijs: € 1.475,- exclusief of € 1.675 per maand (all-in) inclusief energie, water, internet, meubilair en inventaris (fair use van toepassing) Waarborgsom: 1 maand huur Eenmalige kosten: € 200 Exclusief gemeentelijke belastingen Maximale huurperiode: 6 maanden Geschikt voor maximaal 2 personen Roken en huisdieren niet toegestaan Verhuur onder voorbehoud van goedkeuring eigenaar Kenmerken Woonoppervlakte: 58 m² Energielabel: A Volledig gemeubileerd Centrumlocatie Short stay / tijdelijke verhuur Per direct beschikbaar

Kenmerken

Overdracht

Oorspronkelijke huurprijs
€ 1.650 per maand (geen servicekosten)
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Huurprijs
€ 1.475 per maand (geen servicekosten)
Waarborgsom
€ 1.675 eenmalig

Bouwjaar
1900

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
58 m²
Inhoud
203 m³

Indeling

Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag

Energie

Energielabel

Kadastrale gegevens

WAGENINGEN I 2809
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Populariteit

2.894x

Bekeken

39x

Bewaard

30-1-2026

Op Funda

Buurt

Binnenstad

Wageningen
Inwoners
3.400
Gezin met kinderen
4%
Gem. vraagprijs / m²
€ 4.592

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.