Nieuw
Acaciastraat 57121 AT AaltenAalten-kern Noord/Noordoost
€ 369.005 k.k.
- 99 m²wonen
- 270 m²perceel
- 3slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerUitgebouwde, instapklare luxe hoekwoning met schuur en zonnepanelen
Omschrijving
De acacia steelt aan het begin van de zomer de show met zijn hangende trossen en geurende bloemen. En hoe ouder, des te fraaier. Een prachtige verschijning! Dat idee overkomt je ook als je door deze ruim opgezette straat rijdt. Helemaal als je door deze uitgebouwde en compleet verbouwde hoekwoning dartelt. Een instapklaar exemplaar waar je alleen zelf nog je eigen geur en kleur in kunt gaan aanbrengen. Je zit dicht tegen het gezellige centrum en je steekt zo de weg over naar het uitgestrekte buitengebied.
GROTE STAPPEN, GAUW THUIS
Of je nu boodschappen hebt gedaan, een avondje bent wezen stappen, de kinderen naar school hebt gebracht of je hebt een superwandeling achter de rug in Klein Zwitserland…... de ligging is gewoonweg ideaal!
MET DE DEUR IN HUIS VALLEN
We hebben de auto bewust even een straat verderop gezet. Komen we leuk aanwandelen. We keuren de straat met gevarieerd woningaanbod. We zien de kinderen spelen en raken onder de indruk van de royale ligging. De woning is achter over de volle breedte maar liefst vier meter uitgebouwd. En toch houd je nog een flinke tuin over. We zien dat we de auto ook makkelijk in de voortuin hadden kunnen parkeren. Deze keer gaan we via de zijkant naar binnen. We stappen de bijkeuken in. Een prachtig gedeelte. Riant met kast, mooie tegels en wastafel. We stomen door en komen in de blikvanger: de heerlijke woonkamer waarin de houtkachel een behaaglijke warmte afgeeft. Deze loopt vanzelf over in de grote woonkeuken. Achter met openslaande deuren. Op de begane grond liggen de leidingen voor de vloerverwarming en er ligt pvc. Ook zijn er voorbereidingen getroffen voor een warmtepomp. Huidige verkopers verwarmen nu door airco’s en houtkachel. Dit bevalt ze prima. Voordat we naar boven gaan zien we de trapkast en het moderne toilet.
Boven ontmoeten we een drietal slaapkamers met laminaat en vaste kast. Er is een ingenieus aircosysteem weggewerkt in de plafonds. Op de overloop is een separaat toilet. De badkamer beschikt over een inloopdouche, elektrische vloerverwarming en wastafel.
Er is een vaste trap naar de tweede verdieping gerealiseerd. Hier is stahoogte en de mogelijkheid voor vierde slaapkamer.
HET ZONNETJE IN HUIS
De woning ligt gunstig op de zon en door de diepe en brede achtertuin kun je er echt lang van genieten. Er staat een riante houten blokhut (met elektra, water en aangesloten op de riolering).
OM OVER NAAR HUIS TE SCHRIJVEN, DE VERKOPER AAN HET WOORD:
“Een woning aanprijzen terwijl je weg gaat en eigenlijk niet wilt……. De reden is eenvoudig. We liepen tegen een buitenkans aan in het buitengebied. Gezien mijn eigen bedrijf heb ik ook behoefte aan extra schuurruimte. Dat hebben we straks piccobello voor elkaar. Vandaar dat onze woning eerder in de verkoop gaat als dat we zelf dachten…. “
VEEL IN HUIS HEBBEN
Deze woning heeft 19 zonnepanelen en een elektrische boiler. In 2021 is de elektra/ groepenkast volledig vernieuwd en uitgebreid. Er is overal dubbel glas. De spouwmuur, dak en vloer zijn volledig geïsoleerd. Er is een waterontharder. De oplevering kan op redelijk korte termijn.
DAT IS ZO VAST ALS EEN HUIS
Maak 44 minuten vrij om deze centraal gelegen woning te bekijken en raak net zo enthousiast over de mogelijkheden als wij. Tot later!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 369.005 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.727
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Overige inpandige ruimte
- 7 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 270 m²
- Inhoud
- 377 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- AALTEN I 12462
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 270 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
886x
Bekeken
12x
Bewaard
19-12-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





