Verkocht
De Hare 77121 XG AaltenAalten-kern Noord/Noordoost
€ 535.007 k.k.
- 142 m²wonen
- 595 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 november 2024
- Verkoopdatum
- 6 mei 2025
- Looptijd
- 5½ maand
Omschrijving
Je komt aanrijden over een lommerrijke laan met prachtige bomen. Links, iets hoger gelegen op een terp, staat deze oerdegelijk gebouwde, vrijstaande woning met garage annex biljartruimte, kippenhokken en een fijne tuin. Je kijkt heerlijk vrij weg en met een paar stappen zit je in het buitengebied. In dit schrijven nemen wij je vast mee. Want het is een woning die resoneert….
JE THUISVOELEN
Dat begint met de plek. Heerlijk aan de rand van Aalten, nabij de Slingebeek en natuurgebied ’t Smees. Ook het centrum is nog geen kilometer verderop. Getuige het feit dat er weinig verloop is in deze buurt zullen velen zich hier thuisvoelen. Veel groen, speelgelegenheden voor de (klein-) kinderen en diversiteit aan woningen maken het tot een aantrekkelijk geheel.
THUISKOMEN
Bijzonder is dat de zoon van verkopers deze woning heeft ontworpen en getekend. Een jaar later overleed hij helaas. Voor zijn ouders was het altijd een bijzonder rijke manier van thuiskomen. Vandaar dat ze er vanaf het begin wonen. Die herinnering, maar ook de gezellige buurt, het groen en de ruimte in en om de woning, tot het laatst zijn ze hier gebleven. Nu is de tijd gekomen om kleiner en gelijkvloers te gaan wonen.
THUISWERKEN
Dat hoeft natuurlijk niet, maar het zou hier best kunnen. We parkeren onze auto’s op de riante oprit naast de woning. Direct vallen de speelse uitstulpingen op die binnen zorgen voor een prachtige lichtinval. We zijn benieuwd! In de hal met schuine wand zien we het toilet, de meterkast en de hardhouten trapopgang. De woonkamer is echt bijzonder. Ruim, en door Ellipsboog heb je een eetkamer en een woonkamer. Laatstgenoemde met houtkachel en erker. De vensterbanken zijn van natuursteen. Via de open keuken komen we in de hal aan de achterzijde met toegang naar kelder (met stahoogte) en bijkeuken. Hier staat ook de heteluchtketel (ouder exemplaar). Warm water wordt verzorgd door twee geisers.
We lopen terug naar de hal bij de voordeur. Via een ideale trap komen we op de verdieping. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een ruim balkon. Aan de achterzijde zien we twee slaapkamers (met vaste kasten). De badkamer heeft een ligbad, douchehoek en wastafel. Het toilet is via de overloop te bereiken. Via een uitschuifbare trap komen we op de tweede verdieping. Hier zien we onze vierde slaapkamer. Eventueel is er ruimte voor een vijfde.
De woning is traditioneel in eigen beheer gebouwd. Met veel liefde en degelijk toegepaste materialen. Achter de garage is een leuke verwarmde biljartkamer gemaakt. Ernaast is een riante berging om te klussen. Erboven is een vliering.
THUISBLIJVEN
Door de plek, de ruimte en de bijzondere uitstraling van de woning zullen met name doorstromers op deze aanbieding afkomen. De locatie nodigt uit om vaak thuis te blijven. Hoe leuk is het om heerlijk rondom de woning te lopen. Thuis tuinieren, genieten van een moestuin, de kippen, de vogels en de stuiterende eekhoorntjes. Of gewoon genieten van de zon, de luchten, de spelende kinderen en de vriendelijk groetende buurtgenoten. Wil je toch een uitje in de buurt dan bezoek je een thuiswedstrijd van de voetbalclub AZSV. Ook leuk!
THUISREIS
Om te ontdekken of dit je volgende thuis is, nodigen wij je van harte uit voor een rondleiding. Hier nemen we ruimschoots de tijd voor. Met een lekkere Dolce Gusto of een theetje. Tot snel.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 598.007 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 535.007 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.768
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1984
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 142 m²
- Overige inpandige ruimte
- 28 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Externe bergruimte
- 64 m²
- Perceel
- 595 m²
- Inhoud
- 604 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, rookkanaal, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Heteluchtverwarming
- Warm water
- Geiser
Kadastrale gegevens
- AALTEN D 5145
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 565 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AALTEN D 5483
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 30 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom en zonneterras
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering, elektra en verwarming
- Isolatie
- Geen spouw
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
14.392x
Bekeken
70x
Bewaard
9-11-2024
Op Funda
Buurt

Aalten-kern Noord/Noordoost
Aalten- Inwoners
- 2.810
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.364
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




