Verkocht
Koppeldijk 181391 CZ AbcoudeAbcoude-Zuidwest
€ 700.000 k.k.
- 107 m²wonen
- 257 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 februari 2025
- Verkoopdatum
- 11 maart 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Rustig gelegen in een mooie, ruim opgezette straat, op loopafstand van de oude dorpskern van Abcoude, bieden wij te koop aan deze twee-onder-een-kapwoning met eigen oprit en naast de woning een overkapping met lader voor uw elektrische auto, riante deels tot werkkamer verbouwde garage en ruime voor- en achtertuin.
Vanuit de voortuin kom je bij de woning welke je binnenkomt in de hal met daarin het toilet met fonteintje, de trap naar de verdieping, de trap-/meterkast en de deur naar de woonkamer. De lichte woonkamer heeft aan de voorzijde een grote erker en aan de achterkant een raam. In de open keuken zit diverse inbouwapparatuur, vloerverwarming en de deur naar de achtertuin die met een west ligging lekker zonnig is. De voormalige garage is momenteel deels in gebruik als werkkamer en zodoende voorzien van verwarming, het andere deel wordt als berging gebruikt.
Op de eerste verdieping zijn naast de overloop en de badkamer twee ruime slaapkamers waarvan de slaapkamer aan de voorzijde openslaande deuren naar het balkon boven de erker en een vaste inbouwkast heeft. Aan de achterzijde ligt de tweede slaapkamer en ook deze heeft toegang tot een balkon. Naastgelegen vind je ook de ruime badkamer met daarin een douche, een ligbad, de wastafel en een tweede toilet. De originele badkamer is nu in gebruik als ruimte waarin zich de c.v.-ketel (bouwjaar 2012) en de aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden.
Op de overloop van de tweede verdieping zit een kleine ruimte met daarin een wastafel en doorgang naar de bergruimte achter de knieschotten. Via de deur kom je in de ruime slaapkamer die van voor tot achter loopt met voor een groot dakraam en achter een dakkapel. Bijzonder in deze slaapkamer zijn de louvredeuren waarachter zich een heuse inloopkast bevindt! Je hebt op deze verdieping de mogelijkheid tot het creëren van een extra slaapkamer en ook een extra badkamer behoort tot de mogelijkheden!
Met zowel voor als achter de woning een riante tuin heb je altijd een lekker plekje in de zon, maar tijdens de hete zomerdagen is er ook altijd voldoende schaduw.
Bijzonderheden:
* Leuke ligging nabij de oude dorpskern van Abcoude.
* Diverse uitbreidingsmogelijkheden!
* Basisschool, voor- en naschoolse opvang op loopafstand.
* Parkeren kan op eigen terrein maar ook op de openbare weg.
* De voormalige olietank ligt onder de garage oprit en is gesaneerd met KIWA certificaat.
* Gevel-, dak- en vloerisolatie.
* Energielabel C.
Abcoude is een mooi, landelijk gelegen dorp, dichtbij Amsterdam, Amstelveen, Utrecht, en Schiphol. De Zuidas, Amsterdam Zuid en Stadshart Amstelveen liggen op 15 minuten autorijden. Het openbaar vervoer is goed vertegenwoordigd. In de buurt rijden diverse buslijnen en u kunt lopend naar het NS station.
Het dorp heeft een oud en gezellig centrum met restaurants, cafés en voldoende winkels.
Gedurende het gehele jaar worden er diverse culturele activiteiten georganiseerd en er is een theater.
Ook zijn er voorzieningen zoals sportverenigingen (voetbal, hockey, tennis), kinderopvang, vier basisscholen, een golfbaan en zelfs een gloednieuwe sporthal met een zwembad.
De omgeving biedt mooie wandel- en fietsroutes naar het Abcoudermeer en de Vinkeveense Plassen, of langs het Gein en de Angstel.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.542
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 107 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 257 m²
- Inhoud
- 377 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, dakraam, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ABCOUDE B 1783
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 257 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 100 m² (10,50 meter diep en 9,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.774x
Bekeken
69x
Bewaard
7-2-2025
Op Funda
Buurt

Abcoude-Zuidwest
Abcoude- Inwoners
- 4.560
- Gezin met kinderen
- 48%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.397
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




