Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 maart 2022
- Verkoopdatum
- 9 juni 2024
- Looptijd
- 26½ maand
Omschrijving
Hoe vaak krijg je de kans om je eigen vrijstaande droomhuis te realiseren? Het kan in Achterveld!
Er zijn namelijk nog 2 allerlaatste bouwkavels te koop in het nieuwbouwplan Groot Agteveld. Je bent hier helemaal vrij om, uiteraard binnen de kaders van het kavelpaspoort, met een eigen architect en aannemer een huis te ontwerpen en te laten bouwen.
Kavel 48 ligt aan de Groot Agteveldlaan, in de dorpse levendigheid van de nieuwe wijk. De kavel is rechthoekig van vorm en heeft een totale diepte van liefst ca. 45 meter! De kaveloppervlakte is 698m2 (ca. 16x44m) en het bouwvlak mag maximaal 148m2 zijn (exclusief garage/berging). De maximale nokhoogte is 12 meter, wat betekent dat je een grote vrijstaande woning met 3 woonlagen kunt realiseren. En dan hou je nog een achtertuin over van ca. 26m2 diep, waardoor je de hele dag wel ergens een zonnig plekje kunt vinden. Naast een vrijstaande woning mag je een garage en twee parkeerplaatsen op eigen terrein realiseren.
SelektHuis heeft een voorbeeldwoning ontworpen voor deze kavel, te zien op de eerste twee foto's. De bouwkosten voor deze woning bedragen ca. € 440.000,-, voor een woonoppervlak van ca. 173 m². Meer details over dit ontwerp zijn op te vragen via ons kantoor. Selekthuis kan dit ontwerp ook nog naar wens aanpassen.
Mocht je de voorbeelwoning niets vinden, dan is dit geen probleem. Je bent helemaal vrij om binnen de kaders van het kavelpaspoort, opgesteld door de gemeente Leusden, met een eigen architect en aannemer een huis te ontwerpen en te laten bouwen. Voor alle specifieke informatie verwijzen we je naar het kavelpaspoort op de projectwebsite van Woneninachterveld.nl of contact opnemen met ons kantoor.
De overige getoonde huizen zijn inspiratiewoningen die, wellicht in aangepaste vorm, binnen het kavelpaspoort passen. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij helpen u graag op weg met het realiseren van uw droomwoning. Daarom krijgt u een keukencheque ter waarde van € 10.000,- bij de aankoop.
Kijk voor meer informatie en inspiratie op de projectwebsite.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 500.000 vrij op naam
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort object
- Bouwgrond
- Bouwrijp
- Ja
Indeling
- Perceel
- 698 m²
Kadastrale gegevens
- STOUTENBURG C 2911
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en vrij uitzicht
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
7.024x
Bekeken
25x
Bewaard
16-3-2022
Op Funda