Verkocht
Judith Leysterstraat 531816 JV AlkmaarDe Hoef I en II
€ 265.000 k.k.
- 66 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 februari 2026
- Verkoopdatum
- 23 februari 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Goed onderhouden 3-kamerappartement met balkon op het zuiden!
Dit keurige 3-kamerappartement met balkon op het zuiden heeft alles wat u nodig heeft. U beschikt hier onder andere over twee fijne slaapkamers, een badkamer, een apart toilet, een ruime keuken en een heerlijk lichte woonkamer. Het balkon op het zuiden maakt het plaatje compleet. Hier kunt u tot laat van het zonnetje genieten. Tel daarbij op dat een aparte berging niet ontbreekt en u bent verkocht.
Het appartement is gelegen in de gewilde woonwijk “De Hoef”. Deze wijk kenmerkt zich door de zeer fijne ligging. Vanuit hier bent u met de fiets binnen een paar minuten in het gezellige en bruisende centrum van Alkmaar. Fietst u de andere kant op dan zijn de leuke kustplaatsen zoals Bergen en Egmond aan Zee niet ver weg. Hier kunt u genieten van strand, bos en duinen. Vanuit de wijk zijn de uitvalswegen richting de A9 zeer goed bereikbaar en de bushalte biedt directe verbindingen richting het centraal station, centrum en het ziekenhuis. In de directe omgeving van het appartementencomplex vindt u winkelcentrum “De Hoef”, waar u terechtkunt voor al uw dagelijkse boodschappen.
Kortom: een toplocatie met een zeer centrale ligging!
Via de centrale hal, waar ook de brievenbussen zijn gesitueerd, bereikt u met de trap of lift de vierde verdieping. Hier bevindt zich op de galerij de voordeur van het appartement.
Woonkamer:
De woonkamer heeft een grote raampartij en is zodoende heerlijk licht. Door het gehele appartement is een mooie laminaatvloer gelegd wat zorgt voor eenheid. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een heerlijk balkon op het zuiden waar u in het voorjaar en zomermaanden lang kunt genieten van het zonnetje. Door de grote raampartij kijkt u vanuit de woonkamer uit over het winkelcentrum “De Hoef”. Het appartement bevindt zich op de vierde etage, waardoor u altijd een prima uitzicht heeft.
Keuken:
De ruime keuken is netjes onderhouden en voorzien van alle benodigde apparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser.
Slaapkamers en badkamer:
De twee slaapkamers zijn beide van goed formaat. Vanuit de slaapkamer aan de galerij kant heeft u direct toegang tot de badkamer. De slaapkamer aan de andere zijde van het appartement heeft toegang tot het fijne balkon op het zuiden.
De badkamer is tussen één van de slaapkamers en de keuken gesitueerd. Deze is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van een wastafel met meubel en inloop douche.
Bijzonderheden
• Centrale ligging nabij openbaar vervoer en voorzieningen
• Balkon op het zuiden
• Zeer geschikt voor starters
• Blokverwarming
• Gezonde vereniging van eigenaren
• Servicekosten inclusief voorschot stookkosten en water
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 265.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.015
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 309,28 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 66 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 212 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- ALKMAAR D 1169
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ALKMAAR D 1169
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 309,28 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.102x
Bekeken
97x
Bewaard
4-2-2026
Op Funda
Buurt

De Hoef I en II
Alkmaar- Inwoners
- 3.325
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.177
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




