Verkocht
De Valk 497609 LR AlmeloLeemslagen Oost
€ 450.000 k.k.
- 134 m²wonen
- 263 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 27 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 9 september 2025
- Looptijd
- 13 dagen
Omschrijving
WAUW!
Een woning die je echt verrast – zoveel ruimte verwacht je niet van buitenaf!
Dit is zo’n huis dat je binnenkomst compleet verrast. Van buiten oogt het misschien bescheiden, maar zodra je binnenstapt, ontdek je hoeveel ruimte, licht en leef comfort deze woning te bieden heeft.
Hou je van ruimte? Deze twee-onder-kap woning heeft maar liefst
134m2 woonoppervlakte.
De afgelopen jaren is deze woning gerenoveerd, zo is de achterzijde flink uitgebouwd waardoor je een zee aan ruimte ervaart. En dromen jullie ook wel eens van een fantastische mooie leef/woonkeuken?
Deze royale woon-eetkeuken is werkelijk het hart van het huis. Luxe uitgevoerd met stijlvol kookeiland, hoogwaardige afwerking en volop ruimte om te koken, eten en gezellig samen te zijn.
Als je deze ziet ben je verliefd. Wat een plaatje, fantastisch als je van koken houdt. Hier kan je je hart ophalen, want er is ruimte genoeg in deze woon-eetkeuken om heerlijk te kokkerellen of plaatst te nemen aan een grote eettafel.
De gehele begane grond is voorzien van een mooie PVC-visgraatvloer met vloerverwarming, strak gelegd wat bijdraagt aan de moderne uitstraling en wooncomfort.
De woonkamer biedt genoeg plek voor een grote bank en leuke zithoekjes en er is extra ruimte voor een speelhoek.
De meterkast is nieuw, de muren zijn strak gestuct met hoge plinten, nieuwe keuken met kookeiland, nieuw toilet, nieuwe badkamer, nieuwe antraciet kleurige rolluiken en overal nieuwe deuren, zelfs een mooie taatsdeur in de woonkamer.
Het huis bevindt zich in een rustige kindvriendelijke buurt de Windmolenbroek, waardoor het een perfecte plek is voor gezinnen met kinderen. Er zijn tal van scholen en kinderopvang in de omgeving. De supermarkten, de bakker tevens op loop/fiets afstand, hoe fijn is dit?
Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging dan vertellen je nog zoveel meer over deze prachtige ruime woning.
Indeling:
Entree, hal, hangtoilet met fonteintje, trapopgang, meterkast (nieuw), toegang via een mooie taatsdeur naar de ruime woonkamer aan de voorzijde van de woning.
Genoeg plaats om een ruime zithoek te plaatsen, heerlijke gezellige sfeer met op de begane grond een PVC-visgraatvloer met vloerverwarming. Een extra ruimte, nu in gebruik als speelhoekje, de ruimte onder de trap(kast). Muren zijn strak gestuct met hoge plinten.
Doorloop naar de ruime woon-eetkeuken, de luxe keuken is een echte eyecatcher, compleet met kookeiland en hoogwaardige afwerking.
Wat een droom deze keuken met een fantastisch keukenblad met als inbouwapparatuur een AEG geïntregeerde afzuiging (rechtstreeks naar buiten), inbouw koffiemachine, combi-oven, vaatwasser, grote koelkast en grote vriezer. Er is gezorgd voor extra lichtinval door het aanbrengen van een ruime lichtstraat. Via de nieuwe schuifpui toegang naar het terras.
De keuken is zo groot dat er voldoende plaats is voor je servies en pannen.
Verder in de keuken nog een inbouw bergkast voor extra voorraad of de stofzuiger.
Via keuken doorgaan naar een grote berging (voorheen garage).
Eerste verdieping:
Toegang via vaste trapopgang bekleed met vloerbedekking naar de 2 ruime slaapkamers (voorheen 3 slaapkamers), de badkamer is een plaatje, ruim dubbele wastafel kommen op een meubel, spiegel, verlichting, toilet, inloopdouche en designradiator.
Op deze verdieping ligt een mooie nieuwe pvc vloer, de muren zijn strak gestuct met hoge plinten en aan de voor en achterzijde nieuwe antracietkleurige rolluiken.
Tweede verdieping:
Via vaste trap bekleed met vloerbedekking toegang naar de tweede verdieping, ook hier een mooie pvc vloer, strakke muren en hoge plafonds. Op deze verdieping de ruime ouderslaapkamer, inbouwspots, aan de zijkanten knieschotten voor extra bergruimte.
Op deze verdieping een berging waar de CV ketel staat.
De gehele woning is tevens voorzien van nieuwe binnendeuren.
Tuin:
Aan de voorzijde de aangelegde voortuin, oprit waar plaats is voor 2 auto’s, en er is genoeg parkeergelegenheid voor de woning. Aan de achterzijde een diepe tuin met tuin huisje.
Recent is 45 m2 grond gekocht aan de achterkant.
Zie je jezelf hier al zitten met een kop koffie of een gezellige borrel?
Kom kijken en ervaar het zelf.
Wij nodigen je van harte uit deze ruime woning te komen bezichtigingen. Bel met
Cynthia Grobben of mail ons voor een vrijblijvende afspraak.
Wij staan voor je klaar
Bijzonderheden:
. Bouwjaar 1991
. Woonoppervlakte 134 m2
. Inhoud 532 m3
. Carport 15 m2
. Berging 13m2
. Perceel 263 m2
. Energielabel C
. Nieuwe keuken met luxe inbouwapparatuur
. Nieuwe luxe badkamer
. Nieuw luxe toilet
. Overal nieuwe deuren
. Nieuwe taatsdeur
. PVC visgraatvloer met vloerverwarming
. PVC vloer eerste en tweede verdieping
. Nieuwe schuifdeur uitbouw achterzijde woning
. Uitgebouwd achterzijde voorzien van lichtstraat
. Voorzijde/achterzijde nieuwe antracietkleurige rolluiken
. Volledig geïsoleerd
. 3 slaapkamers (voorheen 4)
. CV ketel 2012
. Muren strak gestuct met hoge plinten
. Nieuwe meterkast
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.358
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1991
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 134 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 263 m²
- Inhoud
- 532 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- 2012
Kadastrale gegevens
- AMBT-ALMELO N 1628
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 220 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMBT-ALMELO N 5889
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 43 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.721x
Bekeken
28x
Bewaard
27-8-2025
Op Funda
Buurt

Leemslagen Oost
Almelo- Inwoners
- 1.160
- Gezin met kinderen
- 43%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.060
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




