Verkocht onder voorbehoud
Maastrichtkwartier 201324 DA AlmereStedenwijk Zuid
€ 340.000 k.k.
- 73 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Bent u op zoek naar een ruim en goed onderhouden appartement met een prettige indeling, veel lichtinval en volledig voorzien van vloerverwarming? Aan Maastrichtkwartier 20 in Almere treft u dit verzorgde appartement met een woonoppervlakte van 73m2. De woning beschikt over twee ruime slaapkamers, een lichte woonkamer met open keuken, een balkon met fraai uitzicht en een externe berging. Hier woont u comfortabel met alle gemakken binnen handbereik. Laat u verrassen door de ruimte en de mogelijkheden die dit appartement u te bieden heeft.
De woning is gelegen in een fijne en goed bereikbare woonomgeving in Almere. In de directe nabijheid vindt u diverse supermarkten, winkels en dagelijkse voorzieningen. Scholen en sportclubs bevinden zich op korte afstand, waardoor u alles gemakkelijk per fiets of zelfs lopend kunt bereiken. Ook het openbaar vervoer is uitstekend geregeld, met bushaltes en een treinstation op korte afstand, waardoor u snel verbinding heeft met andere delen van de stad en omliggende plaatsen. Daarnaast bent u via de uitvalswegen vlot onderweg richting de A6 en A27. De buurt kenmerkt zich door het aanwezige groen en het water, wat zorgt voor een prettige en ontspannen woonomgeving.
Entree
U betreedt het complex via de gezamenlijke entree, waar zich de brievenbussen en intercominstallatie bevinden. Eenmaal in de woning komt u in de hal, waar de gardarobe handig en netjes is ingebouwd. Vanuit hier heeft u doorgang naar de woonkamer.
Woonkamer
De ruime, open woonkamer wordt gekenmerkt door de vele lichtinval die de ruimte een frisse en uitnodigende sfeer geeft. Hier heeft u alle mogelijkheden om een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek te creëren, perfect afgestemd op uw woonwensen. De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken. Daarnaast heeft u vanuit de woonkamer toegang tot het balkon, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen.
Keuken
De open keuken grenst direct aan de woonkamer. Het langwerpige aanrecht biedt volop werkruimte en is voorzien van een spoelbak, een ingebouwde oven, een afzuigkap, een kookstel en een losstaande koelkast. De aanwezige lades en kastjes bieden voldoende opbergruimte.
Slaapkamers
Via een extra hal bereikt u de twee ruime slaapkamers. Beide kamers bieden voldoende ruimte voor een comfortabel bed, een kast en eventueel een bureau. Hierdoor zijn de kamers niet alleen geschikt als slaapkamer, maar ook uitstekend te gebruiken als thuiswerkplek of hobbyruimte. De praktische indeling en het prettige formaat geven u volop mogelijkheden om de ruimtes geheel naar eigen wens te benutten.
Sanitair
De moderne badkamer is volledig betegeld en netjes afgewerkt. U beschikt hier over een inloopdouche, een wastafel met spiegel en aansluitingen voor uw witgoed. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig, wat bijdraagt aan extra gemak.
Balkon
Het balkon is bereikbaar vanuit de woonkamer en vormt een heerlijke plek om even tot rust te komen. Hier geniet u van een weids uitzicht over het water en de groene omgeving, wat zorgt voor een ontspannen sfeer. Of u nu de dag wilt beginnen of de avond rustig wilt afsluiten, dit balkon biedt u een fijne buitenruimte met een prachtig uitzicht.
Externe berging
In het pand beschikt u over een externe berging, ideaal voor het opbergen van fietsen, seizoensspullen of andere eigendommen die u niet dagelijks nodig heeft.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte 73m2
• Ruim en goed onderhouden appartement
• Twee ruime slaapkamers
• Lichte woonkamer met open keuken
• Keuken in goede staat met ingebouwde oven en afzuigkap
• Moderne, volledig betegelde badkamer
• Separate toilet
• Balkon met weids uitzicht op water en groen
• Externe berging in het pand
• Gelegen nabij winkels, scholen, sportclubs en openbaar vervoer
• Goede bereikbaarheid richting uitvalswegen A6 en A27
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 340.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.658
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 183,35 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 73 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 241 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ALMERE K 6714
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 183,35 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.807x
Bekeken
31x
Bewaard