Verkocht
Alfred Kastlerstraat 211341 DN AlmereNobelhorst Oost
€ 650.000 k.k.
- 165 m²wonen
- 79 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 april 2025
- Verkoopdatum
- 6 juni 2025
- Looptijd
- 2 maanden
Omschrijving
Let op: Dit ruime pakhuis met eigen parkeerplaats en gelegen aan het water bieden wij u aan middels een bieden vanaf prijs!
Gelegen in het sfeervolle buurtje 'De Brouwerij' in de geliefde wijk Nobelhorst bieden wij u dit stoere pakhuis met berging en eigen parkeerplaats aan. Het woonhuis heeft een fraaie ligging aan het water met een zonnig terras, aanlegsteiger en uitzicht op de dorpshaven. Hier woont u dan ook met een permanent vakantiegevoel. Zo vanuit huis vissen, zwemmen of varen, het is allemaal mogelijk!
De woning bestaat uit maar liefst vier woonlagen en heeft een woonoppervlakte van 165m2. Op de begane grond is er een royale woonkeuken met kookeiland en heerlijk terras aan het water. Op de eerste verdieping bevindt zich de woonkamer met ruimte voor twee zithoeken en geweldig uitzicht op de Dorpshaven. Op de twee bovenste etages bevinden zich naast de vier slaapkamers, de badkamer en separaat toilet. Daarbij is de woning voorzien van uitstekende isolatie, 13 zonnepanelen, kunststof kozijnen met HR ++ glas en vloerverwarming. Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging om u alles te vertellen over de woning, buurt en omgeving!
Over de wijk:
Wonen in Nobelhorst is bijzonder, een buurtgemeenschap met een dorps karakter waar alle wijken thematisch zijn ingedeeld met lommerrijke lanen, sfeervolle straatjes en een diversiteit aan bouwstijlen. U woont hier in het buurtje De Brouwerij, een stoere buurt met pakhuizen en stoere bestrating, waarbij de huizen door de Heren Vijf Architecten zijn ontworpen. Dorps wonen, midden in de Randstad en toch alle voorzieningen in de nabijheid gelegen zoals scholen (waaronder de ecologische basisschool), openbaar vervoer, pannenkoekrestaurant met speeltuin en de uitvalswegen naar de Randstad. Het bos ligt om de hoek, hier kunt u heerlijk wandelen en genieten van alles wat leeft en beweegt in het bos. Wees dan ook niet verrast als u ineens oog in oog staat met een ree of een vos. De naam zegt het al, het Beverbos, hier zijn de bevers actief en ook marters, egels, uilen en diverse vogelsoorten zijn al gespot.
Tip: kijk maar eens op de website van Nobelhorst, voor u het weet bent u verkocht!
Indeling:
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. Binnenkomst in de hal met toegang tot de meterkast, toilet en woonkeuken.
De woonkeuken is voorzien van een moderne keuken met kookeiland en gezellige zitbar. De keuken uitgerust met diverse inbouwapparatuur zoals een koel-vriescombinatie, vaatwasser, combi-oven, down-draft Bora inductiekookplaat, koffiemachine en quooker. Verder is er meer dan voldoende ruimte voor het plaatsen van een grote eettafel waaraan u gezellig kunt dineren met familie of vrienden.
Vanuit de woonkeuken heeft u toegang tot het gezellige vlonder terras met aanlegsteiger en overkapping. Het vlonderterras is gelegen op het zuidwesten, hierdoor kunt u de hele middag en avond genieten van de zon en ervaart u het echte vakantiegevoel. Een geweldige plek om te genieten van zon en water. Het terras grenst direct aan het brede speelwater. U kunt hier een bootje laten aanmeren voor een heerlijke vaartocht door de wijk en naar de Hoge Vaart. Dat niet alleen, u kunt er ook suppen, vissen of zwemmen. De overkapping is voorzien van ingebouwde led verlichting en een elektrisch zonnescherm.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping. Hier vindt zich de ruime woonkamer met aan de waterzijde een sfeervolle zithoek met uitzicht op de Dorpshaven. Aan de straatzijde is er een thuiswerkplek gerealiseerd maar deze ruimte kan ook eventueel worden ingericht als speelhoek voor de kinderen. Leuk detail zijn de Franse Balkons aan beide zijdes. Deze gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer met vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Ruime verdieping met twee slaapkamers, badkamer en separaat toilet. Beide slaapkamers zijn van ruim formaat en over de gehele breedte van het woonhuis gerealiseerd. Ook deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer met vloerverwarming. De luxe badkamer is betegeld tot aan het plafond en een plaatje om te zien. De badkamer is uitgerust met een regendouche, sunshower (UV & infrarood) en dubbele wastafel. Op deze verdieping is er een separaat toilet aanwezig.
Derde verdieping:
Vanuit de overloop heeft u toegang tot twee ruimte slaapkamers en een wasruimte. De slaapkamers zijn van ruim formaat en goed indeelbaar. Boven beide slaapkamers is er een vliering gerealiseerd welke middels een vlizotrap bereikbaar is. Dit is een ideale ruimte om spullen op te bergen die u niet dagelijks gebruikt. Verder is er een technische met de opstelplaats van de was-droogcombinatie, hier bevinden zich tevens de CV-ketel, mechanische ventilatie-unit en de installatie voor de zonnepanelen.
Algemeen:
- Royaal pakhuis aan het water
- Woonoppervlakte 165m2
- Vier woonlagen
- Eigen parkeerplaats
- Gelegen aan vaarwater richting De Vaart
- 13 zonnepanelen, eigendom
- Kunststof kozijnen met HR ++ glas
- Vloerverwarming op de begane grond, eerste verdieping en tweede verdieping
- Elektrische screens aanwezig op de eerste, tweede en derde verdieping (waterzijde)
- Energielabel A
- Aanvaarding in overleg
Disclaimer: Alhoewel zorgvuldig samengesteld kunnen er aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Wij staan dan ook niet in voor de juistheid en volledigheid van de getoonde gegevens.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.939
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 165 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 79 m²
- Inhoud
- 565 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en dubbele wastafel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, frans balkon, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALMERE C 4016
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 79 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Frans balkon aanwezig
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Voortuin en zonneterras
- Zonneterras
- 26 m² (5,80 meter diep en 4,41 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
7.298x
Bekeken
73x
Bewaard
3-4-2025
Op Funda
Buurt

Nobelhorst Oost
Almere- Inwoners
- 1.970
- Gezin met kinderen
- 67%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.645
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




