BlikvangerPerfect onderhouden en luxe afgewerkt herenhuis
Omschrijving
Let op, deze woning bieden wij aan met een vanafprijs!
Dit is zo’n woning die alles heeft: perfect onderhouden en luxe afgewerkt, dus instapklaar. In dit zeer ruime herenhuis is de laatste jaren vrijwel alles vernieuwd, zoals de keuken, het sanitair, de vloeren, de trappen, de tuin, etc. U moet maar gewoon komen kijken, want het is bijna te veel om op te noemen! De woning ligt centraal t.o.v. de uitvalswegen naar de A6/A27 en het stadscentrum, diverse winkels, supermarkt, openbaar vervoer, scholen, kinderopvang, fitness, manege, gezondheidscentrum, natuurgebieden, etc.
Gebruiksoppervlak 162m2, inhoud ca. 578m3, perceel 176m2 eigen grond, bouwjaar 2001.
INDELING:
Begane grond:
- entree, hal met meterkast
- luxe toilet (2018)
- prachtige keuken (2023) met voornamelijk Siemens apparatuur, o.a. een grote vriezer, grote koelkast, oven, combimagnetron, Novy inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, composiet aanrechtblad, koffiecorner, ingebouwde verlichting, etc.
- ruime lichte woonkamer (ca. 6 m breed) met schuifpui naar de achtertuin. De vloer is voorzien van pvc met vloerverwarming (2023). In 2025 zijn enkele fraaie hoge stalen deuren (van GewoonGers) geplaatst op de begane grond.
Tuin:
- keurige voortuin met border en sierbestrating
- mooi aangelegde achtertuin, o.a. voorzien van ruime berging met vernieuwd dak, fraaie terrastegels en borders
1e verdieping (v.v. pvc vloer):
- overloop
- slaapkamer 1
- slaapkamer 2
- slaapkamer 3
- ruime badkamer voorzien van inloopdouche, dubbele wastafel, verwarmde spiegel met verlichting en designradiator
- separaat toilet
2e verdieping (v.v. pvc vloer):
- voorzolder met wasmachineaansluiting en aansluiting mechanische ventilatie (vernieuwd)
- slaapkamer 4
- dakterras
- op deze verdieping is een grote kunststof dakkapel geplaatst
Bijzonderheden:
- zeer ruime woning met energielabel A
- alle voorzieningen dichtbij
- luxe afwerking
- zeer goed onderhouden
- 4 ruime slaapkamers
Aanvaarding: in overleg