Royaal 3-kamerappartement van 100 m² met heerlijk ruim balkon, fantastisch uitzicht en eigen parkeerplaats in de parkeergarage
Dit fijne appartement is gelegen op de tweede verdieping van een modern en kleinschalig appartementencomplex. De woning beschikt over een royale en lichte woonkamer met verrassend hoge raampartijen over de gehele breedte, twee fijne slaapkamers en een zonnig balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht over het water en groen. In de onderliggende garage treft u naast een eigen berging tevens een vaste parkeerplaats voor uw auto. Het appartementencomplex beschikt daarnaast over een gezamenlijke terrasruimte naast de entree.
De wijk is aantrekkelijk, mede dankzij de nabijheid van allerlei voorzieningen, zoals winkelcentrum De Atlas, sport- en recreatiefaciliteiten, het centrum van Alphen aan den Rijn met een divers winkelaanbod, theater, bioscopen, gezellige terrassen aan de Oude Rijn en het NS-station. Via de uitvalswegen N11 en N207 bereikt u snel de grote steden van de Randstad.
Graag geven wij u, vooruitlopend op een vrijblijvende bezichtiging, alvast een idee van de indeling en afwerking:
Begane grond
Wanneer u het gebouw binnentreedt, komt u in een modern en verzorgd complex. De entreehal is ruim opgezet en voorzien van een bellentableau, brievenbussen, het trappenhuis en een lift waarmee u de bovengelegen verdiepingen bereikt.
Tweede verdieping
Aangekomen op de verzorgde verdieping treft u de voordeur van de woning. U deelt deze verdieping slechts met twee andere woningen. Op de verdieping bevindt zich tevens de moderne meterkast, die is weggewerkt in een aparte vaste kast.
Via de voordeur komt u vervolgens binnen in de langgerekte hal met garderoberuimte. Vanuit deze hal heeft u toegang tot alle vertrekken in de woning. De toiletruimte bevindt zich links van de voordeur en is netjes betegeld. De ruimte beschikt over een vrijhangend toilet en een fonteintje. Daarnaast is een praktische wasruimte te vinden welke tevens dienstdoet als extra bergruimte. Hier hangt ook de C.V.-ketel (Nefit HR Trendline).
De woonkamer is gelegen aan de zuidwestzijde van het complex. De ruimte is ontzettend licht, heerlijk royaal en strekt zich uit over de volle breedte van het appartement. De woonkamer is afgewerkt met een Wicanders houtlook kurkvloer. De grote kunststof schuifpui met dubbele deuren zorgt voor een mooie verbinding tussen de woonkamer en het fraaie balkon. Vanaf het balkon kijkt u heerlijk uit over het groen en geniet u vanaf de middag van de zon.
De open keuken is voorzien van een lichte afwerking en beschikt over een composiet werkblad in hoekopstelling. Dankzij de bovenkasten is er bovendien voldoende bergruimte. De keuken beschikt over de volgende inbouwapparatuur:
- Keramische kookplaat
- Afzuigkap
- Combi-oven
- Vaatwasser
- Koel-/vriescombinatie.
De royale hoofdslaapkamer is gesitueerd op het noorden en daardoor altijd heerlijk koel. Via deze slaapkamer heeft u toegang tot een royale inloopkast, die ook als extra bergruimte kan worden gebruikt. In de slaapkamer zelf bevindt zich een praktische schuifkastenwand. Ook de tweede slaapkamer is ruim en netjes afgewerkt. Beide slaapkamers beschikken over grote raampartijen, die zorgen voor een prettige lichtinval.
De compleet uitgevoerde badkamer is volledig betegeld en van alle gemakken voorzien. De ruimte beschikt over zowel een ligbad als een inloopdouche, een wastafel, een tweede toilet en een designradiator.
Bijzonderheden:
- Royaal 3-kamerappartement van 100 m²
- Gelegen op de tweede verdieping van een modern en kleinschalig appartementencomplex
- Royale en lichte woonkamer over de volle breedte van het appartement
- Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval
- Woonkamer voorzien van grote kunststof schuifpui met dubbele deuren naar het balkon
- Balkon van maar liefst 15 m² gelegen op het zonnige zuidwesten
- Eigen berging en parkeerplaats in de parkeergarage
- Energielabel A
V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De VvE-bijdrage voor dit appartement is € 221,-- per maand. De stukken van de V.V.E. worden zichtbaar in uw move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte woonkamer met balkon
Royale woonkamer met schuifpui naar zonnig balkon van 15 m².
Zonnig balkon met uitzicht
Balkon op zuidwesten met vrij uitzicht over water en groen.
Eigen parkeerplaats in garage
Vaste parkeerplaats en eigen berging in onderliggende parkeergarage.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 500.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 5.000
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 221,00 per maand
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
100 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
15 m²
Externe bergruimte
6 m²
Inhoud
329 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, ligbad, en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Lift, mechanische ventilatie, en schuifpui
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
A
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit HR Trendline ( combiketel uit 2014, eigendom)