Willemstraat 142405 EJ Alphen aan den RijnBurgemeester Visserpark
€ 375.000 k.k.
- 102 m²wonen
- 89 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
MOOIJE tussenwoning aan de rand van het Alphense centrum, in 2021 volledig gemoderniseerd en maar liefst 4 slaapkamers!
BIJZONDERHEDEN
- Gehele woning in 2021 gemoderniseerd
- Ruime woonkamer die doorloopt naar de open keuken
- Moderne keuken met inbouwapparatuur
- Handige bijkeuken/washok aanwezig
- Vier slaapkamers dankzij de dakopbouw
- Ruime badkamer met inloopdouche en toilet
- Energielabel A
- Top locatie
- Buitenschilderwerk in 2021 uitgevoerd
- Grote aangebouwde berging
- Gelegen aan de rand van het Alphense centrum, nabij scholen, winkels en horecagelegenheden
OMGEVING
In de luwte van het centrum is deze fijne woning aan de Willemstraat te vinden. Het stadshart van Alphen aan den Rijn is op loop- en fietsafstand gelegen. In een mum van tijd bevind je je op gezellige terrasjes langs het water, winkelcentrum De Aarhof of bij het theater, de bioscopen of supermarkten die het centrum rijk is!
De woning ligt nabij diverse uitvalswegen en bushaltes met bussen richting Alphen Station en Leiden Centraal. Vanaf het NS-station zijn diverse steden eenvoudig te bereiken, zoals Utrecht, Gouda en Leiden. Daarnaast is Schiphol eenvoudig te bereiken met de directe busverbinding. Via de N11 zijn steden zoals Utrecht, Rotterdam en Amsterdam eveneens goed bereikbaar.
BEGANE GROND
- Toegang tot de woning via de ruime voortuin. De voortuin is voorzien van tegels, een kleine groenborder en een houten hekwerk. De voortuin is gelegen op het zuiden, waardoor je hier een heerlijke zitplek kunt creëren om lekker van de zon te genieten.
- Binnenkomst in de hal van de woning met ruimte voor een garderobe en toegang tot het separate toilet en de woonkamer. Het toilet is in 2021 vernieuwd voorzien van neutrale tegels, een wandtoilet en fonteintje.
- De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning, is ruim van formaat en biedt voldoende mogelijkheid tot het creëren van een zit- en eethoek. Er ligt een nette laminaatvloer die doorloopt naar de keuken, welke in het verlengde van de woonkamer ligt. Onder de trap richting de eerste verdieping is een trapkast aanwezig, handig voor extra opbergruimte!
- De keuken is in 2021 vernieuwd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een 4 pits-gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast en vriezer. Achter de keuken is een bijkeuken aanwezig, welke momenteel in gebruik is als washok. Vanuit de keuken is de achtertuin van de woning bereikbaar.
EERSTE VERDIEPING
- Middels de trap in de woonkamer bereik je de overloop van de eerste verdieping. De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de trap richting de tweede verdieping.
- De drie slaapkamers zijn volwaardig van formaat en allen netjes afgewerkt met een doorgelegde laminaatvloer en neutrale wanden. Alle kamers zijn ook voorzien van plafondspotjes.
- De badkamer is ook in 2021 vernieuwd en beschikt over een douche met dubbele douchekop, wastafel in meubel, handdoekradiator en een kast voor extra bergruimte. Extra fijn; de badkamer is voorzien van mechanische ventilatie en een raam voor natuurlijke ventilatie!
TWEEDE VERDIEPING
- Middels een dakopbouw is er een tweede verdieping gerealiseerd, welke momenteel ook in gebruik is als slaapkamer. De ruimte is voorzien van veel ramen waardoor er veel natuurlijk lichtinval aanwezig is. Ook hier ligt een neutrale laminaatvloer en zijn de wanden netjes afgewerkt.
TUIN
- Bij de woning behoort de achtertuin, gelegen op het noorden. De tuin is geheel onderhoudsvriendelijk betegeld dus ook zonder groene vingers kun jij van deze nieuwe tuin genieten!
- De tuin is voorzien van houten schuttingen en beschikt over een achterom
- De aangebouwde stenen berging is bereikbaar via de achtertuin, handig om extra spullen zoals fietsen op te bergen!
OVERIGE BIJZONDERHEDEN
- De woning is voorzien van houten verdiepingsvloeren
Kortom: ben jij op zoek naar een MOOIJE woning op een centrale locatie? Vraag nu een bezichtiging aan voor deze leuke woning aan de Willemstraat!
AAN DE TEKST, FOTO’S EN PLATTEGRONDEN KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.676
- Bouwjaar
- 1916
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 102 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 89 m²
- Inhoud
- 389 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, en mechanische ventilatie
- Cv-ketel
- Remeha ( combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 2691
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 89 m²
- Achtertuin
- 17 m² (5,52 meter diep en 3,15 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
1.461x
Bekeken
53x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Burgemeester Visserpark
Alphen aan den Rijn- Inwoners
- 1.590
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.123
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.