Verkocht
Mozartweg 69-C3816 LM AmersfoortComponistenbuurt-Zuid
€ 375.000 k.k.
- 101 m²wonen
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 april 2025
- Verkoopdatum
- 29 april 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Licht, ruimte en groen wonen aan de rand van de binnenstad
Ben jij op zoek naar een comfortabele woning op een rustige plek, maar toch met de binnenstad binnen handbereik? Dan is dit verrassend ruime, 2-laags appartement aan de Mozartweg 69C precies wat je zoekt! Gelegen in de groene en geliefde wijk Randenbroek, woon je hier in een rustige omgeving met volop mogelijkheden om te wandelen, sporten en ontspannen. En toch ben je met de fiets binnen vijf minuten in het historische centrum van Amersfoort. Ook park Randenbroek en Winkelcentrum Euterpeplein liggen op loopafstand.
Wonen met het gemak van een huis:
De woning is slim ingedeeld en voelt aan als een eengezinswoning. De lichte woonkamer aan de is ruim genoeg voor een gezellige zithoek en heeft grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht. Aansluitend bevindt zich een extra kamer die momenteel dienst doet als werkkamer – ideaal voor thuiswerken! Hier stap je zó het balkon op het oosten op, perfect voor je kop koffie in de ochtendzon. Uiteraard is deze ruimte ook prima in te richten als eetkamer, speelruimte of logeerkamer.
De open keuken aan de achterzijde is compleet uitgerust met onder andere een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-vriescombinatie en voldoende opbergruimte. Direct naast de keuken is plek voor een ruime eethoek, ideaal voor gezellige etentjes.
De ruime badkamer is voorzien van een bubbelbad, een royale inloopdouche, designradiator en wastafelmeubel. Vanuit hier heb je toegang tot een tweede balkon, gelegen op het westen, waar je kunt genieten van de middag- en avondzon.
Comfort op de bovenverdieping:
Op de bovenste verdieping bevinden zich twee fijne slaapkamers met een karakteristiek balkenplafond. De masterbedroom beschikt over handige knieschotten én een verrassende extra ruimte met dakraam. Deze 'verborgen kamer' is perfect als inloopkast, wasruimte (met aansluitingen voor wasmachine en droger) of extra werkplek. De tweede slaapkamer is eveneens licht en voorzien van vloerbedekking en een dakraam.
Extra’s en praktische informatie:
- Separate berging op de begane grond voor fietsen en opslag
- VvE-bijdrage: €510,58,- per maand (incl berging)
- Verwarming via een Remeha Avanta combiketel (2015)
- Oplevering: in overleg
Waarom kiezen voor Mozartweg 69C?
Je woont hier in een groene wijk met rustige straten, op een steenworp van het bruisende centrum. Alle dagelijkse voorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn dichtbij. Kortom: een heerlijk licht, ruim en multifunctioneel appartement met het comfort van een huis én de levendigheid van de stad om de hoek.
Interesse? Neem snel contact op met Floris De Makelaar voor een bezichtiging en ervaar zelf het fijne woongevoel aan de Mozartweg!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.713
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 510,58 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 101 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 346 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafelmeubel, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMERSFOORT G 4155
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMERSFOORT G 4155
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 510,58 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.601x
Bekeken
39x
Bewaard
5-4-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




