Nieuw
Nijenrode 13-B3813 NV AmersfoortQueekhoven e.o.
€ 350.000 k.k.
Kaart
- 69 m²
- 2
- C
BlikvangerPraktisch en ruim ingedeeld 3-kamer appartement met balkon
Omschrijving
Advertentie
Kenmerken
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt
Queekhoven e.o.
Amersfoort- Inwoners
- 2.160
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.043
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.