Verkocht
Snouckaertlaan 5-D3811 MA AmersfoortSnouckaertlaan e.o.
€ 450.000 k.k.
- 89 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 22 augustus 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Aan de recentelijk geheel gerenoveerde voormalige toegangslaan tot het hart van Amersfoort – waar oude bomen, statige panden en een rustige sfeer samenkomen – staat dit kleinschalige appartementencomplex uit 1995. Wat ooit een levendige route naar de stad was, is nu een lommerrijke, verkeersluwe straat met een bijna monumentale uitstraling. Een plek waar wonen synoniem staat aan rust, comfort maar wel met alles aan voorzieningen in de directe omgeving en de binnenstad als beste buur!
Dit zie je terug in dit ruime appartement op de bovenste verdieping, met een heerlijk terras op het zuidwesten én een toplocatie: op slechts vijf minuten lopen van het station en nog geen twee minuten van het centrum. Ook de snelwegen A1 en A28 zijn snel te bereiken.
De indeling is als volgt: via de representatieve, afgesloten entree met videofooninstallatie bereik je met de lift of trap de derde verdieping.
Je komt binnen in een ruime hal met toegang tot de lichte woonkamer. Deze is voorzien van grote raampartijen en biedt toegang tot het royale terras, afgewerkt met houten vlonders – een heerlijke plek om in alle privacy van de zon te genieten. De keuken staat in open verbinding met de woonkamer, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een oven, koelkast, vaatwasser en keramische kookplaat.
De hal leidt verder naar de overige vertrekken waaronder de 2 slaapkamers van ca. 16 m² en 7,5 m², gelegen aan de koele schaduwzijde. Een moderne badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en een 2e toilet. Een ruime berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, én extra opbergruimte. De gehele woning is afgewerkt met een prachtige massief eiken plankenvloer, wat zorgt voor een warme en luxe uitstraling.
Extra’s: in het souterrain bevindt zich de berging én een eigen privé parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage, toegankelijk via een elektrische toegangsdeur.
De servicekosten binnen deze goed beheerde en actieve VvE bedragen €250,00 per maand.
Kom je kijken? Deze woning met jou bezichtigen vinden wij misschien wel het leukste onderdeel van ons werk, we nemen daarom alle tijd om een ronde met je te maken. Laat je verrassen, stel je vragen en wie weet… wordt dit je nieuwe thuis!
Team Govaert laat het je graag zien!
Overweeg je zelf een volgende stap, ben je benieuwd naar de actuele waarde van je huidige woning? We adviseren je graag. Plan een vrijblijvende afspraak voor een verkoopadvies of kosteloze waardebepaling.
Tip: schakel bij interesse altijd een NVM-aankoopmakelaar in. Die behartigt jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Een overzicht van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op funda.nl.
Govaert Makelaardij heeft het huis op de juiste plek!
WAAR KOMT DE STRAATNAAM VANDAAN?
Snouckaertlaan is vernoemd naar Albert Carel baron Snouckaert van Schauburg (1763–1841), onderprefect van Amersfoort tijdens de Franse overheersing. In 1813 opende hij de Kamppoort voor de Russische kozakken, wat het einde betekende van de Franse tijd in Amersfoort. Aanvankelijk was ‘Lindenlaan’ de voorgestelde naam voor deze straat, maar dankzij de inzet van de Oudheidkundige Vereniging Flehite werd gekozen voor deze bijzondere naam.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.056
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 250,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 265 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR Combi (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMERSFOORT H 3131
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMERSFOORT H 3131
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 250,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
7.295x
Bekeken
120x
Bewaard
2-8-2025
Op Funda
Buurt

Snouckaertlaan e.o.
Amersfoort- Inwoners
- 965
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.214
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




