Verkocht
Springerstraat 1453822 TB AmersfoortArchitectenbuurt-West
€ 350.000 k.k.
- 67 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 april 2025
- Verkoopdatum
- 6 mei 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een combinatie van rust, veel licht en lekker veel ruimte? En wil je daarnaast een woning waar je direct je spullen kunt uitpakken en kunt beginnen met wonen? Dan is dit appartement op de bovenste verdieping met een vrij uitzicht over de vijver van Kattenbroek écht iets voor jou.
Dit perfect verzorgde driekamerappartement ligt op de derde verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Het appartement beschikt over een eigen berging in de onderbouw en een heerlijk ruim balkon. Hier kun je in alle rust genieten van de zonsondergang, terwijl je uitkijkt over het water. Een unieke en ontspannen plek, direct grenzend aan de grote vijver en op loopafstand van het stadspark.
Dit fijne appartement van 70m2 biedt alles wat je nodig hebt: ruimte, licht én een geweldige ligging tussen de wijken Zielhorst en Kattenbroek. Je woont hier precies op de overgang van twee geliefde buurten, met het beste van beide werelden binnen handbereik.
Alles wat je dagelijks nodig hebt ligt letterlijk om de hoek: supermarkten, scholen, sportclubs, het openbaar vervoer en uitvalswegen richting de rest van Nederland. Liever ontspannen? Je loopt zó een prachtig groen wandelgebied in.
De indeling is als volgt:
Begane grond: Entree, hal met toegang tot de trapopgang en brievenbussen
Verdieping 3: hal met toilet, meterkast en een royale bergkast. Toegang tot de keuken en woonkamer met een geweldig uitzicht op de grote vijver. De strakke keuken met ontbijt bar is voorzien van diverse apparatuur van Bosch zoals een inbouw oven, gasfornuis, vaatwasser, koel/vries kast en afzuigkap. Tevens zijn vanuit de hal de slaapkamers bereikbaar, gelegen aan de voorzijde van het complex. De badkamer is keurig verzorgd en in lichte kleuren betegeld en voorzien van een inloop douche, wastafel en een wasmachine aansluiting.
Het gehele appartement is voorzien van een laminaat vloer en alles is goed onderhouden en zo te betrekken. De Vve tenslotte wordt goed beheerd en heeft een degelijke financiële basis. De maandelijkse servicekosten bedragen € 149,-
Kortom: een instapklare woning met een prachtig uitzicht, fijne buitenruimte en een rustige ligging in een groene omgeving.
Kom je kijken? Deze woning met jou bezichtigen vinden wij misschien wel het leukste onderdeel van ons werk, we nemen daarom alle tijd om een ronde met je te maken. Laat je verrassen, stel je vragen en wie weet… wordt dit je nieuwe thuis! Team Govaert laat het je graag zien!
Overweeg je zelf een volgende stap, ben je benieuwd naar de actuele waarde van je huidige woning? We adviseren je graag. Plan een vrijblijvende afspraak voor een verkoopadvies of kosteloze waardebepaling.
Tip: schakel bij interesse altijd een NVM-aankoopmakelaar in. Die behartigt jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Een overzicht van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op funda.nl.
Wij hebben het huis op de juiste plek!
Betekenis van de straatnaam?
Leonard Anthony Springer, 1855-1940, Nederlands landschapsarchitect, meest productief tussen 1910 en 1922. Auteur van verschillende studies.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 149 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.224
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 220 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefin pro line (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMERSFOORT O 7615
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMERSFOORT O 7615
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.517x
Bekeken
58x
Bewaard
16-4-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




