Verkocht
Leusderweg 2653818 AG AmersfoortIndische Buurt
€ 1.150.000 k.k.
- 157 m²wonen
- 605 m²perceel
- 5slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 mei 2025
- Verkoopdatum
- 5 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Welkom bij Leusderweg 265 in Amersfoort! Een charmante jaren 30 woning die charme combineert met modern comfort en historie. De woning is gelegen in een van de meest gewilde buurten van de stad op een perceel van meer dan 600m2. De diepe tuin wordt gekenmerkt door drie “kamers” met diverse zithoeken, borders, een gazon en overdekte zitplaats. Daarnaast is er een verwarmd zwembad aanwezig. Erg fijn is de ruime mogelijkheid meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren. De woning beschikt over energielabel D. Bouwjaar 1929.
Met de A28, winkelgebied de Leusderweg, het groen van Park Nimmerdor, bosgebied “den Treek” en diverse (basis) en middelbare scholen op bijzonder korte afstand is dit een plek met faciliteiten voor elke levensfase. Werken, reizen, studeren of sporten? Alles komt hier samen en dat in het midden van het land.
De indeling is als volgt: entree/ originele vestibule met glas-in-lood ramen en granitovloer, hal met parketvloer, modern toilet en provisiekelder voor de mooiste wijnen en voorraad.
Royale en zonnige woonkamer met twee west georiënteerde erkers, sfeervolle houtkachel, ruitjesdeur en parketvloer. Schuifdeuren met glas-in-lood naar aangebouwde serre/ eetkamer, welke is doorgetrokken over de volle breedte. De serre beschikt over een parketvloer en openslaande tuindeuren naar het zonneterras.
Halfopen U-vormige nieuwe keuken met doorkijk naar de hal, diverse inbouwapparaten en uitgevoerd in lichte kleurstelling. In een tweede uitbouw bevindt zich de praktische bijkeuken met plavuizen vloer, kastruimte, was-aansluiting en deur naar de achtertuin.
1e verd.: overloop met originele details zoals leuningen, paneeldeuren en parketvloer. Twee grote slaapkamers met o.a. zijraam en vaste (trap-) kast, waarvan één met openslaande deuren naar dakterras. Derde slaap-/werkkamer. Moderne badkamer met o.a. een douche, tweede toilet en dubbel wastafelmeubel.
2e verd.: hier komen we op de verassend ruime (voor)zolder met dakraam, study, berging, HR- CV combiketel en vlizotrap naar bergvliering. De vierde slaapkamer met brede dakkapel biedt zicht op de achterzijde van de woning en de diepe tuin. Vijfde slaapkamer met dakkapel, kastruimte, radiator en laminaatvloer.
Garage (voormalige praktijkruimte): in steen opgetrokken diepe (9 meter) garage met drie dakkoepels en zijramen. Aansluitend bevindt zich een grote berging van nog eens bijna 4 meter diep. Op de garage liggen 12 zonnepanelen.
Tuin: Aan de voorzijde al fraai aangelegd, een brede oprit met afsluitbare poort en diverse terrassen sieren deze tuin. Bijzonder groen en veel privacy zijn de key woorden voor deze tuin. Achterin is een houten blokhut geplaatst met tuin overkapping waar vanaf 8.00 uur s’ochtends de koffie in de zon gedronken kan worden. Erg leuk is het (compacte) zwembad voor ontspanning en plezier.
Benieuwd geworden naar deze goed onderhouden, ruime gezinswoning in het mooie Amersfoort?
Neem contact op met ons kantoor en wij laten je deze woning graag zien.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.150.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.325
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1928
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 157 m²
- Overige inpandige ruimte
- 7 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 605 m²
- Inhoud
- 593 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, zonnepanelen, en zwembad
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KADASTER F 1355
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 605 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 414 m² (36,00 meter diep en 11,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dubbel glas
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
9.473x
Bekeken
173x
Bewaard
12-5-2025
Op Funda
Buurt

Indische Buurt
Amersfoort- Inwoners
- 1.055
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.057
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




