Verkocht
Scharwoudestraat 213826 CL AmersfoortZuiderzeestedenbuurt-West
€ 595.000 k.k.
- 134 m²wonen
- 122 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 26 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 5 september 2025
- Looptijd
- 10 dagen
Omschrijving
Op een mooie plek in het jonge en levendige Vathorst De Laak, staat aan de Scharwoudestraat 21 deze moderne en verrassend ruime tussenwoning. Met een zonnige tuin op het zuidwesten, vier royale slaapkamers, een lichte uitgebouwde woonkamer biedt dit huis alles wat je zoekt voor comfortabel wonen in een kindvriendelijke en groene omgeving. Voorzieningen zoals scholen, winkelcentrum, station Amersfoort Vathorst en uitvalswegen (A1/A28) liggen allemaal op korte afstand. Bovendien wandel je zo naar het Kai-park of het aangrenzende buitengebied langs het riviertje De Laak . Zoals de bewoners zelf zeggen: het is fijn wonen in het mooiste deel van Vathorst.
De woonkamer is licht en ruim, met grote raampartijen en biedt toegang tot de achtertuin. Over de gehele begane grond is de vloer doorgelegd wat zorgt voor een rustige uitstraling. Dankzij de uitbouw is er extra leefruimte ontstaan, ideaal voor een grote eettafel met royale zithoek waar je gezellig kunt tafelen of ontspannen met uitzicht op de tuin.
De open keuken aan de voorzijde is in 2024 vernieuwd en uitgevoerd in een frisse, moderne stijl met witte fronten en roze wandtegels. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Smeg fornuis met inductiekookplaat en oven, een Smeg afzuigkap, een vaatwasser en een koelvriescombinatie. Samen met het grote aanrecht maakt dit een fijne plek om uitgebreid te koken.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, beiden over de volle breedte van de woning en een badkamer. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt met veel lichtinval door de grote ramen. De nette badkamer beschikt over een ligbad met douche, een wastafel en een hangtoilet.
De tweede verdieping telt nog eens twee royale kamers. Dankzij de schuine wanden en dakramen hebben deze kamers een sfeervolle uitstraling en een fijne lichtinval. Daarnaast heeft de kamer aan de straatzijde een Frans balkon. Er is voldoende ruimte voor een bed, bureau en kast, waardoor ze ideaal zijn als slaap-, werk- of logeerkamer.
De achtertuin, gelegen op het zuidwesten, is een heerlijke plek om ’s ochtends wakker te worden met een kop koffie. De tuin heeft diverse zitjes, in zon of schaduw om lekker te ontspannen. Op warme zomerdagen zittend onder het zonnescherm waan je je bijna op vakantie. De perenboom die bewoners jaren geleden hebben geplant, geeft elk jaar weer kilo’s fruit. Verder is de achtertuin onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt het over een berging voor de fietsen en een achterom. Achter de tuin bevindt zich de eigen parkeerplaats.
Deze woning is goed onderhouden en recent voorzien van een nieuwe CV-ketel (2024), waardoor je verzekerd bent van extra comfort en energiezuinig wonen. Kortom: deze ruime en instapklare woning in Vathorst combineert licht, comfort en een geweldige ligging. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de sfeer en mogelijkheden van dit huis!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 595.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.440
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Soort dak
- Schilddak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 134 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 122 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR Xtreme (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOOGLAND B 6183
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 122 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 58 m² (11,50 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
3.626x
Bekeken
72x
Bewaard
26-8-2025
Op Funda
Buurt

Zuiderzeestedenbuurt-West
Amersfoort- Inwoners
- 1.600
- Gezin met kinderen
- 59%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.419
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




