Verkocht
Fideliolaan 1821183 PS AmstelveenOperabuurt
€ 400.000 k.k.
- 90 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 1 mei 2025
- Verkoopdatum
- 23 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Dit royale 3-kamerappartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden appartementencomplex. Dankzij de hoekligging geniet je hier van extra privacy én veel natuurlijk licht. Het appartement beschikt over een moderne keuken, twee slaapkamers, een heerlijk ruim balkon van circa 17 m² op het zuiden en een lichte, ruime woonkamer.
Indeling
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereik je de voordeur van het appartement. Binnenkomst in de ruime hal, die toegang biedt tot alle vertrekken.
De royale woonkamer is bijzonder licht door de grote raampartijen. De moderne, functionele keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur: een koelkast met vriesvak, een 4-pits gasfornuis, een close-in boiler, een aansluiting voor de wasmachine en de opstelplaats voor de cv-ketel.
Er zijn twee slaapkamers van respectievelijk circa 12 m² en 7 m². De hoofdslaapkamer beschikt over een dubbele vaste kast. In de hal bevindt zich nog een praktische bergkast.
De badkamer is voorzien van een douche met massagesproeiers en een dubbel wastafelmeubel. Het toilet is separaat en beschikt over een fonteintje.
Het riante balkon van circa 17 m² strekt zich uit over de volledige breedte van het appartement en is gunstig gelegen op het zuiden.
Op de begane grond beschik je over een eigen berging, ideaal voor fietsen en extra opslag.
Ligging
De woning ligt aan de rand van het prachtige Groengebied Amstelland. Dit gevarieerde natuurgebied, met bos en veenweidepolders, is perfect voor wandel- en fietsliefhebbers. Of je nu ontspanning zoekt in het groen of juist houdt van een actieve levensstijl – hier is het allebei mogelijk.
Voorzieningen en Bereikbaarheid
De woning ligt zeer centraal ten opzichte van de winkelcentra Kostverlorenhof en Bankrashof, diverse uitvalswegen en openbaar vervoer, zoals de R-net die je rechtstreeks naar het Stadshart van Amstelveen, Schiphol en Amsterdam Arena brengt. Met de auto ben je via de uitvalswegen A9, A2, A4 en A10 snel onderweg naar Schiphol, Amsterdam, Haarlem en Utrecht.
Kindvriendelijke Buurt
De wijk is ruim en groen opgezet, met brede lanen, waterpartijen en veel speeltuintjes. Er zijn diverse scholen, kinderopvanglocaties en sportfaciliteiten in de directe omgeving.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 90 m²;
- Gelegen op eigen grond (geen erfpacht);
- Energielabel C;
- Privéberging in de onderbouw van ca. 5 m²;
- Toegang tot de woning via het portiek/trappenhuis;
- Eigen cv-installatie;
- Balkon op het zuiden van ca. 17 m²;
- Actieve VvE, maandelijkse bijdrage circa € 287,-;
- Eigen woningwebsite: fideliolaan182.nl;
- Ouderdoms-, asbest- en niet bewoningsclausule van toepassing;
- Oplevering in overleg;
- Notariskeuze aan koper met dien verstande dat het een notaris uit de regio Amsterdam dient te zijn en er een koopovereenkomst door de notaris wordt opgesteld conform het model Ring Amsterdam.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Voor eventuele onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, of de gevolgen daarvan, wordt echter geen aansprakelijkheid aanvaard. Alle opgegeven afmetingen en oppervlakten zijn indicatief. De NVM-voorwaarden zijn van toepassing.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 400.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.444
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 286,74 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 285 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en dubbele wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR-107 ketel (gas gestookt, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTELVEEN I 4986
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMSTELVEEN I 4986
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 286,74 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.332x
Bekeken
53x
Bewaard
1-5-2025
Op Funda
Buurt

Operabuurt
Amstelveen- Inwoners
- 2.440
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.183
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




