Nieuw
Oude Karselaan 121182 CR AmstelveenPatrimonium
€ 935.000 k.k.
- 114 m²wonen
- 274 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerWoning op toplocatie met een diepe, vrijgelegen tuin op het zuiden!
Omschrijving
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
Op een van de meest geliefde locaties van Amstelveen, op steenworp afstand van het Amsterdamse Bos, staat dit woonhuis (ca. 114 m² woonoppervlakte) met een diepe, vrijgelegen tuin op het zuiden en een grote garage/berging (ca. 40 m²). Dit is een woning met mogelijkheden om je eigen droomwoning op een droomlocatie te realiseren!
Highlights:
• Royaal perceel van 274 m² eigen grond
• Grote vrijstaande garage/berging van ca. 40 m²
• Diepe tuin
• Woning met veel potentie
• Heerlijk gezinshuis, perfect voor gezinnen
• Ligging nabij het Amsterdamse Bos en grenzend aan Broesepark
Ligging & Bereikbaarheid:
Gelegen in de geliefde en kindvriendelijke wijk 'Patrimonium', waar het Amsterdamse Bos letterlijk aan het einde van de straat ligt, geniet je van een unieke combinatie van rust, natuur en levendigheid. In deze pittoreske buurt met karakteristieke architectuur en groene omgeving wandel je in enkele minuten naar het charmante, autovrije Oude Dorp, waar een divers aanbod van restaurants, bars, musea en boetiekjes op je wacht. Ook het prachtige Broersepark en het bijzondere gebied rondom de Amstelveense Poel liggen op een steenworp afstand, waardoor recreatie zoals joggen, fietsen, wandelen, kanovaren, tennis, hockey en cricket volop mogelijkheden biedt. De lokale winkels, supermarkten en de Albert Heijn aan de Amsterdamseweg zorgen voor dagelijks gemak, terwijl het mondaine Stadshart in het centrum eveneens snel te bereiken is. Diverse scholen – van lager en middelbaar tot internationaal – liggen binnen handbereik, wat deze locatie bijzonder aantrekkelijk maakt voor gezinnen. Daarnaast zorgen de nabijgelegen snelwegen A9 en A10, het busstation bij het Stadshart en het praktische fietspad "Het Zwarte Pad" richting Amsterdam Zuid voor uitstekende verbindingen per auto, bus én fiets. Kortom, hier woon je comfortabel omringd door alle gemakken die het woonplezier optimaal maken!
Begane grond:
Via de hal met meterkast en trapopgang kom je in de woning en bereik je de gezellige woonkamer met open haard. Aan de achterzijde vind je een functionele keuken, compleet met inbouwapparatuur en met directe toegang tot de tuin. Daarnaast is er op de begane grond een aparte bijkeuken waarin de wasmachine is geplaatst en een separaat toilet.
1e Verdieping:
Via de overloop bereik je de vier slaapkamers en de badkamer. Op de overloop is bovendien voldoende bergruimte aanwezig dankzij de vaste kastenwand,
Tuin & Garage:
De ruime achtertuin, op het noorden gericht, biedt veel groen en privacy en is de ideale plek om te ontspannen en te genieten van de buitenlucht. Vanuit de tuin heb je toegang tot de grote garage/berging van circa 40 m², die bovendien is voorzien van een extra bergvliering.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1925
• CV-ketel: 2008
• Perceel: 274 m² eigen grond
• Woonoppervlak: circa 114 m² plus garage/berging circa 40 m²
• Energielabel: C
• Parkeren: Gratis parkeren in de straat, voor de woning.
Ook enthousiast geworden en direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
-----------------------------
Schedule a viewing online immediately? Visit our website!
Located in one of the most popular areas of Amstelveen and just a stone's throw from the Amsterdamse Bos, this house (approximately 114 m² of living space) features a spacious, detached south-facing garden and a large garage/storage (around 40 m²). This property offers the opportunity to create your own dream home in a dream location!
Highlights:
• Generous plot of 274 m² of private land
• Large detached garage/storage of about 40 m²
• Spacious garden
• House with great potential
• Delightful family home, perfect for families
• Located near the Amsterdamse Bos and adjacent to Broesepark
Location & Accessibility:
Situated in the beloved, family-friendly neighborhood 'Patrimonium', where the Amsterdamse Bos literally lies at the street's end, you will enjoy a unique combination of tranquility, nature, and vibrancy. In this picturesque area, characterized by its distinctive architecture and greenery, you can stroll for just a few minutes to the charming, car-free Oude Dorp, where a diverse selection of restaurants, bars, museums, and boutiques awaits you. The beautiful Broersepark and the unique area around the Amstelveense Poel are also just a stone's throw away, offering abundant opportunities for recreation such as jogging, cycling, walking, canoeing, tennis, hockey, and cricket. Local shops, supermarkets, and the Albert Heijn on Amsterdamseweg ensure everyday convenience, while the upscale Stadshart in the center is also quickly reachable. Various schools—from elementary and secondary to international—are within easy reach, making this location particularly attractive for families. Additionally, the nearby highways A9 and A10, the bus station at the Stadshart, and the practical bike path "Het Zwarte Pad" toward Amsterdam Zuid provide excellent connections by car, bus, and bike. In short, here you live comfortably, surrounded by all the amenities that enhance your living experience!
Ground Floor:
Entering through the hallway with the electrical panel and staircase, you step into the house and reach the cozy living room with a fireplace. At the rear is a functional kitchen, complete with built-in appliances and direct access to the garden. Also on the ground floor, there is a separate utility room that houses the washing machine and a separate toilet.
1st Floor:
From the landing, you access the four bedrooms and the bathroom. Additionally, the landing offers plenty of storage space thanks to the built-in closet wall.
Garden & Garage:
The spacious rear garden, facing north, offers plenty of greenery and privacy and is the ideal spot to relax and enjoy the outdoors. From the garden, you have direct access to the large garage/storage of approximately 40 m², which also features an extra storage loft.
Details:
• Year built: 1925
• Central heating boiler: 2008
• Plot: 274 m² of private land
• Living area: approximately 114 m² plus garage/storage of approximately 40 m²
• Energy label: C
• Parking: Free on-street parking available in front of the house.
Also excited and want to schedule a viewing online immediately? Visit our website!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 935.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.202
- Bouwjaar
- 1925
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Externe bergruimte
- 39 m²
- Perceel
- 274 m²
- Inhoud
- 403 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2008)
Kadastrale gegevens
- AMSTELVEEN G 2214
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 274 m²
- Achtertuin
- 100 m² (20,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Patrimonium
Amstelveen- Inwoners
- 2.285
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.666
Ontdek de buurt