Verkocht
Prunuslaan 71185 KS AmstelveenPopulierenbuurt
€ 565.000 k.k.
- 99 m²wonen
- 165 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 juni 2025
- Verkoopdatum
- 1 juli 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Deze goed onderhouden en lichte eengezinswoning staat op een mooie locatie in Amstelveen. De woning heeft met 4 slaapkamers, een riante achtertuin met een stenen berging. De tuin ligt op het westen, zodat u niet alleen overdag maar ook 's avonds nog heerlijk van het zonnetje kunt genieten.
Het huis ligt in een rustige straat in de populaire en kindvriendelijke wijk Keizer Karelpark, op loopafstand van winkels, scholen en het gezellige Oude Dorp van Amstelveen.
De keuken en het sanitair zijn gedateerd en dienen gemoderniseerd te worden. De zolderverdieping kan worden uitgebreid door het plaatsen van dakkapellen of dakverhoging, waardoor er 2 slaapkamers extra te realiseren zijn. Zo kan er een zee van extra ruimte ontstaan. Dit huis heeft alle mogelijkheden om het helemaal naar eigen wens te moderniseren en aan te passen. Kortom: een huis met mogelijkheden!
De woning is voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Door de grote raampartijen is de woning heerlijk licht. Er zijn extra mogelijkheden om deze woning te verruimen door o.a. een achteruitbouw te plaatsen, dakkapellen of een zelfs een nokverhoger aan te brengen zodat u meer woonruimte kunt krijgen .
INDELING:
Begane grond:
Via de voortuin komt u bij de voordeur met toegang tot de ruime hal van de woning. In de hal bevindt zicht de meterkast. Vanuit de hal komt u in de gang waar de rechte trap naar de eerste verdieping is en ook het toilet. Vanuit deze gang bereikt u de woonkamer en de keuken. De woonkamer is licht en ruim van opzet. Er is een vaste kast naast de toegangsdeur vanuit de hal. De grote schuifpui biedt toegang tot de achtertuin.
De keuken is afgesloten van de woonkamer en is voorzien van een gaskookplaat, een oven, een afzuigkap en een dubbele spoelbak. Ook vanuit de keuken is de tuin te bereiken. Door het extra raam is de keuken ook lekker licht.
1e Verdieping:
Via de trap in de hal komt u op de eerste verdieping. De overloop biedt toegang tot 4 slaapkamers en een inpandige badkamer. Er zijn twee slaapkamers aan de voorkant van het huis en twee aan de achterkant van het huis. De twee grote kamers beschikken over een vaste kast. De kleinere achter-slaapkamer beschikt over een balkon dat uitkijkt over de tuin. De tussengelegen badkamer beschikt over een wastafel, een douche en een wc.
Zolder:
De zolder is te bereiken via een vlizotrap. Hier is de C.V. opgesteld en er is een dakraampje.
Deze zolder biedt enorm veel mogelijkheden tot uitbreiding.
Tuin:
De voortuin van ca. 5,5 meter diep is deels betegeld en deels beplant en grenst aan het trottoir.
De bijna 12 meter diepe achtertuin is onderhoudsarm aangelegd met groene borders en plantenvakken. De tuin is afgescheiden door middel van een houten schutting met een toegangspoort aan de achterkant van de tuin. Achterin de tuin staat een berging.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte begane grond en 1e ca. 99 m² en oppervlakte 2e (kap) verdieping ca.18 m²
- Onderhoudsarme kunststof kozijnen met isolerende HR++ beglazing
- Eigen grond
- Voldoende parkeergelegenheid (gratis) in de directe omgeving
- Nabij winkels Lindenlaan en Van der Hooplaan en het Amsterdamse Bos
- Op 15 fietsminuten van Amsterdam
- Oplevering kan snel
Kadastrale gegevens:
- Gemeente: Amstelveen
- Sectie M, nummer 1619
- Groot: 165m2
WOONOMGEVING:
Dit woonhuis ligt midden in de groene woonwijk Keizer Karelpark met zeer veel voorzieningen op loopafstand zoals bijv. de winkelstrip aan de Lindenlaan en de Van der Hooplaan, het Amsterdamse Bos om fijn in te wandelen of te fietsen en de Amstelveense Poel. Er zijn diverse scholen voor basis en middelbaar onderwijs (o.a. de Internationale School ISA, Amstelveen College, KKC en Hermann Wesselink College), sportfaciliteiten (atletiek, voetbal, hockey, rugby, zwembad de Meerkamp, sportcomplex Health City) en openbaar vervoer (bushalte Sportlaan en toekomstige tramhalte voor de Amstelveenlijn). Voor een uitgebreid winkelaanbod kunt u terecht in het nabijgelegen Stadshart (o.a. de Bijenkorf, Zara, Douglas, AH, etc.) met ook een aanbod op gebied van kunst en cultuur (Cobra Museum, Schouwburg theater, etc.) en horeca (restaurants, cafe's, terrassen). Er is voldoende gratis parkeergelegenheid voor de woning en u bereikt binnen vijf autominuten de oprit van de A9.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Deze verkoopinformatie mag niet worden beschouwd als een aanbieding of offerte en wordt verstrekt onder voorbehoud van goedkeuring door de verkoper.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Hoewel de woning met zorg is ingemeten, wordt noch door Bianca van der Laan Makelaardij, noch door de verkoper enige aansprakelijkheid aanvaard voor afwijkingen in de opgegeven maten. Koper verklaart in de gelegenheid te zijn gesteld om de opgegeven maten te (laten) controleren.
Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem/haar van belang zijn.
Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van de verkoper. Wij adviseren u een eigen deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces.
Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te overzien.
Er is sprake van overeenstemming op het moment dat de door de makelaar opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is beoordeeld en ondertekend. Tot dat moment hebben beide partijen het recht om af te zien van een transactie, zonder kostenvergoeding etc. Er wordt gebruik gemaakt van de NVM-koopovereenkomst. In alle overeenkomsten bedraagt de waarborgsom/bankgarantie in ieder geval 10% van de koopsom.
Van toepassing zijn de NVM Voorwaarden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 565.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.707
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Overige inpandige ruimte
- 18 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Perceel
- 165 m²
- Inhoud
- 394 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Smartline (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTELVEEN M 1619
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 165 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 77 m² (14,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.982x
Bekeken
50x
Bewaard
5-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




