Verkocht onder voorbehoud
Baarsjesweg 155-21057 HM AmsterdamDe Wester Quartier
€ 650.000 k.k.
Kaart
- 78 m²
- 2
Omschrijving
Advertentie
Kenmerken
Populariteit
2.178x
Bekeken
26x
Bewaard
2-2-2026
Op Funda
Buurt
De Wester Quartier
Amsterdam- Inwoners
- 1.710
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.310
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.