Verkocht
Churchill-laan 141078 EE AmsterdamIJselbuurt-West
€ 485.000 k.k.
- 52 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 april 2025
- Verkoopdatum
- 22 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
FANTASTISCH, LICHT 3 kamer appartement van ca. 52 m² met een prachtig vrij uitzicht over de Churchill-laan!! Dit charmante appartement bevindt zich in de sfeervolle Rivierenbuurt, omringd door gezellige cafés en restaurants, en ligt op slechts een steenworp afstand van station Amstel en RAI.
DE WONING
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree van het appartement op de tweede verdieping. U komt binnen in de hal, die toegang biedt tot de overige vertrekken. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime woonkamer van ca. 30 m² met een open keuken. Deze moderne keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een 5-pits gasfornuis, Quooker, vaatwasser en een combi magnetron/oven. Vanuit de woonkamer heeft u een geweldig uitzicht op de Churchill-laan en het Victorieplein. Centraal treft u de moderne badkamer. Deze badkamer is afgewerkt met een grote, zandkleurige tegel en voorzien van een inloopdouche, vloerverwarming, toilet en een wastafel. Voorts heeft u nog een separate kast voor de wasmachine en de droger. Aan de achterzijde treft u twee ruime slaapkamers. De eerste slaapkamer meet ca. 2.83 m x 3.39 m en de tweede slaapkamer meet ca. 3.11 m x 2.97 m. Beiden slaapkamers geven toegang tot het heerlijke, ruime balkon.
DE LIGGING
De Rivierenbuurt is een karakteristieke en levendige wijk in Amsterdam-Zuid, bekend om haar brede straten, fraaie architectuur en gemoedelijke sfeer. In de buurt vind je een ruim aanbod aan winkels, speciaalzaken, cafés en restaurants, vooral rondom de Rijnstraat en Maasstraat. Voor ontspanning liggen het Martin Luther Kingpark en de Amstel op loopafstand. De wijk is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer: trams en bussen brengen je snel naar het centrum, terwijl station Amstel en station Rai directe trein- en metroverbindingen bieden. Ook met de auto ben je via de A2 en A10 zo de stad in of uit. Kortom, een ideale locatie voor wie comfortabel en centraal wil wonen.
HET ONDERHOUD
Dit appartement is ca. 10 jaar gelegen compleet gerenoveerd en daarbij zijn kosten noch moeite gespaard. Daarna is het appartement erg netjes onderhouden. De wanden zijn bijna allemaal netjes gestuukt en de vloer is afgewerkt met een eikenhouten parket. De moderne, elektrische installatie bestaat uit voldoende groepen. De moderne CV ketel is van Remeha (2016). De houten kozijnen zijn allen voorzien van HR++ glas. Kortom, dit appartement is direct geschikt voor gebruik!
DE VERENIGING
De VvE ‘Regge-Zuid’ bestaat uit twaalf woningen, twee bergingen en een kantoorruimte. Het aandeel voor dit appartement in de totale VvE bedraagt 63/799ste. De administratie wordt gedaan door Delair VvE beheer en de servicekosten bedragen € 134,19 per maand.
DE GROND
Dit appartement is gelegen op gemeentelijk erfpachtgrond. De jaarlijks te betalen canon is echter eeuwigdurend afgekocht. Dus u hoeft nooit meer canon te betalen!
BIJZONDERHEDEN
- Energielabel B;
- Alle lampen zijn LED;
- Direct geschikt voor gebruik;
- Oplevering per direct mogelijk;
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht;
- Volledig voorzien van HR++ glas;
- Sfeervolle omgeving en alle voorzieningen op loopafstand;
- Het appartement is gelegen in een pand dat is aangewezen als een beschermd stadsgezicht;
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 485.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.327
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 134,19 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1925
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 52 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 187 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas en HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM V 10641
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 134,19 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.977x
Bekeken
115x
Bewaard
28-4-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




