Verkocht
Eerste Jan Steenstraat 107-21072 NH AmsterdamSarphatiparkbuurt
€ 575.000 k.k.
- 54 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 maart 2026
- Verkoopdatum
- 26 maart 2026
- Looptijd
- 14 dagen
Omschrijving
#English below#
Volledig premium gerenoveerd appartement met twee goede slaapkamers, een luxe open keuken met kookeiland en een stijlvolle badkamer, gelegen vrijwel direct aan het populaire Sarphatipark, midden in de Pijp.
Dit uitzonderlijk lichte appartement ligt op eigen grond, is tot in detail vernieuwd met hoogwaardige materialen en heeft bovendien energielabel A.
Het appartement is direct beschikbaar en volledig instapklaar.
Wil je dit bijzondere huis zelf ervaren? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Highlights
Woning:
-Ca. 54 m² woonoppervlak
-2 goede slaapkamers
-Zeer licht appartement
-Direct beschikbaar
Afwerking & luxe:
-Compleet premium gerenoveerd in 2025/2026
-Warme naturel eiken lamelparketvloer
-Vloerverwarming in het gehele appartement
-Zeer fraaie open keuken met kookeiland en Quooker
-Ruime luxe badkamer met dubbele wastafel en royale inloopdouche
-Philips Hue verlichting door het hele huis (volledig instelbaar via app)
Duurzaamheid & techniek:
-Energielabel A
-Alle technische installaties volledig vernieuwd
-Het gehele appartement geïsoleerd met hoogwaardige materialen
Gebouw & VvE:
-Eigen grond (geen erfpacht)
-Kleine VvE met 4 leden
-Professioneel VvE-beheer
-Servicekosten vve €140,- per maand
-Reservefonds aanwezig
Ligging:
-Gelegen in De Pijp
-Binnen 1 minuut lopen van het Sarphatipark
Overig:
-Vaste notaris: Legal Loyalty Amsterdam
Laat deze unieke kans in De Pijp niet voorbijgaan en plan snel een bezichtiging!
#English#
Fully renovated premium flat with two good bedrooms, a luxurious open kitchen with cooking island and a stylish bathroom, located almost directly on the popular Sarphatipark, in the heart of De Pijp.
This exceptionally light flat is on freehold land, has been renovated in detail with high-quality materials and also has energy label A.
The flat is available immediately and completely ready to move into.
Would you like to experience this special home for yourself? Then make an appointment for a viewing soon!
Highlights
Property:
-Approx. 54 m² living space
-2 good bedrooms
-Very bright apartment
-Available immediately
Finishes & luxury:
-Completely premium renovated in 2025/2026
-Warm natural oak parquet flooring
-Underfloor heating throughout the apartment
-Very attractive open kitchen with cooking island and Quooker
-Spacious luxury bathroom with double sink and generous walk-in shower
-Philips Hue lighting throughout the house (fully adjustable via app)
Sustainability & technology:
-Energy label A
-All technical installations completely renewed
-The entire flat insulated with high-quality materials
Building & Owners' Association:
-Freehold (no ground lease)
-Small Owners' Association with 4 members
-Professional Owners' Association management
-Service charges hoa €140 per month
-Reserve fund available
Location:
-Located in De Pijp
-Within a 1-minute walk of Sarphatipark
Other:
-Notary: Legal Loyalty Amsterdam
Don't miss out on this unique opportunity in De Pijp and schedule a viewing soon!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 10.648
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 140,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1889
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 54 m²
- Inhoud
- 188 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM R 7925
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 140,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.767x
Bekeken
140x
Bewaard
12-3-2026
Op Funda
Buurt

Sarphatiparkbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 5.150
- Gezin met kinderen
- 10%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 9.297
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.