Nieuw
Eerste Nassaustraat 4-H1052 BG AmsterdamDe Wittenbuurt-Noord
€ 950.000 k.k.
- 103 m²wonen
- 4slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerSfeervol 5-kamerhuis met tuin, eigen grond en vernieuwde fundering
Omschrijving
*** English text below ***
Karakteristieke en verrassend ruime 5 kamer-woning met tuin op een toplocatie in Amsterdam-West.
Wonen op een van de meest geliefde plekken van Amsterdam, in een rustige straat op steenworp afstand van alles wat de stad zo aantrekkelijk maakt? Dat kan aan de Eerste Nassaustraat 4 H.
Dit sfeervolle en uitstekend ingedeelde dubbel woonhuis is gelegen in een bijzonder charmant pand uit circa 1881 en combineert authentieke details met hedendaags wooncomfort. De karakteristieke uitstraling van het pand is zorgvuldig behouden gebleven. Fraaie hoge plafonds zorgen voor een ruimtelijk gevoel en versterken de karakteristieke sfeer die zo kenmerkend is voor woningen uit deze periode. De woning is in 2018 van binnen opnieuw ingedeeld en gerenoveerd, waarbij optimaal gebruik is gemaakt van de beschikbare ruimte onder meer resulterend in vier prima slaapkamers. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor gezinnen, thuiswerkers en/of ruimtezoekers. Aan de achterzijde bevindt zich een verrassend ruime stadstuin – een heerlijke plek om te eten en te ontspannen in de buitenlucht.
De woning staat bovendien op een VERNIEUWDE FUNDERING, is gelegen op EIGEN GROND en is zo te betrekken.
Kortom: een bijzonder charmante en uitstekend onderhouden woning op een fantastische locatie, met vier slaapkamers, vernieuwde fundering, tuin, eigen grond en volop karakter – een combinatie die in Amsterdam maar zelden beschikbaar komt.
LIGGING
De ligging is zonder meer uitstekend: rustig wonen in de geliefde Staatsliedenbuuurt, maar tegelijkertijd op korte loopafstand van de levendigheid van de Jordaan, het groene Westerpark, de Haarlemmerdijk, gezellige cafés, restaurants, speciaalzaken en diverse voorzieningen. Hier ervaart u het beste van twee werelden. Voor een goede kop koffie, lunch of diner zijn er tal van populaire adressen in de directe omgeving, waaronder Café Nassau en het geliefde Italiaanse restaurant Bella Storia. Ook de Westerstraat, met een gevarieerd winkelaanbod en de populaire zaterdagmarkt, bevindt zich op korte afstand.
Het nabijgelegen Westergasterrein vormt een bruisende ontmoetingsplek met onder andere een bioscoop, diverse horecagelegenheden, culturele initiatieven en in de zomer volop festivals en markten. Daarnaast biedt het groene Westerpark alle ruimte voor ontspanning, sport en recreatie. Dankzij deze combinatie van rust, voorzieningen en stedelijke dynamiek behoort deze buurt al jaren tot de meest populaire woonlocaties van Amsterdam.
BEREIKBAARHEID
De woning is uitstekend bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer als met de auto. Diverse tram- en bushaltes bevinden zich op loopafstand, onder meer aan de Van Limburg Stirumstraat en Van Hallstraat, met snelle verbindingen richting onder andere Amsterdam Centraal, het Leidseplein en overige delen van de stad. Station Amsterdam Centraal bevindt zich op circa 10 minuten fietsafstand en zowel de Jordaan als het Westerpark zijn binnen enkele minuten lopen bereikbaar. Ook met de auto is de ligging gunstig: de Ring A10 is binnen enkele minuten te bereiken, waardoor er een uitstekende aansluiting is op de uitvalswegen rondom Amsterdam.
INDELING
Begane grond:
Eigen entree; tochtportaal met fraaie stalen deur; hal met trapkast, garderobe en toilet; lichte woonkamer voorzien van eiken visgraat vloer, openslaande deuren naar de tuin en trap naar de eerste verdieping; luxe open keuken met kookeiland, marmeren aanrechtblad en uitgerust met alle moderne inbouwapparatuur.
Eerste verdieping:
Grote overloop met separate wasruimte; twee slaapkamers aan de voorzijde; twee slaapkamers aan de achterzijde; badkamer voorzien van ligbad, douche, toilet, dubbele wastafel, handdoekenradiator en vloerverwarming.
VERENIGING VAN EIGENAREN
Vereniging van Eigenaars ‘Eerste Nassaustraat 4’ is actief en bestaat uit 2 leden. Het vastgoedbeheer wordt in eigen beheer uitgevoerd, er wordt jaarlijks vergaderd en er is een MJOP (Meerjarenonderhoudsplan). Het complex is in 2006 gesplitst in appartementsrechten, dit appartementsrecht maakt het 118/311e deel uit in de gemeenschap, de servicekosten bedragen
€ 148,- per maand
EIGENDOMSSITUATIE
De woning is gelegen op eigen grond.
RECENT UITGEVOERDE WERKZAAMHEDEN
• 2018: Woning vanbinnen geheel gerenoveerd en opnieuw ingedeeld
INDICATIEVE AFMETINGEN
• Bruto vloeroppervlakte woning: 116,8 m².
• Gebruiksoppervlakte wonen: 103,1 m².
• Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: 0,3 m².
• Externe bergruimte: 0,3 m².
• Bruto inhoud woning: 379 m³.
BIJZONDERHEDEN
• Karakteristiek dubbel woonhuis met 4 slaapkamers uit 1881
• Intern volledig gerenoveerd en opnieuw ingedeeld in 2018
• Fantastische, rustige ligging nabij de binnenstad
• Heerlijke stadstuin
• Gelegen op EIGEN GROND
• Vernieuwde fundering
• De woning is zo te betrekken
• Parkeren is mogelijk op basis van betaald parkeren. Informatie over de mogelijkheden, wachttijden
en kosten van een parkeervergunning is terug te vinden op de website van de gemeente.
• Notaris: naar keuze koper, mits koopakte conform Model Ring bij notaris in Groot Amsterdam.
• Er is pas een overeenkomst indien zowel de particuliere koper en verkoper een schriftelijke
koopovereenkomst hebben ondertekend.
• Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor.
Oplevering: in overleg.
Voorbehoud
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor onjuist verkregen (mondelinge) informatie, onvolledigheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan en wijzen de koper nadrukkelijk op zijn wettelijke onderzoeksplicht.
Interesse in dit huis?
Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Characteristic and surprisingly spacious 5-room home with a garden in a prime location in Amsterdam-West.
Living in one of Amsterdam's most beloved spots, on a quiet street just a stone's throw from everything that makes the city so attractive? That is possible at Eerste Nassaustraat 4 H.
This atmospheric and excellently laid-out duplex is situated in a particularly charming building dating from around 1881 and combines authentic details with contemporary living comfort. The characteristic appearance of the building has been carefully preserved. Beautiful high ceilings create a sense of spaciousness and enhance the characteristic atmosphere so typical of homes from this period. The interior of the home was reconfigured and renovated in 2018, making optimal use of the available space, resulting in, among other things, four excellent bedrooms. This makes the home extremely suitable for families, remote workers, and/or those seeking space. At the rear, there is a surprisingly spacious city garden – a delightful place to eat and relax outdoors. Moreover, the home stands on a RENOVATED FOUNDATION, is situated on FREEHOLD LAND, and is ready to move into immediately.
In short: a particularly charming and excellently maintained home in a fantastic location, with four bedrooms, a renewed foundation, a garden, freehold land, and plenty of character – a combination that rarely becomes available in Amsterdam.
LOCATION
The location is undeniably excellent: quiet living in the beloved Staatsliedenbuurt, yet at the same time within short walking distance of the vibrancy of the Jordaan, the green Westerpark, the Haarlemmerdijk, cozy cafes, restaurants, specialty shops, and various amenities. Here you experience the best of both worlds. For a good cup of coffee, lunch, or dinner, there are numerous popular spots in the immediate vicinity, including Café Nassau and the beloved Italian restaurant Bella Storia. The Westerstraat, with its varied range of shops and the popular Saturday market, is also a short distance away.
The nearby Westergasterrein is a bustling meeting place featuring, among other things, a cinema, various hospitality venues, cultural initiatives, and plenty of festivals and markets in the summer. In addition, the green Westerpark offers ample space for relaxation, sports, and recreation. Thanks to this combination of tranquility, amenities, and urban dynamism, this neighborhood has been one of the most popular residential locations in Amsterdam for years.
ACCESSIBILITY
The property is easily accessible by both public transport and car. Various tram and bus stops are located within walking distance, including those on Van Limburg Stirumstraat and Van Hallstraat, providing fast connections to Amsterdam Central Station, Leidseplein, and other parts of the city. Amsterdam Central Station is approximately a 10-minute bike ride away, and both the Jordaan and Westerpark are accessible within a few minutes' walk. The location is also convenient by car: the A10 ring road can be reached within minutes, providing excellent access to arterial roads around Amsterdam.
LAYOUT
Ground floor:
Private entrance; vestibule with a beautiful steel door; hall with stair cupboard, wardrobe, and toilet; bright living room featuring an oak herringbone floor, French doors to the garden, and stairs to the first floor; Luxury open kitchen with kitchen island, marble countertop, and equipped with all modern built-in appliances.
First floor:
Large landing with separate laundry room; two bedrooms at the front; two bedrooms at the rear; bathroom equipped with bathtub, shower, toilet, double sink, towel radiator, and underfloor heating.
OWNERS' ASSOCIATION
The Owners' Association ‘Eerste Nassaustraat 4’ is active and consists of 2 members. Property management is carried out in-house, meetings are held annually, and there is a Multi-Year Maintenance Plan (MJOP). The complex was divided into apartment rights in 2006; this apartment right constitutes the 118th/311th share of the community, and the service costs amount to € 148 per month.
OWNERSHIP SITUATION
The property is situated on freehold land. RECENTLY CARRIED OUT WORK
• 2018: Home completely renovated and reconfigured internally
INDICATIVE DIMENSIONS
• Gross floor area of ??the home: 116.8 m².
• Usable living area: 103.1 m².
• Usable area of ??other indoor space: 0.3 m².
• External storage space: 0.3 m².
• Gross volume of the home: 379 m³.
PARTICULARS
• Characteristic semi-detached house with 4 bedrooms from 1881
• Internally fully renovated and reconfigured in 2018
• Fantastic, quiet location near the city center
• Lovely city garden
• Situated on FREEHOLD LAND
• Renewed foundation
• The property is ready to move into
• Parking is available on a paid basis. Information regarding the options, waiting times, and costs of a parking permit can be found on the municipality's website.
• Notary: at buyer's choice, provided the deed of sale conforms to the Model Ring at a notary in Greater Amsterdam.
• An agreement is only reached once both the private buyer and seller have signed a written purchase agreement.
• The seller reserves the right to award the sale.
Completion: by mutual agreement.
Disclaimer
The Measurement Instruction is based on NEN2580. The Measurement Instruction is intended to apply a more uniform method of measurement to provide an indication of the usable floor area. The Measurement Instructions do not completely rule out differences in measurement results, for example due to differences in interpretation, rounding, or limitations in carrying out the measurement.
All sales information has been compiled with due care. We accept no liability whatsoever for incorrectly obtained (oral) information, incompleteness, or otherwise, or the consequences thereof, and we expressly draw the buyer's attention to their statutory duty of investigation.
Interested in this house?
Engage your own NVM purchase agent immediately.
Your NVM purchase agent looks out for your interests and saves you time, money, and worries.
You can find addresses of fellow NVM purchase agents on Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 950.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.223
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 148,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Beneden + bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1881
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Inhoud
- 379 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM Y 4422
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 42 m² (6,85 meter diep en 6,14 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 148,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

De Wittenbuurt-Noord
Amsterdam- Inwoners
- 1.365
- Gezin met kinderen
- 15%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.742
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.