Nieuw
Elandsstraat 24-C1016 SG AmsterdamElandsgrachtbuurt
€ 965.000 k.k.
- 118 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
WONEN OP EIGEN GROND IN DE JORDAAN!!
Ben je op zoek naar een ruim en karaktervol appartement in het hart van Amsterdam? Wil je wonen met meerdere woonlagen, veel flexibiliteit en volop ruimte? Vind je meerdere lichte woonkamers, meerdere badkamers en een praktische indeling belangrijk?
Dan is Elandsstraat 24 C precies wat je zoekt!
Echte kenmerken van Elandsstraat 24 C:
- Verdeeld over drie woonlagen (2 separate appartementen);
- Bouwjaar 1993, oorspronkelijke bouwjaar 1928;
- Voormalig klooster in Amsterdamse Schoolstijl;
- Gelegen op eigen grond;
- Zonnig dakterras en 2 gemeenschappelijke binnentuinen;
- Gelegen in het bruisende centrum van Amsterdam;
- Ideaal voor werken en wonen, dubbele bewoning.
Is dit appartement iets voor jou?
In combinatie met de foto’s krijg je een goed beeld van de ruimte en mogelijkheden!
Dit bijzondere appartement aan de Elandsstraat 24 C biedt maar liefst ca. 118 m² woonoppervlakte verdeeld over drie niveaus. De woning is uniek door de woonlagen met elk een eigen woonkamer en keuken, wat het uitermate geschikt maakt voor diverse woonvormen zoals werken aan huis, gastenverblijf of een gescheiden leefruimte. Er is met de restauratie rekening gehouden om de begane grond en 1e verdieping met elkaar te verbinden zodat er één groot huis ontstaat.
De Elandsstraat is gelegen in de geliefde Jordaan, één van de meest karakteristieke en levendige buurten van Amsterdam. Hier woon je midden in het centrum, met een unieke combinatie van rust en dynamiek. Op loopafstand vind je een breed aanbod aan gezellige cafés, restaurants, boetiekwinkels en speciaalzaken. Ook culturele hotspots en grachten liggen om de hoek. De bereikbaarheid is uitstekend met diverse tram- en busverbindingen en goede aansluiting op de uitvalswegen.
Indeling:
Entree:
Toegang via een tussenhal met brievenbussen en intercom. Via de tussendeur, met elektronisch slot, kom je in de prachtige gangen en trappenhuis. Hier bevindt zich ook de lift en trap naar de gemeenschappelijke ruime berging en fietsenkelder.
Begane grond:
Via de eigen voordeur betreed je de woning en kom je direct binnen in de lichte en open woonkeuken met zeer hoog plafond. De ruimte kenmerkt zich door grote raampartijen die zorgen voor een aangename hoeveelheid daglicht en uitzicht op de rustige, groene binnentuin. De woonkeuken biedt voldoende ruimte voor een comfortable zithoek en eethoek en vormt daarmee een fijn en uitnodigend leefgedeelte.
De half open inbouwkeuken sluit hier naadloos op aan en is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Via de interne trap bereik je de tussenverdieping, waar op een unieke manier een sfeervolle zitplek voor 8 personen is gecreëerd. Deze ruimte kijkt uit op de begane grond en binnentuin en geeft de woning een speels en open karakter. Het is een ideale plek om te lezen, te werken of je even terug te trekken in een rustige setting, terwijl je toch in contact blijft met de rest van de woning
Souterrain:
Via de trap bereik je het souterrain. De hal biedt toegang tot de slaapkamer (met mogelijke inloopkast of werkkamer), badkamer en separaat toilet. Door de verdiepingshoogte en het vele daglicht (3 keer dubbele raampartij) met uitzicht naar de binnentuin is dit een aangename verdieping.
In de beneden hal bevindt zich ook separaat het toilet en de badkamer, deze is voorzien van een douche, designradiator en wastafel(meubel), wat zorgt voor extra comfort en functionaliteit. Vanuit deze hal loop je ook door naar een tussenkamer, die uitstekend kan dienen als kleedruimte, werkplek, extra slaapkamer of bergruimte en is voorzien van een handige kast. Aansluitend bereik je de slaapkamer, welke rustig is gelegen en beschikt over een vaste kast. Dankzij de indeling en het gebruik van de ruimtes is deze verdieping ideaal als slaapverdieping, met voldoende mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele en praktische leefomgeving.
1e verdieping:
Via de trap of lift in de centrale hal komt je op de eerste verdieping. Hier bevindt zich het tweede appartement met een verrassend ruime woonkamer die zich kenmerkt door een prettige lichtinval met 5 ramen met uitzicht op de binnentuin. Deze ruimte heeft een flexibele indeling en leent zich uitstekend als extra leefruimte of bijvoorbeeld een separate woonlaag voor gasten, een au-pair, dubbele bewoning of comfortabel werken aan huis. De half open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en sluit naadloos aan op de woonkamer, waardoor een uitnodigende leefomgeving ontstaat
Daarnaast beschikt deze verdieping over een goed bemeten slaapkamer, die rustig is gelegen. Tevens is er een tweede, complete badkamer aanwezig. Deze is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een douche, wastafel(meubel) en een toilet
Dankzij de combinatie van een extra woonkamer en een eigen voordeur, hal, slaapkamer en badkamer is deze verdieping bijzonder veelzijdig.
Berging:
Ook beschikt de woning over een extra ruimte in het souterrain. Deze biedt de mogelijkheid voor werk- of hobbyruimte of voor berging. In deze ruimte bevindt zich ook een badkamertje met toilet, een douche en wastafel(meubel) en en verder een half open keukentje. De combinatie van berging en sanitaire voorziening maakt de ruimte multifunctioneel inzetbaar en biedt extra comfort. Hierdoor zijn er op meerdere niveaus mogelijkheden, wat bijdraagt aan het gebruiksgemak en de flexibiliteit.
Bijzonderheden:
- Er zijn 3 toegangsdeuren en tuindeur aanwezig;
- Gemeente Monument in Amsterdamse school stijl
- Servicekosten ca. € 359,- per maand;
- Asbest- en ouderdomsclausule zijn van toepassing;
- Oplevering in overleg.
Een rondleiding door dit bijzondere appartement?
Neem contact met ons op, dan laten wij je deze woning aan de Elandsstraat 24 C graag van binnen zien!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 965.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.178
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 359,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Specifiek
- Dubbele bewoning mogelijk en monumentaal pand
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Inhoud
- 598 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom)
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 359,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Elandsgrachtbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 4.295
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 9.451
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.