Verkocht
Flevoparkweg 381095 DJ AmsterdamZeeburgerdijk-Oost
€ 550.000 k.k.
- 81 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 juli 2025
- Verkoopdatum
- 8 september 2025
- Looptijd
- 8 weken
Omschrijving
Wat een geweldige plek om gelijkvloers te wonen, om de hoek van het Flevopark en Zeeburg! Aan de Flevoparkweg vind je dit goed ingedeelde en lichte appartement van circa 80 m2, met twee ruime slaapkamers en een balkon op het zonnige zuiden. Het uitzicht naar het groen is fraai, zeker vanwege de ligging op de bovenste verdieping. Deze ligging zorgt voor extra lichtinval, veel privacy en het biedt de mogelijkheid om een dakterras te realiseren. Ook zonnepanelen zijn mogelijk, er zijn reeds appartementen die deze extra’s hebben.
Water en groen zijn volop aanwezig in dit leuke buurtje, dat bekend staat als het ‘Zeeburgerdijkbuurtje’. Vlak om de hoek stoppen de bus en tram, en het Flevopark met het zwembad is maar een paar minuten lopen. Ook fitness, Crossfit en het winkelgebied rondom het Javaplein zijn in de nabijheid. Hier woon je aan de rand van Amsterdam, en toch heel centraal.
Indeling:
Appartementengebouw:
Parkeer de auto of fiets langs de Flevoparkweg en loop, via het bruggetje over het water, naar de gezamenlijke entree. Aan de buitenzijde zijn de brievenbussen, het bellentableau en de intercom. Eenmaal binnen ga je met de trap of lift naar de derde, tevens bovenste verdieping. Met water aan de voorzijde, en groen aan de achterzijde heeft dit gebouw een geweldige ligging.
Appartement:
Via de galerij, aan de voorzijde van het gebouw, loop je naar de voordeur van dit lichte en goed ingedeelde appartement. In de hal ligt, net als in bijna het hele appartement, laminaat op de vloer. Aan de linkerzijde, net voor de deur naar de woonkamer, is de toiletruimte met fonteintje.
Wat in de woonkamer direct opvalt, zijn de lichtinval en het uitzicht. Dit appartement heeft niet alleen een grote schuifpui op het zonnige zuiden, maar vanwege de ligging op de bovenste verdieping ook een schuin plafond met ramen aan de andere zijde.
In de ruime keuken is genoeg plek voor een eettafel, ontbijttafel of voor een keuken in een eilandopstelling. De huidige keuken, in een L-vorm, heeft een ingebouwde gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en een koelkast. Erg handig is de inpandige berging, bij de doorgang van de keuken naar de woonkamer.
Dit appartement heeft twee ruime slaapkamers. De master bedroom bevindt zich aan de achterzijde, met een schuifpui naar het balkon. Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer, die qua grootte ook geschikt is om in te richten met een tweepersoonsbed.
Vanuit de master bedroom en de hal loop je de badkamer in, met fraai lichtinval van bovenaf. Deze ruimte is ingedeeld met een douche, wastafel en de wasmachineaansluiting.
Buiten:
Een van de voordelen van dit appartement is het circa 8.50 meter brede balkon op het zonnige zuiden. Dankzij de ligging op de bovenste verdieping is er veel lichtinval, en zijn de boomtoppen op goede hoogte waardoor er genoeg plek is om in de zon te zitten. Wat een heerlijke plek is dit… je vergeet bijna dat je in Amsterdam bent!
Omgeving:
Na circa 10 tot 15 minuten fietsen sta je bij het Oosterpark, bij Artis en winkelcentrum Oosterpoort. Ga je met de trein op pad, de bus en tram stoppen bij station Muiderpoort. En een goed bewaard geheim is de ligging ten opzichte van het centrum, zo is het maar 4.5 kilometer fietsen naar het Waterlooplein! Met openbaar vervoer kan ook, dus de auto kan vaak blijven staan. Om te wandelen, hardlopen en picknicken loop je zo naar het Flevopark, met een grote speeltuin en een buurttuin.
Parkeren:
Het vergunninggebied is Oost-3. Met een elektrische auto kun je voorrang krijgen als je aan de extra voorwaarden voor een milieuparkeervergunning voldoet. Een parkeervergunning voor bewoners kost ca. € 192,81 per 6 maanden. Een tweede parkeervergunning voor bewoners is niet mogelijk.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca. 80.5 m2 (exclusief balkon)
- Twee slaapkamers
- Balkon op het zuiden
- Mogelijkheid voor een dakterras en zonnepanelen (nog geen vergunning/toestemming VvE)
- Mooie ligging op de bovenste verdieping (extra lichtinval)
- Erfpacht, canon afgekocht tot en met 15-01-2051
- Actieve VvE, in beheer bij de Randstad vastgoed groep
- VVE bijdrage € 225,21,- per maand
- Energielabel A
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 550.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.790
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 225,21 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 81 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Inhoud
- 255 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en schuifpui
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM W 8153
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Afgekocht tot 15-12-2051
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 225,21 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
6.139x
Bekeken
110x
Bewaard
12-7-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




