Verkocht
Jasper Leijnsenstraat 8-21056 XX AmsterdamLandlust-Zuid
€ 355.000 k.k.
- 52 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 maart 2026
- Verkoopdatum
- 21 april 2026
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Op zoek naar een appartement dat je helemaal naar eigen smaak kunt moderniseren en wil je wonen op een rustige plek in het populaire Amsterdam West? En lijkt het je fijn om een woning met twee slaapkamers en een balkon te hebben?
Dan is Jasper Leijnsenstraat 8-2 zeker het bekijken waard!
Kenmerken van de woning:
- Gelegen op de 2e verdieping;
- Twee slaapkamers;
- Balkon op het noorden;
- Keuken en slaapkamers met toegang tot het balkon;
- Badkamer met douche en wastafel;
- Appartement dat naar eigen smaak gemoderniseerd kan worden;
Is Jasper Leijnsenstraat 8-2 iets voor jou?
In combinatie met de foto’s geven we je hieronder alvast een indruk van deze woning.
Het appartement is gelegen in een rustige, brede en groene straat op de grens van de populaire wijken De Baarsjes en Bos en Lommer in Amsterdam West. In de directe omgeving vind je een ruim en gevarieerd aanbod aan winkels, supermarkten en gezellige horecagelegenheden. De Jan van Galenstraat ligt om de hoek, hier je terecht kunt voor onder andere een supermarkt, drogist, bakker, bloemist en diverse leuke koffietentjes, zoals Selma’s.
Ook voor ontspanning zit je hier goed: zowel het Erasmuspark als het Rembrandtpark bevinden zich op korte afstand van de woning en binnen enkele minuten fietsen bereik je het Hugo de Grootplein, de Jordaan en het centrum van Amsterdam.
De bereikbaarheid is uitstekend. Op loopafstand vind je diverse tram- en bushaltes en met de auto ben je binnen 10 minuten op de Ring A10, met snelle verbindingen richting onder andere Schiphol, de A4 en de A9.
Indeling
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met toegang tot het trappenhuis.
2e verdieping:
Via de hal zijn de verschillende vertrekken bereikbaar. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer op het zuiden.
Aan de achterzijde liggen de keuken en twee slaapkamers. Zowel de keuken als beide slaapkamers bieden toegang tot het balkon op het noorden. De woning biedt de mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren.
De badkamer is bereikbaar vanuit een van de slaapkamers en is voorzien van een douche en een wastafel. Het toilet met fonteintje is separaat.
Bijzonderheden
- Betreft een voormalige huurwoning;
- De woning is gedateerd en dient gemoderniseerd te worden;
- Energielabel D;
- Gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond;
- Canon huidig tijdvak 15-10-2025 t/m 31-03-2058: € 514,26 (periode 15 oktober 2025 t/m 31 december 2026);
- Canon toekomstig tijdvak vanaf 01-04-2058: € 670,48 (periode 1 januari 2026 t/m 31 december 2026, opbouw toekomstige canon);
- Servicekosten: ca. € 225,16 per maand;
- Er zal een asbest-, ouderdoms- en niet-zelfbewoningsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen;
- Verkoop geschiedt op basis van “as is, where is”;
- Vaste projectnotaris: Schut van Os Notarissen / koopovereenkomst conform het model Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie, opgemaakt door de notaris;
- Levering kan snel.
Een rondleiding door dit appartement?
Neem gerust contact met ons op, we laten je Jasper Leijnsenstraat 8-2 graag van binnen zien!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 355.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.827
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 225,16 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1934
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 52 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 182 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 3e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompact HR 22 (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLOTEN NOORD-HOLLAND C 11667
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-03-2058)
- Lasten
- € 518,15 per jaar met optie tot afkopen
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 225,16 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
6.615x
Bekeken
273x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Landlust-Zuid
Amsterdam- Inwoners
- 4.120
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.540
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.