Nieuw
Kramatweg 91095 JN AmsterdamMakassarpleinbuurt
€ 475.000 k.k.
- 65 m²wonen
- 3slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerSuper gave begane grond woning van 65 m2! Gelegen in Adam Oost
Omschrijving
Wij bieden aan een super gave begane grond woning van 65 m2! Gelegen op een uitstekende locatie in de Indische buurt Amsterdam Oost. Waarbij de erfpacht eeuwigdurend is afgekocht!
*** SEE ENGLISH TEXT BELOW ***
Direct bij binnenkomst vallen de hoge plafonds en de grote ramen op! Dit zorgt er voor dat de woning lekker ruim en licht aanvoelt.
Dit bijzondere en unieke appartement is van oorsprong een winkelpand geweest. Het begon als krantenzaak en heeft over de jaren ook als kinderopvang, massagestudio en fietsenwinkel gediend.
Naast de ruimte zelf en de lichtinval is de grote eyecatcher de keuken. Deze is extra diep (70cm) en heeft bamboe deuren en een speciaal gegoten betonnen blad. De keuken is van alle comfort voorzien (inbouw vaatwasser, oven, ijskast en vriezer) en heeft voldoende opbergruimte.
De woonkamer en keuken is een aaneengesloten ruimte. Op de hoek van de woning zit een erker, wat vroeger een etalage was. Het is groot genoeg om er een extra zitruimte of studeerkamer van te maken.
Ook de badkamer is in een keurige staat. Het heeft een ruime douche met regendouchekop en een prachtige met marmeren bezetten wand.
De grote slaapkamer bevindt zich in de kelder. Door het grote trapgat dat voor het raam is geplaatst, valt ook daar daglicht naar binnen. De ruimte is volledig geïsoleerd en met spouwmuren afgewerkt. Er is een stil ventilatiesysteem aangesloten op deze kamer (alsmede de keuken en badkamer) waardoor ook de slaapkamer geventileerd wordt.
Aan de achterzijde is er een zeer kleine tuin op het noorden, goed voor een racefiets, een kattenbak en voor ventilatie en verkoeling in de zomer.
Enthousiast geworden? Wij laten je graag de woning zien! Welkom thuis op de Kramatweg 9 te Amsterdam.
Omgeving:
De woning is gelegen in de Indische Buurt in Amsterdam Oost. De buurt heeft de afgelopen jaren een geweldige transformatie ondergaan en is een zeer geliefd en populair stadsdeel.
Op loopafstand van het appartement is er een grote diversiteit aan gezellige koffietentjes, goede restaurants en trendy (cocktail)barretjes te vinden. Door het schitterende en diverse aanbod is er voor ieder wat wils. Om een greep te nemen uit het aanbod: op het bijna aangrenzende Javaplein zijn Het Badhuis met prachtig terras, restaurant Wilde Zwijnen, de Spaghetteria en om de hoek de Bibliotheek te vinden. Op loopafstand vind je bijvoorbeeld Bar Basquiat, Drovers Dog, Le French Café, Studio K, Eeuwige Jeugd, Eatmosfera en natuurlijk Brouwerij ’t IJ. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij diverse supermarkten en daarnaast is de beroemde Dappermarkt ook dichtbij, evenals diverse sport- en recreatiefaciliteiten.
Verder beschikt de buurt over twee stadsparken (Oosterpark en Flevopark), een winkelgebied (Oostpoort) en uitstekende openbaar vervoersverbindingen (tram 3, 7 en 14), met het Muiderpoortstation op circa 5 minuten loopafstand. Ook het centrum en de Ringweg A10 zijn binnen no time te bereiken. Kortom, een fantastische plek om te wonen: rustig, maar zo centraal!
Indeling:
Entree, mooie woonkamer met open keuken! Trap naar de kelder waar je de grote slaapkamer aantreft. Kleine ronde voorkamer aan de zijkant van de woning, leuke plek voor een kantoor of een kamertje om je even helemaal terug te trekken. Badkamer met toegang naar de kleine tuin. De badkamer is voorzien van een mooie inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1926
- Oppervlakte ca 65 m2
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Energielabel D
- Uniek appartement
- Gelegen op de begane grond
- Servicekosten 205,75 euro per maand
- Unieke woning gelegen op de begane grond
- Kleine tuin aan de achterzijde
- Actieve Vve
- Oplevering in overleg
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen. Wij zijn niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites waarnaar verwezen wordt.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
We are offering a super cool 65 m² ground-floor apartment! Located in a prime spot in the Indische Buurt neighborhood of Amsterdam East. The ground lease has been bought out in full!
The high ceilings and large windows immediately catch your eye upon entering! This makes the apartment feel nice and spacious and bright.
This special and unique apartment was originally a retail space. It started as a newsstand and has also served as a daycare center, massage studio, and bike shop over the years.
In addition to the space itself and the natural light, the kitchen is a major highlight. It is extra deep (70 cm) and features bamboo doors and a custom-cast concrete countertop. The kitchen is fully equipped (built-in dishwasher, oven, refrigerator, and freezer) and offers ample storage space.
The living room and kitchen form a single open space. At the corner of the house is a bay window, which used to be a storefront. It is large enough to be converted into an extra sitting area or study.
The bathroom is also in excellent condition. It features a spacious shower with a rain showerhead and a beautiful marble-clad wall.
The master bedroom is located in the basement. Daylight streams in through the large stairwell opening positioned in front of the window. The room is fully insulated and features cavity walls. A quiet ventilation system is connected to this room (as well as the kitchen and bathroom), ensuring that the bedroom is also ventilated.
At the rear, there is a very small north-facing garden, Great for a road bike, a litter box, and for ventilation and cooling in the summer.
Interested? We’d love to show you the home! Welcome home to Kramatweg 9 in Amsterdam.
Neighborhood:
The apartment is located in the Indische Buurt neighborhood in Amsterdam East. The neighborhood has undergone a remarkable transformation in recent years and is a highly sought-after and popular part of the city.
Within walking distance of the apartment, you’ll find a wide variety of cozy coffee shops, great restaurants, and trendy (cocktail) bars. With such a wonderful and diverse selection, there’s something for everyone. To name a few: on the nearly adjacent Javaplein, you’ll find Het Badhuis with its beautiful terrace, restaurant Wilde Zwijnen, the Spaghetteria, and just around the corner, the Library. Within walking distance, you’ll find, for example, Bar Basquiat, Drovers Dog, Le French Café, Studio K, Eeuwige Jeugd, Eatmosfera, and of course Brouwerij ’t IJ. For your daily groceries, you can visit various supermarkets, and the famous Dappermarkt is also nearby, as are various sports and recreational facilities.
The neighborhood also features two city parks (Oosterpark and Flevopark), a shopping district (Oostpoort), and excellent public transportation connections (trams 3, 7, and 14), with Muiderpoort Station just a 5-minute walk away. The city center and the A10 ring road are also within easy reach. In short, a fantastic place to live: quiet, yet so central!
Layout:
Entrance, beautiful living room with open kitchen! Stairs to the basement where you’ll find the master bedroom. Small round front room on the side of the house, a nice spot for an office or a little room to retreat to. Bathroom with access to the small garden. The bathroom features a nice walk-in shower, vanity, and toilet.
Details:
- Built in 1926
- Floor area approx. 65 m²
- Leasehold purchased in perpetuity
- Energy label D
- Unique apartment
- Located on the ground floor
- Service charges 205.75 euros per month
- Unique home located on the ground floor
- Small backyard
- Active homeowners’ association
- Delivery date to be agreed upon
The non-binding information displayed on this website has been compiled by us (with care) based on data provided by the seller (and/or third parties). We do not guarantee its accuracy or completeness. We advise you and/or your real estate agent to contact us if you are interested in one of our properties. We are not responsible for the content of the websites to which we link.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 206 per maand
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.308
- Bouwjaar
- 1926
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 65 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Inhoud
- 212 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM W 8657
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
1.057x
Bekeken
29x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Makassarpleinbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 5.625
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.752
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.