Verkocht
Molukkenstraat 109-M1095 BA AmsterdamMakassarpleinbuurt
€ 475.000 k.k.
- 75 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 20 januari 2025
- Verkoopdatum
- 11 februari 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 7 8 2 1 3
Karakteristieke maisonnette hoek woning gelegen in de Indische buurt.
Fijn wonen in de populaire Indische buurt!! In deze leuke woonwijk in Amsterdam- oost is gelegen dit leuke vier kamer appartement met een woonoppervlakte van circa 75 m² en een balkon op het zuidwesten! Dit huis heeft de beschikking over een lichte woonkamer met grote raampartijen aan de voorzijde van de woning, dichte keuken, twee slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, separaat toilet en bergingsruimte. Tevens bevindt zich op de begane grond een berging voorzien van elektra. Het appartement is onderdeel van een vereniging van eigenaars, waarbij het beheer actief en professioneel wordt uitgevoerd.
Omgeving:
Dit appartement is gelegen in de populaire Indische Buurt in stadsdeel Oost. De afgelopen jaren is de buurt steeds populairder geworden en heeft het jonger en hipper publiek getrokken. Er zijn hierdoor vele leuke en gezellige horecagelegenheden bij gekomen. De woning ligt op loopafstand van de bruisende Javastraat waar zich vele winkels, speciaalzaken, restaurants en terrassen bevinden. Binnen enkele minuten fietsen ben je in het centrum van Amsterdam of in de gezellige Pijp. Met het openbaar vervoer is het appartement goed te bereiken. Het ligt om de hoek van het Muiderpoort NS-station en er zijn ook diverse bus- en tramhaltes in de buurt. Bovendien is het station Amsterdam Science Park op fietsafstand. Met de auto ben je binnen enkele minuten op de ringweg A10. Verder zijn er twee mooie parken (Flevopark en Oosterpark) op loop/fietsafstand in de buurt.
Indeling:
Begane grond:
Centrale entree; hal; meterkast; entree van de woning; hal; woonkamer met grote raampartijen aan de voorzijde; dichte keuken, twee slaapkamers aan de achterzijde en voorzijde met toegang tot het balkon; cv-kast met cv-opstelling; badkamer met wastafel en douche; separaat toilet; bergingsruimte;
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1982;
- Woonoppervlakte circa 75 m² (meetrapport aanwezig);
- Erfpachtcanon afgekocht tot en met 15-12-2030;
- Vaste projectnotaris: Brummelhuis notarissen in Amsterdam;
- Actieve VvE welke professioneel wordt beheerd door de Alliantie VvE diensten;
- Servicekosten van € 288,96 per maand voor appartement & berging (concept begroting 2025);
Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 02 jaar);
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- Woning wordt as is verkocht;
- Niet bewoning-, asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor;
- Oplevering per direct.
VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE
Als sociale huurder (bij de Alliantie of een andere corporatie) krijg je vaak voorrang op de koopwoningen en/of middensegment huurwoningen die wij aanbieden. Dit doen wij, omdat wij streven naar een passende woning voor zoveel mogelijk mensen. De woning die wordt achtergelaten kan dan weer aangeboden worden aan mensen die op de wachtlijst staan voor een betaalbare huurwoning. Zo krijgen meer mensen de kans om te wonen in een huis die past bij hun situatie.
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij inschrijving geldig. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij een inschrijving geldig, voor deze woning geldt een uiterste inschrijfdatum van donderdag 30 januari 2025 voor 12:00 uur.
Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op de-alliantie.nl/ik-zoek geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar. De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Let op; voorrang betekent dat we met u als eerste in gesprek zullen gaan. We verkopen de woning niet onder de getaxeerde marktwaarde, en deze kan hoger zijn dan de vraagprijs.
Benieuwd naar de complete voorrangsregeling? Kijk op de-alliantie.nl/ik-zoek/voorrang-huurders. - en zie direct wat de voorrangsregeling voor jou betekent.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.333
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 288,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Inhoud
- 242 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 288,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.117x
Bekeken
46x
Bewaard
20-1-2025
Op Funda
Buurt

Makassarpleinbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 5.625
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.674
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




