Nieuw
Oeverpad 5201068 PM AmsterdamMeer en Oever
€ 525.000 k.k.
- 112 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Zeer riante woning met een indrukwekkende woonkamer en open keuken met groot kookeiland, twee ruime slaapkamers, opvallend veel bergruimte en een vaste parkeerplaats in de parkeergarage. Je woont hier aan de Sloterplas, direct naast het Sloterpark en op slechts een paar minuten lopen van het Osdorpplein. Comfortabel wonen op een fijne plek in de stad. Je bent van harte welkom voor een bezichtiging.
De woning:
Het is zeer comfortabel om je auto te parkeren op de vaste parkeerplaats en met de lift naar de 5de verdieping te gaan.
Bij binnenkomst sta je in een ruime hal. Aan de voorzijde, aan beide kanten van de hal, liggen de twee slaapkamers. Beide kamers zijn royaal en bieden volop ruimte voor een tweepersoonsbed, een kastenwand en desgewenst een werkplek.
Alles in deze woning is ruim opgezet en dat geldt ook voor de badkamer. Je beschikt over een douche, een ligbad en een dubbele wastafel met grote spiegel. De badkamer is netjes afgewerkt met grote wandtegels en witte vloertegels. Het toilet is separaat.
De woonkamer is een fijne, lichte leefruimte van circa 50 m2. Dankzij de woningbrede ramen en het vrije uitzicht richting het westen geniet je hier van veel licht en ruimte. Dit is de plek waar je leeft, ontspant en samenkomt. De grote schuiframen zorgen voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten.
Koken en samenzijn draaien om het grote kookeiland. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, ruimte voor een vaatwasser en een Quooker, afzuigkap, Siemens topline combi-oven/magnetron, een koelkast met vriezer (drie lades) en een praktische apothekerskast.
Aan opbergruimte geen gebrek. In de woning is een inpandige berging aanwezig met ruimte voor de wasmachine en droger. Daarnaast beschik je op de begane grond over een extra privé berging. Ideaal voor je fiets, seizoensspullen en alles wat je niet dagelijks nodig hebt.
De omgeving:
Je woont hier op een plek waar alles samenkomt. Rust, groen en ruimte, met de stad altijd dichtbij. Op loopafstand liggen de Sloterplas en het Sloterpark, ideaal om te wandelen, hard te lopen, te sporten of gewoon aan het water te zitten. Langs de boulevard en het stadsstrand kom je echt tot rust, zonder de stad uit te hoeven.
Voor dagelijkse boodschappen of een middagje fun-shoppen loop je zo naar winkelcentrum Osdorpplein. Supermarkten, speciaalzaken, drogisterijen en kledingwinkels liggen hier bij elkaar. Ook theater De Meervaart ligt om de hoek voor een avond cultuur.
Sportliefhebbers zitten goed met Sportpark Ookmeer in de buurt, met onder andere tennis, atletiek en voetbal. Verder zijn er onderwijsvoorzieningen voor meertalig onderwijs en schakelklassen in de buurt.
De wijk zelf is de afgelopen jaren vernieuwd en voelt rustig, groen en ruim opgezet, omringd door water en natuur. Toch ben je verrassend snel overal. Met tram 1 en 17 sta je vlot in de binnenstad. Bushaltes liggen op korte loopafstand en geven directe verbinding met Schiphol of station Sloterdijk. Via station Amsterdam Lelylaan reis je eenvoudig naar Schiphol, Leiden en Den Haag of andere steden. Met de auto zit je binnen enkele minuten op de A4, A9 of A10.
Binnen een kwartiertje fietsen bereik je het Vondelpark en iets verder het centrum van de stad. Dit is wonen met het beste van twee werelden. Groen en ontspanning voor de deur, stad en bereikbaarheid binnen handbereik.
De VvE en erfpacht:
De Vereniging van Eigenaren wordt professioneel beheerd en is financieel gezond en actief. Er is een meerjarenonderhoudsplan aanwezig en de bijdrage is 229 euro per maand.
De erfpacht is afgekocht tot en met 30 november 2053. Tot die datum is geen canon verschuldigd. Na afloop gaat de eeuwigdurende erfpacht in en geldt een jaarlijkse canon van €541,-, die vanaf nu jaarlijks wordt geïndexeerd.
De highlights:
- riant appartement van ruim 112m2
- vaste parkeerplaats
- ruime woonkamer met open keuken
- twee goede slaapkamers
- ruime badkamer met douche en ligbad
- CV-ketel Intergas uit 2015
- WTW unit vernieuwd in 2018
- veel opbergruimte
- fijne locatie bij Sloterplas en Osdorpplein
- goede verbindingen, zowel met de auto als openbaar vervoer.
- actieve en financieel gezonde VvE, een meerjarenonderhoudsplan is aanwezig.
- de bijdrage is 229 euro per maand
- de erfpacht is afgekocht tot 2053. De overstap naar een eeuwigdurende erfpacht is al gedaan.
- levering in overleg, kan snel.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.688
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 229,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2004
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 112 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 348 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- HR-glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLOTEN D 8342
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
- Lasten
- Afgekocht tot 30-11-2053
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg en in woonwijk
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 229,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
932x
Bekeken
28x
Bewaard
16-12-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





