Verkocht
Paramaribostraat 60-11058 VM AmsterdamParamariboplein e.o.
€ 750.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 februari 2025
- Verkoopdatum
- 25 februari 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Een prachtig licht en ruim appartement, uitgerust met maar liefst 3 slaapkamers, originele woon-/eetkamer en-suite, gelegen op eigen grond in de gezellige Baarsjes in Amsterdam West.
Het appartement is gelegen op de eerste en derde verdieping die met elkaar zijn verbonden via een interne trap, typerend voor dit gedeelte van de Paramaribostraat.
Het gehele gebouw is aangewezen als gemeentelijk monument en is als ensemble ontworpen door de bekende architect P.L.Kramer in de Amsterdamse School bouwstijl.
Het appartement ligt aan de Paramaribostraat op het gedeelte tussen de Nepveutraat en het Paramariboplein, dichtbij de Kostverlorenvaart en het Surinameplein / Overtoom.
Het Rembrandtpark en het Vondelpark bevinden zich beide op een korte loopafstand en daarmee zijn zowel Oud-West als Oud-Zuid binnen handbereik.
De bereikbaarheid is uitstekend, zowel met de auto, de fiets als het openbaar vervoer. Door de gunstige ligging is elk deel van de stad snel bereikbaar. De dichtstbijzijnde tramlijnen zijn de lijnen 15 en 17, welke door de Hoofdweg rijden. In de wijk is voldoende parkeergelegenheid, parkeren middels vergunningenstelsel.
Op de eerste verdieping is er een gemeenschappelijk open portiek met een eigen entree.
Alle vertrekken op deze verdieping zijn vanuit de hal bereikbaar. De woon-/eetkamer en-suite, met de oude glas-in-lood-deuren, heeft een beschut balkon aan de achterzijde. De dichte keuken ligt tevens aan de achterzijde en heeft ook een toegang tot het balkon. De keuken is voorzien van de nodige inbouwapparatuur zoals een koelkast, een vaatwasser, een oven, een 5 pits gasfornuis en een afzuigkap.
De eerste van de drie slaapkamers is gelegen aan de voorzijde van de eerste verdieping, ideaal als werkkamer of derde slaapkamer. Verder is op deze verdieping een gastentoilet, ruime bergkast en trap naar de derde verdieping.
Op de derde verdieping is er een overloop die toegang geeft tot de tweede en derde slaapkamer. Beide slaapkamers zijn aan de achterzijde gelegen en zijn groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een kast. Op deze verdieping bevindt zich ook de badkamer, die is voorzien van een dubbele wastafel, een handdoekenradiator en een inloopdouche. In de badkamer is een afgesloten ruimte voor de wasmachine en de droger, waar ook de CV ketel geplaatst is. Naast de badkamer is een tweede separaat toilet.
Afgelopen jaar is de gevel opnieuw gevoegd, schilkderwerk uitgevoerd en het dak gerenoveerd.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond
- Jaren '30
- Verdeeld over anderhalve woonverdieping
- 3 ruime slaapkamers
- Eigen entree vanuit open portiek
- Woonoppervlakte ca. 98 m2
- Balkon op het Oosten
- VvE wordt professioneel beheerd door Iris VvE beheer
- Servicekosten bedragen € 243,61 per maand
- Het betreft een Gemeentelijk monument
Deze info is samengesteld door Eefje Voogd Makelaardij b.v.. Wij kunnen echter niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele onvolledigheden of fouten. De Meetinstructie, die is gebaseerd op NEN2580, geeft een duidelijke manier om de gebruiksoppervlakte te meten. Het kan zijn dat meetresultaten verschillen, waardoor de oppervlakte anders kan zijn dan bij vergelijkbare objecten. U kunt geen rechten ontlenen aan de verschillen tussen de opgegeven en de werkelijke grootte. Voor een nauwkeurige maatvoering raden we u aan om dit zelf te (laten) meten.
Deze woning wordt aangeboden door een MVA Certified Expat Broker.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.653
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 243,61 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Specifiek
- Monument
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 335 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel en inloopdouche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- D
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt, eigendom
Kadastrale gegevens
- SLOTEN M 1535
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 243,61 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.895x
Bekeken
141x
Bewaard
9-2-2025
Op Funda
Buurt

Paramariboplein e.o.
Amsterdam- Inwoners
- 3.775
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.326
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




