Onder bod
Prinsengracht 357-D1016 HK AmsterdamFelix Meritisbuurt
€ 765.000 k.k.
- 80 m²wonen
- 1slaapkamer
- Benergielabel
Omschrijving
RUIM EN LICHT APPARTEMENT OP DE BEGANE GROND MET EIGEN TUIN AAN DE PRINSENGRACHT
Sfeervol en comfortabel appartement van 80m² met een ruime slaapkamer, royale woonkamer, semi-open keuken, complete badkamer, een eigen tuin van ca. 20 m², toegang tot een gemeenschappelijke tuin en een berging van 3m². Gelegen op de begane grond van een verzorgd pand met nieuwe fundering, op eigen grond, met prachtig uitzicht over de Prinsengracht.
Daarnaast beschikt het appartement over een eigen plek in de fietsenstalling en wordt de woning beheerd door een professionele VvE met MJOP. De woning is per direct beschikbaar.
BEGANE GROND
Via de entree bereikt u de woning. De centrale hal geeft toegang tot de verschillende vertrekken. De ruime en lichte woonkamer heeft een prettige indeling met voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Vanuit de woonkamer kijkt u uit over de Prinsengracht, een van de meest karakteristieke en geliefde grachten van Amsterdam.
De semi-open keuken is praktisch ingedeeld en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Het appartement beschikt over een ruime slaapkamer. Daarnaast is er een alternatieve plattegrond beschikbaar waarmee het mogelijk is een tweede slaapkamer te realiseren.
De badkamer is voorzien van zowel een ligbad als een douche en een wastafel. Het toilet is separaat, wat zorgt voor extra comfort.
Verder beschikt de woning over een praktische bergruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, ruimte voor een extra vriezer en de cv-ketel. Daarnaast is er een handige trapkast voor extra opslag.
De zonnige privétuin van circa 20 m² is via openslaande deuren bereikbaar en vormt een heerlijke plek om in alle rust buiten te zitten. Daarnaast is er toegang tot een gemeenschappelijke tuin, wat zorgt voor extra buitenruimte midden in de stad.
BERGING EN FIETSENSTALLING
De woning beschikt over een eigen berging van ca. 3 m² en een eigen plek in de fietsenstalling.
LIGGING
De woning is gelegen aan een prachtig deel van de Prinsengracht, midden in de historische binnenstad van Amsterdam. Om de hoek bevinden zich de Negen Straatjes, een van de meest geliefde buurten van de stad, bekend om de unieke mix van boetieks, gezellige cafés, restaurants en speciaalzaken.
In de directe omgeving vindt u daarnaast musea, cultuur en uitstekende openbaarvervoerverbindingen. Een bijzonder centrale en levendige woonomgeving, terwijl u in de woning zelf kunt genieten van rust en uitzicht over het water.
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte: 80 m²
- Gelegen op de begane grond
- Eigen zonnige tuin van ca. 20 m²
- Toegang tot gemeenschappelijke tuin
- Mooi uitzicht over de Prinsengracht
- 1 ruime slaapkamer, met mogelijkheid tot 2 slaapkamers (alternatieve plattegrond aanwezig)
- Semi-open keuken met diverse inbouwapparatuur
- Badkamer met bad en douche
- Separaat toilet
- Aparte wasruimte met plaats voor wasmachine, droger en extra vriezer
- Trapkast voor extra bergruimte
- Eigen berging van ca. 3 m²
- Eigen plek in de fietsenstalling
- Nieuwe fundering
- Gelegen op eigen grond
- Energielabel B
- Professionele VvE met MJOP
- Servicekosten €278,- per maand
- Rijksmonument
- Qua verhuur in de vrije sector
- Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
- Per direct beschikbaar
SPACIOUS AND BRIGHT GROUND-FLOOR APARTMENT WITH PRIVATE GARDEN ON THE PRINSENGRACHT
Atmospheric and comfortable apartment of 80 m² with a spacious bedroom, generous living room, semi-open kitchen, full bathroom, a private garden of approx. 20 m², access to a communal garden, and a storage room of 3 m². Located on the ground floor of a well-maintained building with a new foundation, on freehold land, with beautiful views over the Prinsengracht.
In addition, the apartment includes a private space in the bicycle storage area and the property is managed by a professional owners’ association with a long-term maintenance plan. The property is available immediately.
GROUND FLOOR
The property is accessed via the entrance. The central hall provides access to the various rooms. The spacious and bright living room has a pleasant layout with ample space for both a comfortable sitting area and a generous dining area. From the living room, you overlook the Prinsengracht, one of Amsterdam’s most distinctive and beloved canals.
The semi-open kitchen is practically laid out and equipped with various built-in appliances.
The apartment features a spacious bedroom. In addition, an alternative floor plan is available that makes it possible to create a second bedroom.
The bathroom is fitted with both a bathtub and a shower, as well as a washbasin. The toilet is separate, which adds extra comfort.
The property also includes a practical storage room with connections for a washing machine and dryer, space for an additional freezer, and the central heating boiler. There is also a convenient under-stairs cupboard for extra storage.
The sunny private garden of approximately 20 m² is accessed through a pair of French doors and provides a wonderful place to relax outdoors in peace and quiet. In addition, there is access to a communal garden, providing extra outdoor space in the heart of the city.
STORAGE ROOM AND BICYCLE STORAGE
The property has its own storage room of approx. 3 m² and a private space in the bicycle storage area.
LOCATION
The property is situated on a beautiful stretch of the Prinsengracht, right in the historic city centre of Amsterdam. Around the corner are the Nine Streets, one of the city’s most popular neighbourhoods, known for its unique mix of boutiques, cosy cafés, restaurants, and specialty shops.
In the immediate vicinity you will also find museums, culture, and excellent public transport connections. A particularly central and lively residential setting, while the apartment itself offers peace and quiet and views over the water.
KEY FEATURES
- Living area: 80 m²
- Located on the ground floor
- Private sunny garden of approx. 20 m²
- Access to communal garden
- Beautiful view over the Prinsengracht
- 1 spacious bedroom, with the possibility of creating 2 bedrooms (alternative floor plan available)
- Semi-open kitchen with various built-in appliances
- Bathroom with bathtub and shower
- Separate toilet
- Separate utility/laundry room with space for washing machine, dryer, and additional freezer
- Under-stairs cupboard for extra storage
- Private storage room of approx. 3 m²
- Private space in the bicycle storage area
- New foundation
- Situated on freehold land
- Energy label B
- Professional owners’ association with a long-term maintenance plan
- National Monument
- Service charges €278 per month
- Vraagprijs
- € 765.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.562
- Status
- Onder bod
- Bijdrage VvE
- € 278,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1730
- Specifiek
- Monument
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 80 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 299 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM E 10007
- Achtertuin
- 20 m² (4,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 278,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.185x
Bekeken
149x
Bewaard
10-3-2026
Op Funda
Buurt

Felix Meritisbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.110
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 9.310
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?