Nieuw
Sanderijnstraat 48-31055 BW AmsterdamErasmusparkbuurt-West
€ 475.000 k.k.
- 56 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerKarakteristiek 3-kamer appartement van 56 m2!
Omschrijving
Altijd al willen wonen in een karakteristiek appartement van 56 m2, met heerlijke lichte woonkamer en uitstekende indeling?
*** SEE ENGLISH TEXT BELOW ****
Wij bieden dit super leuke appartement te koop aan. Gelegen in de populaire buurt Bos en lommer, Amsterdam-West, krijg je de beschikking over een uitstekend appartement, welke van alle gemakken is voorzien.
Spullen verhuizen en je kan hier direct wonen! De fraaie appartement is een heerlijke plek om te wonen! Kers op de taart is de separate berging op de zolder etage! Hier kan je spullen opslaan of gebruiken als een kantoorruimte.
Maar er is meer! Zo is de erfpacht onder gunstige voorwaarde vastgezet na einde tijdvlak.
Enthousiast geworden? Wij laten je graag dit heerlijke appartement zien! Welkom thuis op de Sanderijnstraat 48-3
Omgeving:
De Sanderijnstraat 48-3 is gelegen in de populaire buurt Bos en Lommer in Amsterdam-West. Dit bruisende gebied biedt een scala aan voorzieningen, waaronder trendy cafés, diverse restaurants en lokale winkels, allemaal op loopafstand. Geniet van de nabijgelegen groene ruimtes, zoals het Erasmuspark, voor ontspannende wandelingen of picknicks. Uitstekende openbaar vervoer verbindingen maken het verkennen van de stad moeiteloos, met tram- en bushaltes in de buurt. De bereikbaarheid is zowel met openbaar vervoer als de auto uitmuntend. Zo bereik je binnen enkele minuten de uitvalswegen en de A10. Met het openbaar vervoer kun je alle kanten op. Zo rijdt bus 15 in enkele minuten naar station Sloterdijk en met bus 21 heb je een directe verbinding naar Amsterdam Centraal. De metrohalte Burgemeester de Vlugtlaan is eveneens snel bereikbaar. Zo bereik je in minder dan 20 minuten de Zuidas of Amsterdam Centraal.
Indeling:
Entree op de 3e etage met toegang naar de woning. Entree met ruime hal welke toegang geeft naar alle vertrekken in de woning.
Via de hal bereik je de woonkamer welke is gelegen aan de voorzijde Van de woning. De mooie erker zorgt voor veel licht inval wat een heerlijke sfeer geeft in de woonkamer. Verder tref je nog een fraaie inbouwkast aan. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en toilet. De beide slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde van de woning. En hebben toegang tot het balkon gelegen aan de achterzijde. Tussen de slaapkamers in tref je de moderne keuken aan welke is voorzien van moderne inbouwapparatuur.
Op de bovenste etage tref je nog een ruime berging aan.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca 56 m2
- Bouwjaar 1940
- Erfpacht onder gunstige voorwaarde vastgezet, na einde tijdvlak voor 406,75 euro per jaar.
- Servicekosten 175 euro per maand
- Balkon aan de achterzijde op het oosten
- Cv ketel intergas uit 2013
- Energielabel
- Ruime berging op de bovenste etage
- Lichte woning
- Oplevering in overleg
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen. Wij zijn niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites waarnaar verwezen wordt.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Have you always wanted to live in a charming 56 m² apartment with a lovely, bright living room and an excellent floor plan?
We are offering this super-charming apartment for sale. Located in the popular Bos en Lommer neighborhood in Amsterdam-West, you’ll have access to an excellent apartment equipped with all modern conveniences.
Just move in your belongings and you can start living here right away! This beautiful apartment is a wonderful place to live! The icing on the cake is the separate storage room in the attic! Here you can store your belongings or use it as an office space.
But there’s more! The ground lease has been secured under favorable terms after the initial term.
Interested? We’d love to show you this wonderful apartment! Welcome home to Sanderijnstraat 48-3
Neighborhood:
De Sanderijnstraat 48-3 is located in the popular Bos en Lommer neighborhood in Amsterdam-West. This vibrant area offers a wide range of amenities, including trendy cafés, diverse restaurants, and local shops, all within walking distance. Enjoy the nearby green spaces, such as Erasmuspark, for relaxing walks or picnics. Excellent public transportation connections make exploring the city effortless, with tram and bus stops nearby. Accessibility is excellent by both public transportation and car. You can reach the main roads and the A10 in just a few minutes. Public transportation takes you in every direction. For example, bus 15 takes you to Sloterdijk station in a few minutes, and bus 21 offers a direct connection to Amsterdam Central Station. The Burgemeester de Vlugtlaan metro stop is also within easy reach. From there, you can reach the Zuidas or Amsterdam Central Station in less than 20 minutes.
Layout:
Entrance on the 3rd floor leading into the home. The entrance opens into a spacious foyer that provides access to all rooms in the home.
Through the hallway, you reach the living room, which is located at the front of the home. The beautiful bay window allows plenty of natural light to flood in, creating a wonderful atmosphere in the living room. You’ll also find a nice built-in closet. The bathroom features a walk-in shower and toilet. Both bedrooms are located at the rear of the home and have access to the balcony at the back. Between the bedrooms, you’ll find the modern kitchen, which is equipped with modern built-in appliances.
On the top floor, you’ll find a spacious storage room.
Details:
- Living area approx. 56 m²
- Built in 1940
- Leasehold secured under favorable terms; after the initial term, the annual rent is 406.75 euros.
- Service charges: 175 euros per month
- East-facing balcony at the rear
- Intergas central heating boiler from 2013
- Energy efficiency rating
- Spacious storage room on the top floor
- Bright home
- Delivery date to be agreed upon
The non-binding information displayed on this website has been compiled by us (with care) based on data provided by the seller (and/or third parties). We do not guarantee its accuracy or completeness. We advise you and/or your real estate agent to contact us if you are interested in one of our properties. We are not responsible for the content of the websites to which we link.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 175 per maand
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.482
- Bouwjaar
- 1940
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 56 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 185 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLOTEN C 10614
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 01-08-2064)
- Lasten
- € 793,50 per jaar met optie tot afkopen
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Erasmusparkbuurt-West
Amsterdam- Inwoners
- 3.975
- Gezin met kinderen
- 18%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.006