Tweede Van der Helststraat 10-21072 PC AmsterdamLizzy Ansinghbuurt
€ 425.000 k.k.
- 54 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
BlikvangerGoed ingedeeld 2-kamer appartement, gelegen in de gewilde Pijp!
Omschrijving
***ENGLISH TEXT BELOW***
Goed ingedeeld 2-kamer appartement gelegen aan de Tweede van der Helststraat in het gewilde de Pijp! De woning heeft een Frans balkon aan de voorzijde en een balkon aan de achterzijde én is gelegen op eigen grond.
Plan een bezichtiging in en laat je verrassen door de mogelijkheden!
OMGEVING EN BEREIKBAARHEID
De Tweede van der Helststraat bevindt zich midden in de bruisende Pijp, een van de meest geliefde en karaktervolle wijken van Amsterdam. Hier woon je tussen de levendigheid van de stad en het ontspannen buurtgevoel dat deze omgeving zo bijzonder maakt. Op loopafstand liggen de bekende Albert Cuypmarkt, het groene Sarphatipark en een grote keuze aan gezellige cafés, restaurants en boetiekjes.
De straat is uitstekend bereikbaar, zowel met de fiets als met het openbaar vervoer, waaronder de Noord/Zuidlijn. Wonen in de Pijp betekent genieten van het beste van Amsterdam: een centrale ligging, alle voorzieningen binnen handbereik en een buurt waar altijd iets te beleven is.
INDELING (zie plattegronden)
Via het gemeenschappelijk trappenhuis bereik je de woning op de tweede verdieping.
Aan de voorzijde vind je de open en lichte woonkamer met Frans balkon. Heerlijk om op een zonnige ochtend de deuren open te slaan en de dag te starten met een kop koffie. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur en gevestigd in het midden van de woning.
Aan de achterzijde betreed je met de en-suite deuren de grote slaapkamer met daaraan vast de badkamer. De slaapkamer is ruim en voorzien van een inbouwkast met wasmachine aansluiting. Het balkon aan de achterzijde is gelegen op het westen.. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, bad en wastafel met meubel.
Het toilet is apart.
BIJZONDERHEDEN
- Open keuken;
- Balkon aan de achterzijde en Frans balkon aan de voorzijde;
- Gelegen op eigen grond;
- Energielabel C;
- Centrale ligging;
- VvE-bijdrage is € 225,- per maand;
- Gemeten volgens de BBMI
- Startersvrijstelling overdrachtsbelasting van toepassing.
EIGENDOM
De woning is gelegen op eigen grond.
DUURZAAMHEID
Deze woning beschikt over energielabel C.
KADASTRALE AANDUIDING
Het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning gelegen op de tweede verdieping gelegen te 1072 PC AMSTERDAM, 2e Van der Helststraat 10 2, kadastraal bekend gemeente AMSTERDAM V, sectie V, complexaanduiding 9783, appartementsindex 4, appartementsrecht maakt uit het één honderd vijf en negentig/één duizendste (195/1000ste)aandeel in de gemeenschap.
VERENIGING VAN EIGENAARS
De Vereniging van Eigenaars is genaamd "Vereniging Van Eigenaars van de bovenwoningen van het perceel Tweede van der Helststraat 10 te Amsterdam” en wordt is in eigen beheer De maandelijkse bijdrage is € 225,-.
CLAUSULES
- Ouderdomsclausule van toepassing;
- Niet-zelf- bewoond-clausule van toepassing.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Well-laid-out one-bedroom apartment located on Tweede van der Helststraat in the highly sought-after De Pijp area!
The property features a French balcony at the front and a balcony at the rear and is situated on freehold land.
Schedule a viewing and be pleasantly surprised by the possibilities!
LOCATION AND ACCESSIBILITY
Tweede van der Helststraat is located in the heart of vibrant De Pijp, one of Amsterdam’s most popular and characterful neighborhoods. Here, you enjoy the energy of the city combined with the relaxed, village-like atmosphere that makes this area so special. Within walking distance are the famous Albert Cuyp Market, the green Sarphatipark, and a wide selection of cozy cafés, restaurants, and boutiques.
The street is easily accessible by bike and public transport, including the North/South metro line. Living in De Pijp means enjoying the very best of Amsterdam: a central location, all amenities within easy reach, and a neighborhood where there is always something to experience.
LAYOUT (see floor plans)
The apartment is accessed via the communal staircase and is located on the second floor.
At the front of the property is the bright and open living room with a French balcony—perfect for opening the doors on a sunny morning and starting the day with a cup of coffee. The kitchen, fitted with built-in appliances, is centrally located within the apartment.
At the rear, en-suite doors lead to the spacious bedroom with an adjoining bathroom. The bedroom offers ample space and includes a built-in wardrobe with a washing machine connection. The rear balcony faces west. The bathroom is fitted with a walk-in shower, bathtub, and washbasin with vanity unit.
The toilet is separate.
FEATURES
- Open-plan kitchen;
- Rear-facing balcony and French balcony at the front;
- Situated on freehold land;
- Energy label C;
- Central location;
- Homeowners’ association (VvE) contribution: €225 per month;
- Measured in accordance with BBMI standards;
- First-time buyer transfer tax exemption applicable.
OWNERSHIP
The apartment is situated on freehold land.
SUSTAINABILITY
This property has an energy label C.
CADASTRAL DESIGNATION
The apartment right entitling the exclusive use of the apartment located on the second floor at 1072 PC Amsterdam, Tweede van der Helststraat 10-2, registered in the municipality of Amsterdam V, section V, complex designation 9783, apartment index 4, representing a one hundred ninety-five/one thousandth (195/1000) share in the community.
HOMEOWNERS’ ASSOCIATION (VvE)
The Homeowners’ Association is named “Vereniging van Eigenaars van de bovenwoningen van het perceel Tweede van der Helststraat 10 te Amsterdam” and is self-managed. The monthly contribution is €225.
CLAUSES
- Age clause applicable;
- Non-owner-occupied clause applicable.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.870
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 225,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 54 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 175 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Frans balkon, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM V 9783
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 225,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.996x
Bekeken
196x
Bewaard
3-1-2026
Op Funda
Buurt

Lizzy Ansinghbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.350
- Gezin met kinderen
- 15%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.926
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





